NC+ Promocje

nc+

Codziennie najaktualniejsze promocje, kupony i rabaty nc+ na stronie Promoszop. Odwiedzaj nas regularnie i zobacz dostępne dziś dla Ciebie zniżki. Pakiety telewizyjne czy internetowe z nami mogą być jeszcze tańsze.

 

Aktualne promocje i kupony do nc+

super oferta

Elastyczny internet od nc+

kupon ważny do: 25.06.2017
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
25.06.2017
Pokaż szczegóły
Super oferta

Pakiety już od 19,90 zł

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Pakiety od 19,90 zł
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

1 zł za miesiąc

1 zł za miesiąc przez pól roku

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
1 zł za miesiąc
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do T-Mobile
500 zł rabatu

500 zł rabatu na smartfony i tablety

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
500 zł
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Orange

O nc+

nc+ jest polską platformą satelitarną, która powstała w wyniku połączenia dwóch spółek – Grupy ITI i Groupe Canal +. Firmy te były właścicielami dwóch niezależnych platform – Telewizji n i Cyfry +. Po fuzji powstała zupełnie nowa platforma i nowa jakość. Została ona oficjalnie uruchomiona w 18. urodziny Canal + w Polsce, czyli 21.03.2013 roku. nc+ jest pierwszym operatorem telewizji satelitarnej w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem dostępności kanałów HD oraz trzecim w całej Europie.

nc+ promocje, rabaty i kupony na okazyjne zakupy

Bogata i różnorodna oferta oraz niezwykle korzystne w nc+ promocje codziennie przyciągają nowych klientów. Na stronie internetowej platformy cyfrowej dowiesz się, jak otrzymać atrakcyjne kupony rabatowe i uzyskać tanio dostęp do ulubionych kanałów. Oferta promocyjna jest bardzo zróżnicowana pod względem tematycznym, więc każdy może znaleźć okazje, które idealnie odpowiadają jego zainteresowaniom. nc+ to więcej kanałów, więcej informacji i więcej rozrywki! A wszystko to w doskonałej jakości. Takiej okazji nie oprze się żaden telewidz z prawdziwego zdarzenia.

Pakiety nc+, czyli więcej znaczy taniej

Przy wyborze ofert telewizji satelitarnej warto skorzystać ze zróżnicowanych pakietów nc+. Mamy do wyboru pakiet START +, COMFORT + czy EXTRA +. Im bardziej rozszerzony pakiet tym więcej kanałów mamy do dyspozycji i tym więcej możemy zaoszczędzić. Podstawowe pakiety dostępne są już od 19,90 zł miesięcznie. Warto także skorzystać ze specjalnych okazji zakupu pakietu telewizji wraz z Internetem. Dodatkową korzyścią są np. nielimitowane rozmowy i SMSy w sieci Orange.

Dla Internautów jeszcze taniej

Platforma nc+ przewiduje specjalne oferty dla wszystkich, którzy zamówienie złożą przez Internet. Aktywację dekodera dostajemy wtedy za 0 zł, a antenę do odtwarzania telewizji satelitarnej możemy zyskać z ponad 60-procentową zniżką. Zamówienie online to zatem nie tylko oszczędność czasu ale i pieniędzy. 

Kanały na próbę za 0 zł

Nie raz nie możemy się do końca zdecydować czy oferowane przez platformę nc+ kanały są nam naprawdę potrzebne. Czy znajdziemy tam interesujące nas programy i treści? Jeżeli też masz takie wątpliwości, skorzystaj z dostępnej w nc+ promocji i zamów okres próbny za 0 zł. Do wszystkich pakietów możemy wybrać kanały tematyczne i wypróbować je przez miesiąc, dwa lub nawet trzy - bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Kup pakiet nc+ i wygraj atrakcyjne nagrody

Platforma nc+ oprócz licznych promocji równie często organizuje atrakcyjne konkursy. Kupując jedną z usług możemy wygrać np. telewizor wysokiej jakości, który sprawi, że oglądanie filmów i naszych ulubionych programów stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Zakupy w sklepie nc+

Telewizja nc+ to 141 kanałów, a aż 52 spośród nich dostępnych jest w jakości HD. Wybór i zakup oferty możemy zrealizować od początku do końca bez wychodzenia z domu. Warto także pamiętać, że wiele promocji i okazji dostępnych jest jedynie podczas zakupów internetowych.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w nc+

Zamawianie w sklepie internetowym telewizji nc+ nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Kurier dostarczy Twój dekoder w ciągu dwóch dni roboczych, a kupony rabatowe nc+ sprawią, że radość z nowych możliwości będzie jeszcze większa.

Rezygnacja z usług w nc+

Warunki rezygnacji z umowy dostępne są w regulaminach promocji. Aby dowiedzieć się więcej możesz także skontaktować się z Centrum Abonenta.

Obsługa Klienta w nc+

Obsługa klientów odbywa się poprzez Centrum Abonenta. Możesz się z nim skontaktować telefonicznie lub wysyłając sms.