Training showroom promocje

Training showroom

Training showroom to sklep stworzony z myślą o miłośnikach sportu, którzy pragną aby ich treningi każdego dnia sprawiały im radość oraz były nade wszystko komfortowe.

Aktualne promocje i kupony do Training showroom

Super oferta

25% rabatu na wyprzedaży Under Armour

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Rabat bezpośrednio na stronie
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły
20% rabatu

20% rabatu na wyprzedaży - wielkie wietrzenie magazynów

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
20%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły
Super oferta

25% rabatu na sprzęt treningowy

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

prezent gratis

Biżuteria rowerowa gratis

kupon ważny do: 30.06.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
prezent gratis
Minimalna wartość zamówienia
30 zł
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
30.06.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Bike Belle
50% rabatu

50% rabatu - Ostatnie dni wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do 4F

O Training showroom

TRAININGshowroom to sklep stworzony przez trenerów personalnych oraz osoby profesjonalnie zajmujące się przygotowaniem motorycznym sportowców. Oferuje specjalistyczny sprzęt treningowy, przeznaczony dla zawodników trenujących wyczynowo oraz amatorów, którzy chcą trenować na sprzęcie najwyższej jakości. TRAININGshowroom zaopatruje w sprzęt treningowy drużyny z Ekstraklasy, I ligi w piłce nożnej oraz czołowe drużyny siatkarskie. Firma podjęła współpracę z polskimi związkami sportowymi, trenerami personalnymi i trenerami przygotowania motorycznego. Dostarcza również  sprzęt do szkół sportowych na terenie całej Polski.

Promocje

Trening siłowy czy wytrzymałościowy? Z myślą o miłośnikach sportu firma przygotowała specjalną ofertę Training showroom promocje. Klienci mogą liczyć na atrakcyjnie niskie ceny na różnego rodzaju  skakanki, piłki, drabinki i kółka gimnastyczne. To właśnie dzięki nim istnieje możliwość oszczędzania pieniędzy, a na dodatek komfortowego treningu. Niezwykle ciekawie przedstawiają się również Training showroom promocje obejmujące wytrzymałe oraz wygodne obuwie firmy Adidas – a dzięki rabatowi który sięga wartości kilkudziesięciu procent klient może je nabyć za jedyne 299 złotych. Training showroom promocje to również rabaty obejmujące sprzęt niezbędny do wyposażenia siłowni. Zegary, maty, podłogi to kilka propozycji oferowanych przez Training showroom.

Newsletter

Jak wiadomo newsletter to sposób, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. W sklepie Training showroom oprócz otrzymywania wiadomości o aktualnych promocjach sklepu, klient za zapisanie się do newslettera sklepu Training showroom może otrzymać możliwość podglądu statusu realizacji zamówień oraz  historii zakupów.

Asortyment

Asortyment sklepu Training Showroom to specjalistyczny sprzęt treningowy, przeznaczony dla zawodników trenujących wyczynowo oraz amatorów, którzy chcą trenować na sprzęcie najwyższej jakości. TRAININGshowroom powstał w związku z ogromny zainteresowaniem sprzętem ze strony osób prywatnych. Firma pragnie, aby każdy sportowiec, trener jak i osoba trenująca amatorsko mogli poradzić się specjalistów oraz kupić sprzęt sportowy najwyższej jakości. Sprzęt, który poprawi jakość treningów i pomoże w osiągnięciu wyznaczonego celu.

Opinie klientów

Na stronie internetowej Training Showroom klienci  mogą również zapoznać się z opiniami poprzednich kupujących. To propozycja, która idealnie odzwierciedla działanie sklepu. W zakładce klient znajdzie opinie na temat przesyłki, towaru, wyglądu oraz użytkowania.

Dostawa, płatność oraz zwrot

TRAININGshowroom wysyła zamówiony towar za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej DHL lub firmy kurierskiej UPS. Najniższa cena wysyłki poszczególnych produktów widoczna jest zawsze w opisie danego produktu. Wysyłka zagraniczna uzależniona jest od wagi zamówienia oraz miejsca dostawy. TRAININGshowroom oferuje dla swoich Klientów kilka sposobów płatności – wpłata na konto firmy, przelew krajowy, przelew zagraniczny i płatność przy odbiorze. Przy każdym produkcie podany jest przybliżony czas oczekiwania na jego wysłanie. Jeżeli okaże się, że towar jest niedostępny w magazynie Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi wybierając numer 530 902 399 od poniedziałku do piątku w  godzinach 8:00-16:00 lub drogą elektroniczną pod adresem kontakt@trainingshowroom.com