WolneEbooki Promocje

WolneEbooki

Wolneebooki.pl to serwis, w którym znajdziesz książki w formie multimedialnej – ebooków i audiobooków do pobrania. Elektroniczna forma pozwala oszczędzać pieniądze i czas, a zamówienia online są całkowicie bezpieczne i niezwykle wygodne. Przekonaj się, jak kupować w najlepszych cenach i korzystać z bieżących promocji, dzięki Promoszop.

Aktualne promocje i kupony do WolneEbooki

Super oferta

Ebooki od 2 zł

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gandalf
90% rabatu

90% rabatu na Wielkiej Wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
90%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Matras

O WolneEbooki

Wolne Ebooki to księgarnia internetowa ,oferująca najlepsze polskie książki w formie elektronicznej. Wydawnictwa są dostępne w najpopularniejszych formatach czytnikowych, bez uciążliwych zabezpieczeń antypirackich. Zakupione książki lub pobrane darmowe fragmenty mogą być przesyłane nawet bezpośrednio na czytnik. Z serwisu czytelnicy mogą korzystać bez rejestracji. Bez zbędnych formalności można otrzymać dostęp do obszernego fragmentu każdej książki w serwisie w formacie ePub i mobi, tak, aby przed zakupem przekonać się, czy dana publikacja nas interesuje. Wszystkie te udogodnienia służą maksymalnemu zwiększeniu komfortu czytelnika i umożliwienie mu dostępu do najlepszej polskiej literatury.

Promocje WolneEbooki

W serwisie WolneEbooki znajdziesz nie tylko wiele darmowych fragmentów książek, ale także całe powieści młodych polskich twórców, dostępne zupełnie za darmo. Bezpłatnie można również pobrać najnowsze numery miesięcznika Qfant o tematyce fantastyczno-kryminalnej. Aby być na bieżąco z nowościami i promocjami w księgarni internetowej WolneEbooki, możesz subskrybować jej profil na facebooku lub zapisać się do newslettera.

A co jeśli masz kod rabatowy WolneEbooki?

Jeśli udało Ci się znaleźć kody rabatowe WolneEbooki, jesteś w jeszcze lepszej sytuacji! Kupony promocyjne WolneEbooki umożliwiają Ci kupowanie polskich książek w jeszcze niższych cenach! Wystarczy, że wybierzesz opcję „Sprawdź kod” i klikniesz ikonę nożyczek, aby skopiować swój kupon. Promoszop automatycznie przekieruje Cię do serwisu WolneEbooki, gdzie będziesz mógł wybrać interesujące Cię publikacje i zapłacić za nie mniej, wykorzystując kod rabatowy. Miejsce, na wklejenie kodu znajdziesz w formularzu zamówienia, w Twoim koszyku zakupów.

Oferta WolneEbooki

WolneEbooki to przede wszystkim szeroki zakres polskiej literatury. Znajdziesz tu zarówno prace młodych debiutantów, jak i uznanych autorów np. Beaty Pawlikowskiej. Możesz wybierać ulubione gatunki beletrystyki (fantastyka, romans, horror), książeczki dla dzieci, zbiory opowiadań, czy tomiki poezji. W serwisie znajdziesz także bogatą ofertę literatury specjalistycznej i naukowej z takich dziedzin jak: psychologia, prawo, ekonomia, czy informatyka. Ponadto w serwisie znajdziesz kursy językowe, przewodniki turystyczne, gry książkowe oraz czasopisma branżowe, hobbystyczne, literackie i wiele innych.

W jaki sposób otrzymam zamówione publikacje?

Ebooki i Audiobooki możesz kupować w serwisie bez rejestracji. Wtedy wystarczy podać adres e-mail, na który mają trafić zamówione pliki. Jeśli posiadasz konto w serwisie WolneEbooki, pliki będą przesyłane do sekcji „Moja biblioteczka”. Możesz je również otrzymywać bezpośrednio na swój elektroniczny czytnik.

Obsługa klienta

Z obsługą serwisu wolneeboki.pl najłatwiej skontaktujesz się mailowo, pisząc na bok@WolneEbooki - Biuro Obsługi Klienta (w sprawie błędów, reklamacji, dostępu do produktów itp.) lub na: opinie@WolneEbooki.pl – jeśli chcesz wyrazić swoje zdanie na temat pracy księgarni. Możesz również rozwinąć zakładkę „Pomoc” na stronie serwisu i skorzystać z formularza kontaktowego.  Odpowiedź na każde zadane pytanie jest udzielana w ciągu 24 godzin.