Pomoc

1. Skorzystaj z PromoSzop

Lubisz kupować online? Niech kupowanie online będzie dla Ciebie nie tylko przyjemnością, ale i czystą oszczędnością! W PromoSzop znajdziesz wszystkie kupony rabatowe, zestawienia wszystkich przecen i promocji w sklepach online. Nie tracisz czasu na przeszukiwanie sieci i newsletterów by znaleźć upragnioną zniżkę na zakupy. Tropienie rabatów to nasza „promoszopowa” specjalność! Tu znajdziesz codziennie nowe aktualne oferty do wykorzystania od zaraz i zupełnie za darmo. Pozwól sobie na rabat w swoim ulubionym sklepie!

2. Znajdź sklep online i swój rabat

Bezpośrednio na stronie głównej PromoSzop.pl znajdziesz najatrakcyjniejsze okazje cenowe. Masz swój ulubiony sklep? Chcesz zrobić w nim zakupy? Chcesz przy tym zaoszczędzić? Nic prostszego! Wystarczy wpisać w pole wyszukiwania nazwę upatrzonego sklepu. W mgnieniu oka otrzymasz listę aktualnych akcji promocyjnych, kuponów i kodów rabatowych do natychmiastowego użycia.

3.Użyj kodu

Sklep został przez Ciebie wybrany? Teraz wystarczy wybrać ofertę promocyjną - kupon czy kod rabatowy, kliknąć na „pokaż kupon”. Teraz ukaże się specjalny kod rabatowy kuponu i nastąpi przekierowanie na odpowiednią stronę z wybraną przez Ciebie akcją lub ofertą promocyjną.

4. Kupuj i oszczędzaj

Teraz shopping może się zacząć. A Ty masz swój indywidualny kod rabatowy pod ręką lub myszką. Oszczędzanie rozpoczęte! 
Tu znajdziesz kupon