Rkantor Promocje

Rkantor

Na stronie Promoszop specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy promocje oraz kupony rabatowe do Rkantor. Sprawdź, jak tanio możesz kupić euro lub dolary. I to bez pośrednictwa banków, siedząc wygodnie w swoim domu.

Aktualne promocje i kupony do Rkantor

Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
20% rabatu

20% kod rabatowy na OC/AC

ważne
Sprawdź kod
Wartość kuponu
20%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do AXA DIRECT

O Rkantor

Rkantor powstał w lipcu 2014 roku. Został założony przez znaną markę – Raiffeisen Solutions, co gwarantuje pewność wszystkich transakcji. Dodatkowo ze względu na operacje online jakie wykonują klienci wszystkie opłaty, kursy walut są niezwykle konkurencyjne w porównaniu do punktów stacjonarnych świadczących podobne usługi.

Rkantor – promocje i kupony rabatowe

Rkantor codziennie stara się pokazać, że jest doskonałą alternatywą dla usług bankowych. Nie tylko podkreśla łatwość załatwiania wszystkich spraw przez Internet, ale także zapewnia liczne promocje i atrakcyjne ceny swoich usług. Wiele ofert codziennie jest objętych zniżką i posiada niezwykle korzystne warunki. Ponadto możesz liczyć na kupony rabatowe, dzięki którym wymienisz walutę jeszcze taniej. A dla regularnych klientów przewidziany jest specjalny program lojalnościowy.

Giełda walut na Rkantor

Nie musisz godzić się na kurs ustalony przez Rkantor. Możesz wymienić swoją walutę z innymi użytkownikami platformy i dzięki temu wytargować jeszcze więcej.

Wymiana z odroczoną płatnością

Nie masz w chwili obecnej gotówki na swoim koncie Rkantor, a może nie spieszy Ci się z wymianą i wolisz poczekać na korzystniejszy kurs? Wystarczy, że skorzystasz z opcji „wymiana z odroczoną płatnością”. Określ, jaki kurs jest dla Ciebie najlepszy, a pieniądze na wymianę wpłać w dowolnym terminie.

Program „Najlepszy kurs”

Regularnie korzystając z Rkantor możesz zbierać punkty. Punkty w następnej kolejności sprawią, że zyskujesz możliwość wymiany gotówki po tańszym kursie. Sprawdź sam, bo pierwsze 1 000 pkt. dostajesz za rejestrację na Rkantor.

Kupony rabatowe do Rkantor

Nie możesz oczywiście przegapić okazjonalnych promocji i kuponów rabatowych. Aby skorzystać ze zniżki lub tańszych kursów wymiany, regularnie odwiedzaj nasz portal Promoszop, gdzie znajdują się wszystkie aktualne promocje do Rkantor.

Jak zrealizować posiadany kupon rabatowy?

W pierwszej kolejności zapoznaj się z wszystkimi warunkami promocji – tu znajdą się także informacje o sposobie realizacji kuponu. Następnie kliknij na stronie Promoszop przycisk „Sprawdź kupon”. Zostaniesz przekierowany na stronę Rkantor, gdzie dopełnisz wszystkich formalności.

Rkantor – kantor i trochę więcej

W Rkantor masz możliwość wymiany waluty, ale także możesz korzystać z opcji przelewów, wpłat oraz wypłat czy spłat kredytu zaciągniętego w obcej walucie.

Koszty usług na Rkantor

Wiele usług związanych z korzystaniem z Rkantor jest zupełnie bezpłatna. Za przelewy walutowe płacisz od 1 €. Natomiast pozostałe opłaty znajdziesz w „Tabeli opłat i prowizji” na Rkantor.

Warunki odstąpienia od transakcji

Ze zrealizowanych transakcji nie możesz zrezygnować, ale zawsze przysługuje Ci prawo do reklamacji. Dokładny opis warunków znajdziesz w regulaminie na stronie Rkantor.

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

W razie jakichkolwiek pytań możesz zadzwonić do konsultantów Rkantor, którzy na pewno udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi. Właściwy numer znajduje się w górnym menu na stronie kantora internetowego.