Wilson promocje

Wilson

Firma Wilson posiada najwyższej klasy sprzęty, które sprawdza się w różnego rodzaju dyscyplinach sportowych. A dodatkowo oferuje liczne promocje – tak więc dzięki nim za stosunkowo niska cenę klient może odnieść niepowtarzalne na światową skalę sukcesu.  

Aktualne promocje i kupony do Wilson

Super oferta

Najlepsze ceny na sprzęt sportowy

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

prezent gratis

Biżuteria rowerowa gratis

kupon ważny do: 30.06.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
prezent gratis
Minimalna wartość zamówienia
30 zł
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
30.06.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Bike Belle
50% rabatu

50% rabatu - Ostatnie dni wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do 4F

O Wilson

Wilson to amerykański producent sprzętu sportowego. Firma oferuje sprzęt do takich dyscyplin sportowych jak: siatkówka, rugby, piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, golf czy baseball. Rakiet tenisowych marki Wilson używa szwajcar Roger Federer oraz siostry Williams. Przedsiębiorstwo należy do Amer Sports. Jako inicjator przełomowych technologii, Wilson opracowała legendarne klasyki i zdobyła światową legitymizację w każdym sporcie. Wilson to iście prawdziwa amerykańska ikona w świecie sprzętu sportowego. Z siedzibą w Chicago, w Stanach Zjednoczonych, Wilson zatrudnia ponad 1600 osób na całym świecie.  Dedykowana sieć sprzedaży obsługuje klientów w ponad 100 krajach.

Promocje

Wilson to wiodąca marka sprzętów sportowych. To właśnie zadowolenie klientów przyczyniło się do zbudowania tej renomy. Próbując się odwdzięczyć Wilson promocje proponuje im wiele rabatów, dzięki którym kupując na przykład rakietę tenisowa mogą zaoszczędzić aż 30%. To idealny sprzęt z nutką nowoczesności, który z pewnością sprosta oczekiwaniom każdego klienta, a przede wszystkim przełoży się w dużej mierze na osiągnięcie zamierzonego sukcesu. Wilson promocje to rabaty, a wysokiej jakości sprzęty tej wiodącej marki klient może nabyć w stosunkowo niskiej cenie. Ważny mecz, rękawice do baseballe są w niemal opłakanym stanie? Już dziś dzięki Wilson promocje w atrakcyjnej cenie klient może kupić rękawice, które służyć będą przez wiele lat – to wszystkie dzięki wysokiej jakości wykonaniu.

Newsletter

Newsletter to niezbędny element, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. W sklepie Wilson klient ma również możliwość otrzymywania wiadomości o aktualnych promocjach sklepu oraz obowiązujących rabatach. Dodatkowo może śledzić konto na portalach społecznościowych – Facebook lub Twitter na których na bieżąco może śledzić aktualności na temat sklepu.

Asortyment

Basketball, golf, tenis, rugby to tylko niektóre sporty, które znajdują się w ofercie sklepu Wilson. Asortyment opiera się o sprzęty niezbędne do uprawiania tych dyscyplin. Niezależnie czy klient jest początkującym graczem, czy też zaawansowanym z pewnością znajdzie coś dla siebie – w grę nie wchodzi również wiek, w ofercie znajduje się nawet sprzęt dla najmłodszych graczy. Firma Wilson jest podzielona na trzy obszary działalności: Racquet Sports, drużyny sportowe i golf. To, co ją wyróżnia to niesamowita pasja oraz zamiłowanie, które sprawia, że każdy produkt znajdujący się na półce to najwyższej klasy sprzęt wykonany z wysokiej jakości materiałów. Klient jest priorytetem, dlatego też Wilson dokłada wszelkich starań aby uprawianie sportu w połączeniu ze znakomitym sprzętem przełożyło się na upragnione sukcesy. Dodatkowo firma Wilson to doświadczony zespół, który każdego dnia tworzy nowe projekty. To dzięki nim marka cieszy się ogromnym zadowoleniem klientów oraz tak dużą renomą. Na stronie internetowej stałe udostępniane są katalogi, które klient może pobrać – wystarczy, że odwiedzi zakładkę Pobierz katalog.

Kontakt

W celu jakichkolwiek pytań, reklamacji klient może uzyskać odpowiedź pod numerem telefonu +48 12 349 47 00.