Siedem Dusz Promocje

Siedem Dusz

Siedem dusz to tania księgarnia posiadająca najlepsze książki, które wychodzą spod pióra znanych pisarzy na całym świecie.

Aktualne promocje i kupony do Siedem Dusz

Super oferta

Horror i fantastyka w atrakcyjnych cenach

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gandalf
90% rabatu

90% rabatu na Wielkiej Wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
90%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Matras

O Siedem Dusz

Siedem dusz nie stawia na masowość, nie celuje w książki, które czytają wszyscy. Wierzy, że nie brakuje czytelników takich jak oni sami – lubiących odkrywać książki niekiedy mniej znane, ukazujące się pod szyldem małych wydawnictw, ale oferujące czytelnikom podróż w niezapomniany świat przeżyć. I co istotne, firma ma ambicje, by promować czytelnictwo i szerzyć kulturę, za sprawą książek oczywiście. To szeroki asortyment, który wielokrotnie przełożył się na zadowolenie klientów.

Promocje na książi w Siedem dusz

Litero z myślą o swoich stałych oraz przyszłych klientach stworzył Siedem dusz promocje. To idealna alternatywa, aby zasilić swoją bibliotekę o nowa literaturę która wyszła z ręki najpopularniejszych pisarzy, takich jak Tess Geritsen, J.K Rowling czy Dan Brown. Siedem dusz promocje to również wspaniały pomysł, aby w promocyjnej cenie nabyć książki, które stają się prezentem dla najbliższej osoby. Miłośnicy książek mogą liczyć na Siedem dusz promocje, której rabaty sięgają wartości nawet 50%. A na dodatek mogą zamówić ulubioną książkę bez wychodzenia z domu.

Nowości w księgarni internetowej

Kolejna, równie interesująca oferta toteż skupia się wokół atrakcyjnej oferty dla klientów. To dzięki nim pasjonaci literatury mogą natknąć się na nowości serwowane przez Siedem dusz. I tak na przykład, dopiero co światło dzienne ujrzała książka Zanim się pojawiłeś autorstwa Jojo Moyes, a już podbiła serca czytelników. Dodatkowo mogą oni nabyć owa książkę  o kilkadziesiąt taniej niż zazwyczaj. Równie interesująco prezentuje się na wirtualnej półce książka J.K Rowling, która kontynuuje powieść o młodym czarodzieja Harrym Potterze.

Newsletter Siedem Dusz

Newsletter to niezbędny element, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. O każdej porze użytkownik może zapisać się do newslettera, który daje możliwość otrzymywania informacji o promocjach, kodach  rabatowych i dodatkowo klienta ma szansę otrzymać kody rabatowe prosto do skrzynki mailowej. Zapisanie się do niego no sprawia żadnego problemu. Wystarczy podać adres e-mail aby móc cieszyć się korzyściami płynącymi z newslettera.

Asortyment księgarni

Siedem dusz w swoim asortymencie ma  książki pochodzące z różnych gatunków od fantastyki aż po thrillery. Miłośnicy literatury mogą liczyć na najlepsze książki, które wychodzą spod pióra znanych pisarzy na całym świecie. Założyciele sklepu stworzyli sklep internetowy w pełni odpowiadającym i specjalnym ich indywidualne oczekiwania – to synonim bezpieczeństwa, szybkiej realizacji i przyjemności. Sklep, który proponuje naprawdę szeroką ofertę. Sklep, w którym w intuicyjny sposób można przeglądać produkty w wielu kategoriach, zapoznać się ze zdaniem innych internautów na ich temat  oraz szybko znaleźć poszukiwaną książkę. Siedem dusz to świat oferujący wyjątkowe promocje na wybrane produkty, pełną informację o nowościach na rynku oraz listę bestsellerów w każdej z kategorii.

Dostawa

Wysyłka jest realizowana w ciągu maksymalnie 72 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty, jednakże większość przesyłek jest realizowana w pierwszym roboczym dniu, następującym po dniu zaksięgowania wpłaty. Zamówienia zawierające książki z przedsprzedaży, będą realizowane zbiorczo w pierwszym roboczym dniu, następującym po otrzymaniu przez księgarnie ww. książek. Przybliżony Termin realizacji jest zawsze podany w opisie książki objętej przedsprzedażą. Możliwość zwrotu lub wymiany do 14 dni od dnia doręczenia przesyłki. Zwrot i Wymiana może być dokonana tylko wtedy, gdy towar nie był używany, zniszczony lub uszkodzony.

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi od poniedziałku do piątku za pośrednictwem numeru kontaktowego +48 501 288 850 lub drogą elektroniczną pod adresem  ksiegarnia@7dusz.pl