Steam promocje

Steam

Szukasz nowego oprogramowania, wciągającej gry czy przydatnego programu? To miejsce jest dla Ciebie! Oprócz najświeższych informacji znajdziesz tutaj promocje i zniżki, które pozwolą Ci zakupić premierowe tytuły po niewiarygodnie niskich cenach!

Aktualne promocje i kupony do Steam

Super oferta

Gry i programy w najlepszych cenach

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gandalf
90% rabatu

90% rabatu na Wielkiej Wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
90%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Matras

O Steam

Steam jest platformą cyfrowej dystrybucji programów oraz gier komputerowych. Platforma została stworzona przez firmę Valve Corporation w roku 2003, jednak dopiero w ostatnich latach system zyskał globalną popularność, do czego przyczyniła się wzmożona walka z serwisami pirackimi. Steam to również system gry wieloosobowej, a także serwis społecznościowy.

Steam promocje na platformie

Na platformie każdego dnia znajdziemy Steam promocje na gry i programy. Ile możemy zaoszczędzić? To oczywiście zależy od Steam promocje przewidziane każdego dnia. Czasami, zniżka wynosi 15%, a czasami 95%. Niektóre gry zostają na krótki okres czasu udostępniane za darmo w prezencie. Na platformie Steam nie znajdziemy czegoś w rodzaju newslettera, jednak informacje o aktualnych promocjach i darmowych grach znajdziemy na wielu stronach tematycznych i portalach społecznościowych.

Jak trafić na Steam wyprzedaż ?

Wystarczy codziennie śledzić serwery Steam, oraz Steam promocje, dzięki którym znajdziemy nasze ulubione tytuły w najlepszej cenie. Do wyboru jest codziennie kilka gier, spośród których znajdziemy odpowiednio dobre propozycje dla siebie. Gry w Steam promocje, potrafią się codziennie zmieniać, na jeszcze ciekawsze promocje!

Oferta gier i Steam wyprzedaże

Asortyment posiadany przez Steam to głównie gry, lecz znajdą się w niej również filmy, seriale, oraz książki w pojedynczych sztukach. Platforma cały czas się rozrasta dzięki temu, że proponuje nam coraz to nowsze Steam wyprzedaże, dzięki którym możemy zdobywać gry w bardzo przystępnych dla nas cenach. Naturalnie dzięki tym właśnie atutom, platforma rośnie w siłę tak szybko i na dzień dzisiejszy jest marką, nie do przebicia. Warto również pamiętać, że Steam nie prowadzi jedynie działalności internetowej, lecz w swojej ofercie ma również prawdziwe rzeczy i sprzęty do nabycia. Wśród nich znajdziemy takie propozycje jak Steam Controller, Steam Link, Steam Machines, oraz Steam VR. Wszystkie z powyższych sprzętów, okazały się dużą rewelacją na rynku, oferując swoim graczom, o wiele lepsze ceny sprzętów, niż konkurencja.

Dostawa sprzętów, oraz gier na Steam.

Jeśli chodzi o dostawę gier, to po zaksięgowaniu naszej wpłaty w czasie rzeczywistym, trafiają one do nas w bardzo szybki sposób, tak abyśmy mogli natychmiast rozpocząć naszą grę. Jeśli chodzi o towary rzeczowe typu kontrolery, konsole, lub okulary VR, czas wysyłki może trwać do 7 dni roboczych.

Zwroty gier i sprzętu do Steam

Steam od dawna oferuje zwroty gier, co było pionierskim ruchem w świecie gier komputerowym. Aktualnie mamy 24 godziny na zwrot zakupionej gry, bez podania powodu, jeśli nie spełni ona naszych oczekiwań. W wypadku sprzętów, zwroty również są możliwe, na określonej gwarancji.

Kontakt z obsługą Steam.

Jako iż platforma Steam działa głównie w internecie, możemy dokonać kontaktu przez formularz internetowy, logując się wcześniej na swoje konto Steam. Dopiero wtedy otrzymamy dostęp do pomocy technicznej, oraz wsparcia klienta Steam.