Wydrukujemy.to Kody Rabatowe

Wydrukujemy.to

Wydrukujemy.to to drukarnia internetowa oferująca bardzo szeroki zakres usług związanych z wydrukiem różnego typu materiałów. Dzięki wydrukujemy.to kody rabatowe, możesz swoje zlecenie zrealizować w jeszcze niższej cenie.

Aktualne promocje i kupony do Wydrukujemy.to

Super ceny

Druk cyfrowy w atrakcyjnych cenach

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

15% rabatu

15% kod rabatowy na Twoje Miasto

kupon ważny do: 28.04.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
15%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Rodzaj artykułu

maksymalna wartość rabatu to 50 zł

Ważny do
28.04.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Groupon
Super oferta

Gadżety dla fanów piłki nożnej w super cenach

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do 4fanatic

O Wydrukujemy.to

Wydrukujemy.to jest drukarnią internetową, która specjalizuje się w niskonakładowym druku cyfrowym. Realizowane są w niej również wydruki wielkoformatowe. Firma Dalej Razem Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo o profilu społecznym, które powstało by pomóc osobom dotknięty autyzmem. Dzięki temu w drukarni zatrudnione są osoby dotknięte tą chorobą, które jednak mogą i chcą pracować, a oferowana przez nie forma obsługi klienta w niczym nie odbiega od standardów osób zdrowych. W związku ze swoją działalnością, firma wydrukujemy.to została laureatem wielu nagród, nieraz bardzo prestiżowych, które doceniły jej społeczne zaangażowanie oraz biznesowe sukcesy.

Wydrukujemy.to kody rabatowe – jak to działa?

Skorzystanie z programu rabatowego dostępnego na stronie Promoszop, jest bardzo łatwe. Wystarczy, że skopiujesz interesujący cię kupon, a następnie wkleisz go w oznaczone miejsce swojego Koszyka zakupowego. Dzięki temu zyskasz możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych ofert cenowych. Nie musisz się nigdzie rejestrować ani korzystać z kart rabatowych. Wydrukujemy.to kody rabatowe są do wykorzystania podczas składania każdorazowego zamówienia na stronie internetowej firmy.

Promocyjne oferty

Drukarnia wydrukujemy.to prowadzi liczne akcje promocyjne, w trakcie których można uzyskać rabat na niektóre usługi oferowane przez tę firmę, dzięki czemu możesz sporo zaoszczędzić. Promocje mogą dotyczyć różnych rodzajów działalności firmy. Najlepiej dowiesz się o nich dzięki newsletterowi, który pozwoli ci na bieżąco uzyskać informacje odnośnie aktualnie obowiązujących programów rabatowych.

 

Wszystkie typy wydruków

Interesuje cię wydruk cyfrowy wizytówek, ulotek, a może zaproszeń lub dyplomów? Niezależnie od tego, jakiego rodzaju zamówienie chcesz złożyć, możesz być pewien, że w tej drukarni internetowej zostaniesz obsłużony na najwyższym poziomie. Dodatkowo realizuje ona również wydruki wielkoformatowe, w tym te w technologii HP Latex, które nadają się do wykorzystania w każdym wnętrzu, na przykład fototapety lub fotoobrazy. Jednocześnie sklep internetowy wydrukujemy.to oferuje także przygotowanie gadżetów reklamowych. Z usług tego przedsiębiorstwa możesz skorzystać online, poprzez sklep internetowy, jak również korzystając z drukarni stacjonarnej dostępnej w Zielonej Górze. Wybór zależy od ciebie. Sprawdź, że zadowoleni klienci nie mogą się mylić i skorzystaj z propozycji tej drukarni.

Dostawa zamówionych produktów

Dostawa produktów ze strony wydrukujemy.to odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Przy zakupach na kwotę poniżej 300 złotych, jej koszt wynosi 20 złotych, natomiast powyżej tej kwoty realizowana jest gratis. Jeżeli chcesz otrzymać przesyłkę w sobotę, do wartości przesyłki dolicz jeszcze 18,46. Jeżeli twoje zamówienie przekroczy wagę 30 kilogramów, jego koszt ustalany jest indywidualnie. Nie ma możliwości wysyłki towaru za pobraniem. Możliwy jest odbiór osobisty zamówionych produktów w siedzibie drukarni w Zielonej Górze.

Rezygnacja z zamówienia

Ze względu na indywidualny charakter zamówienia składanego w drukarni internetowej wydrukujemy.to, klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Skontaktuj się z drukarnią

Kontakt z drukarnią jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem sklep@wydrukujemy.to. Możesz także zadzwonić pod numer 68 451 13 67 lub 505 973 147. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Możesz także wykorzystać formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej sklepu, a także udać się do punktu stacjonarnego w Zielonej Górze, przy ulicy Sikorskiego 4 (wejście od ulicy Licealnej).