SuperMemo Kody Rabatowe

SuperMemo

Sklep SuperMemo zajmuje się dostarczaniem użytkownikom skutecznych materiałów do nauki języków obcych, opracowanych na podstawie innowacyjnej metody stworzonej przez firmę. Skorzystaj już dziś z SuperMemo kody rabatowe, by twoja nauka była jeszcze tańsza.

Aktualne promocje i kupony do SuperMemo

Super oferta

Niskie ceny rozmówek SuperMemo

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Niskie ceny
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

15% rabatu

15% kod rabatowy na Twoje Miasto

kupon ważny do: 28.04.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
15%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Rodzaj artykułu

maksymalna wartość rabatu to 50 zł

Ważny do
28.04.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Groupon
Super oferta

Gadżety dla fanów piłki nożnej w super cenach

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do 4fanatic

O SuperMemo

Firma SuperMemo korzeniami sięga do roku 1991. Wówczas jej założyciele postanowili wykorzystać komputery do nauki. Ta technologia wówczas nie była jeszcze bardzo popularna, a domowe komputery dopiero wchodził na polski rynek. Tak powstał algorytm SuperMemo, który zaczął być stosowany do nauki języków obcych przez osoby, które do tej pory nie potrafiły tego zrobić. W pierwszym dziesięcioleciu od momentu powstania, metoda SuperMemo była już na tyle doceniana, że została wyróżniona kilkunastoma nagrodami. Obecnie firma przystosowuje się do zmieniających się technologii, umożliwiając korzystanie ze swoich programów także użytkownikom urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS. Przez to lepiej dostosowują się one do rosnących wymagań użytkowników, którzy nauce poświęcić się mogą w każdym miejscu i o każdej porze, na przykład podczas podróży komunikacją miejską.

Promocje SuperMemo

Koniecznie zapisz się do newslettera SuperMemo, by być na bieżąco informowanym o wszelkich promocjach i nowościach. Zakładka promocje na stronie firmy, oferuje rozbudowane okazje, które pozwalają sporo zaoszczędzić. Możesz na przykład zamówić rozmówki SuperMemo na swój telefon, by podczas wakacyjnego wyjazdu mieć do nich łatwy dostęp. Wielość języków, których dotyczy ta promocja, umożliwia komunikację na terenie całej Europy i nie tylko. Dzięki SuperMemo kody rabatowe, będziesz mógł zaoszczędzić jeszcze więcej i nauczyć się większej ilości języków.

Jak zaoszczędzić z SuperMemo kody rabatowe?

Skorzystanie z programu zniżkowe jest naprawdę proste. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Promoszop i w wyszukiwarce wpiszesz SuperMemo. Otrzymasz gotowe kody, które należy skopiować i wkleić w oznaczone miejsce w twoim Koszyku zakupowym. Cena wybranych przez ciebie kursów i materiałów dydaktycznych automatycznie poszybuje w dół. Widzisz jakie to łatwe?

Co oferuje SuperMemo?

Metoda nauki SuperMemo oparta jest na algorytmie, którego skuteczność została potwierdzona przez naukowców zajmujących się procesami myślenia i zapamiętywania. Dzięki temu tylko oryginalny program daje gwarancję stuprocentowego sukcesu. W sklepie SuperMemo znajdziesz kursy językowe w wersji elektronicznej, dostosowanej do używania na komputerze, tablecie lub telefonie, a także inne niezbędne w trakcie nauki pomoce. Języki, których uczyć się można z SuperMemo to angielski, chiński, duński, francuski, hiszpański, niderlandzki, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, szwedzki i włoski. Każdy opracowany jest na tej samej zasadzie, a kursy podzielone są wedle stopnia zaawansowania ucznia. Są to zarówno kursy pudełkowe, jak i online.

Koszt przesyłki

Koszty przesyłki materiałów pudełkowych uzależnione są od cennika firm przewozowych i wynoszą 13 złotych za dostawę na terenie Polski, od 16-60 złotych za dostawę do krajów sąsiadujących z Polską oraz 70-100 złotych za przesyłkę wysłaną do pozostałych krajów. Jeżeli wartość twoich zakupów w wersji pudełkowej przekroczyła 60 złotych, SuperMemo wyśle do ciebie paczkę za pośrednictwem firmy kurierskiej za darmo. Kursy w formie elektronicznej są dostępne do pobrania po opłaceniu zakupu.

Rezygnacja z zakupów

Klient ma 14 dni na rezygnacje z zakupionych produktów SuperMemo. W tym celu należy wypełnić stosowny formularz rezygnacyjny i odesłać go wraz z produktem.

Pytania do sklepu

Pytania do sklepu można kierować poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie sklepu. Pracownicy SuperMemo odpowiadają na pytania w godzinach 8.00-16.00. Inną drogą kontaktu jest wysłanie wiadomości e-mail na adres pomoc@supermemo.pl albo telefon pod numer 61 639 60 90.