RTV EURO AGD – dostawa prosto do domu

Robiąc zakupy online w RTV EURO AGD możesz liczyć na wiele korzyści. Są to przede wszystkim liczne wyprzedaże i promocje w sklepie online, częste kody rabatowe oraz dostawa zamówionych produktów. Co więcej nowoczesna strona internetowa sklepu pozwoli Ci na szybkie i wygodne zakupy. Zanim się obejrzysz nowy telewizor, pralka czy kuchenka będą stały w twoim domu, a RTV EURO AGD dostarczy Ci je wprost do rąk.

Dostawa zamówionych towarów

Sprzęt zamówiony w sklepie internetowym RTV EURO AGD dostarczony zostanie Ci wprost pod drzwi. Co więcej, obsługa wniesie zakupione towary bez względu na to, na którym piętrze mieszkasz. W takim wypadku wystarczy, że dokupisz dedykowane usługi. Jeśli jednak wolisz odebrać zakupy osobiście, możesz to zrobić udając się do najbliższego sklepu RTV EURO AGD lub do paczkomatu inPost.

Oprócz dostawy obsługa RTV ERO AGD pomoże Ci również ze zdjęciem blokad transportowych ze sprzętu pralniczego, w wypoziomowaniu i podłączeniu pralki, lodówki, kuchni czy zamrażarki, w przewozie zużytego sprzętu oraz w obsłudze nowo zakupionego telewizora.

Darmowa dostawa powyżej 99 zł

Świetną okazją, by zaoszczędzić na zakupach online jest skorzystanie z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 99 zł. Darmowa dostawa RTV EURO AGD obowiązuje jedynie dla zakupów dokananych przez internet lub drogą telefoniczną. Warto polować również na kody rabatowe, dostępne na promoszop.pl. Od czasu do czasu RTV EURO AGD udostępnia kod, dzięki któremu możesz liczyć na darmową dostawę bez względu na ilość i wartość zamówionych towarów.

Opcje transportu

Rodzaj transportu zakupionych w RTV EURO AGD produktów zależy od wybranej przez Ciebie formy płatności i miejsca dostawy. Szczegółowe informacje otrzymasz zawsze podczas składania zamówienia. RTV EURO AGD oferuje takie opcje transportu jak:

  • Transport Ekspres

Dostawa towaru odbywa się w najkrótszym czasie od momentu złożenia zamówienia. Jeśli zależy Ci, by zamówione produkty otrzymać w ten sam lub na drugi dzień jest to opcja przygotowana specjalnie dla Ciebie. Musisz jednak liczyć się z dodatkowymi kosztami transportu.

  • Transport Standart

Jeśli zamówienie może zostać Ci doręczone w wybranym przez Ciebie dniu, lub na drugi czy trzeci dzień od jego złożenia możesz wybrać tę opcję transportu. Cena jest stosunkowo mniejsza niż w przypadku transportu ekspresowego.

  • Transport Darmowy

Darmowy transport otrzymać możesz nie wcześniej jak czwartego dnia od daty złożenia zamówienia. Damowy transport obowiązuje przy zamówieniu powyżej 99 zł.

Nie zapomnij o regularnym zaglądaniu na promoszop.pl. To właśnie tutaj na bieżąco powiadomimy Cię o najnowszych promocjach i kodach RTV EURO AGD – również na darmową dostawę.

 To też może Cię zainteresować:

>>> Oferty specjalne RTV EURO AGD

>>> Zakupy na raty w RTV EURO AGD