Rodak Promocje

Rodak

Odżywki Rodak to firma zajmująca się sprzedażą najlepszych światowych marek. W sklepie klient znajdzie nie tylko szeroki asortyment suplementów diety, odżywek dla sportowców ale także akcesoria niezbędne do treningu.

Aktualne promocje i kupony do Rodak

30% rabatu

30% rabatu na odżywki

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
30%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

15% rabatu

15% kod rabatowy na produkty marki SFD

kupon ważny do: 31.03.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
15%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
31.03.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do SFD
10% rabatu

10% kod rabatowy na sneakersy marki Converse

kupon ważny do: 31.03.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
10%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
31.03.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do E-Sporting

O Rodak

Odżywki Rodak to sklep z odżywkami i suplementami dla sportowców to największa oferta produktów w Internecie dla osób prowadzących aktywny tryb życia! W ofercie znajdują się, między innymi, odżywki na siłownię, spalacze tłuszczu, aminokwasy czy kreatyna. Firma posiada tylko produkty najlepszych firm w branży - kupują tam także profesjonaliści, jak trenerzy fitness czy zawodowi sportowcy. A dodatkowo liczne Odżywki Rodak promocje sprawiają ze klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny.

Kod rabatowy Rodak na odżywki i nie tylko 

To idealna alternatywa stworzona z myślą o klientach sklepu. Już dzisiaj mogą nabyć kod rabatowy który obniży cenę zamówienia. Wystarczy na bieżąco śledzić stronę internetową aby móc cieszyć się z Odzywkirodak promocje.

Newsletter

W sklepie Odzywkirodak klient może liczyć na wiadomości o aktualnych promocjach sklepu, a także rabatach mu przysługujących. Wystarczy wejść na stronę internetową i wybrać zakładkę Newsletter. Zapisanie się nie jest trudne. Jedynym wymaganiem stawianym klientowi jest podanie adresu email.

Jak zrealizować kod?

Jeżeli klient posiada darmowy kod rabatowy lub kupon promocyjny kulturystyka.sklep.pl powinien wpisać go w Podsumowaniu Zamówienia i potwierdzić używając przycisku Użyj Kodu. Przyjęciu kodu zostanie potwierdzone odpowiednim komunikatem w kolorze zielonym. Rabat naliczy się automatycznie. Jeżeli posiada kilka różnych kodów zniżkowych lub darmowych kuponów rabatowych - system naliczy rabat od ostatniego kodu, który wpisał i zatwierdził. Nie ma możliwości łączenia kodów rabatowych.

 

 

Asortyment sklepu online

Zespół pracujący w sklepie jest fachowo wyspecjalizowany w dziedzinie codziennych treningów, będzie z chęcią wspierać radą i pomocą w razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości. Odzywkirodak to firma z czternastoletnim doświadczeniem, która posiada szeroką wiedzę z zakresu  suplementacji, dietetyki oraz treningu. Doświadczenie pozwala udzielać profesjonalnej pomocy klientom. Odzywkirodak to firma zajmująca się sprzedażą najlepszych światowych marek. W sklepie klient znajdzie nie tylko szeroki asortyment suplementów diety, odżywek dla sportowców ale także akcesoria niezbędne do treningu.

Zakupy w sklepie są łatwe i przyjemne. Klient nie musi być doświadczonym internautom. Aby dokonać zakupu wymagana jest rejestracja. Dzięki niej, klient nie będzie musiał wpisywać ponownie swoich danych. Zakup dzięki temu przebiegnie sprawniej.

Kontakt i obsługa klienta

Wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzi na pytania klient uzyska pod numerem  +48 531 951 825 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 lub elektronicznie –  sklep@odzywkirodak.pl