Tax Care Promocje

Tax Care

Tax Care Promocje na usługi księgowe znajdziesz na naszym portalu. Korzystaj z atrakcyjnych zniżek i oszczędzaj na zakupie usług online. Nie zwlekaj! 

Aktualne promocje i kupony do Tax Care

Super oferta

Promocje na usługi księgowe

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Tax Care

Księgowość wcale nie musi być nudna, otwierając interes życia nie musimy chodzić z papierami i szukać kogoś, kto nam pomoże ten bałagan poukładać. Istnieje Tax Care, które chętnie zaopiekuje się naszymi finansami. Jest to przedsiębiorstwo, które powstało w 2008 roku, a jego siedziba mieści się w Warszawie. Pracuje ono dla biznesmanów, ale również dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie. Zajmuje się tym, co ma pośredni lub bezpośredni związek z księgowością.


Jak wykorzystać promocje Tax Care?


Oferta na ciekawe promocje Tax Care oraz kody rabatowe Tax Care. Jedna z nich obejmuje nawet 2 lata prowadzenia księgowości za 1zł miesięcznie, jeśli osoba fizyczna prowadzi działalność gospodarczą i przystąpiła do Programu Regularnego Oszczędzania przy minimalnej składce 350zł miesięcznie. Oprócz tego oferuje bezpłatne usługi doradztwa leasingowego, finansowego, emerytalnego, optymalizację ZUS oraz pomoc w założeniu firmy. Za pomocą Internetu możemy wykorzystać kody rabatowe Tax Care prowadzenia księgowości za 1 zł, a dodatkowo przedsiębiorca otrzyma urządzenie wielofunkcyjne. Zapisanie się do newslettera nie wiąże się z żadnymi dostępnymi w Tax Care ofertami. Pozwala jednak na otrzymywanie nowych informacji dla firm na temat księgowości, finansów i inwestycji.


Jak otrzymać zniżkę?


Należy zarejestrować się w systemie i odebrać kody rabatowe Tax Care, a następnie postępować według instrukcji. W razie wątpliwości można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.


Co oferuje nam Tax Care?


Firma przedstawia bogaty wachlarz działań na rzecz naszej firmy. Właściwie wszystko, co z finansami i księgowością związane możemy powierzyć w ręce specjalistów z Tax Care. Poprowadzą oni naszą księgowość, rachunki, chętnie również doradzą w sprawach związanych z podatkami i urzędami. Dzięki firmie tej uzyskamy wsparcie i doradztwo w powstawaniu, prowadzeniu i rozwoju przedsiębiorstwa. Dzięki tak bogatej ofercie firma praktycznie sprawami finansów i księgowości zajmie się za nas.


Początek współpracy


Klientem możemy zostać poprzez zalogowanie się na stronie portalu, następnie wnosimy odpowiednią opłatę i możemy korzystać z zalet systemu. W razie wątpliwości i trudności można udać się do oddziału firmy w Białymstoku Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Lublinie, Krakowie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Sosnowcu, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu czy Zielonej Górze. Przy konieczności wymiany dokumentów również przekazujemy je przez oddziały w tych miastach.


Koniec współpracy


Istnieje możliwość, że pomoc Tax Care nie będzie nam już potrzebna. Firma przyjmuje taką ewentualność i w umowie widnieje zapis o zerwaniu umowy. Mówi on, że umowa może zostać zerwana pod koniec miesiąca kalendarzowego z trzy-miesięcznym wyprzedzeniem. Żadna ze stron nie ponosi jakichkolwiek opłat w związku z rozwiązaniem umowy.


Kontakt


Kontaktujemy się z Tax Care poprzez stronę internetową lub w oddziale Tax Care w jednym z wielu miast w Polsce. W systemie udostępniony jest formularz kontaktowy, email: kontakt@taxcare.pl lub telefonicznie: 801 900 100, lub 22 262 00 00.