Ratka Promocje

Ratka

Codziennie znajdziesz u nas aktualne promocje i kupony rabatowe w Ratka. Dzięki temu zrealizujesz swoją pożyczkę na niezwykle atrakcyjnych warunkach. A to wszystko bez wychodzenia z domu.

Aktualne promocje i kupony do Ratka

Super oferta

Tania pożyczka online

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Tania pożyczka online
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Ratka

Na portalu Ratka.pl możesz wnioskować o pożyczkę udzielną przez firmę Aasa Polska należącą do skandynawskiej grupy finansowej. Firma ta posiada wiele certyfikatów gwarantujących uczciwość i   najwyższe standardy. Dzięki temu pożyczanie jest bezpieczne i bezproblemowe. Ponadto wszystkie formalności możesz w prosty sposób załatwić w domowym zaciszu przed swoim komputerem.

Korzystne i tanie pożyczki w Ratka.pl

Wszelkie koszty pożyczki są niezwykle klarownie pokazywane na stronie Ratka.pl jeszcze przed złożeniem wniosku, dlatego nic nieprzyjemnego Cię nie zaskoczy. Dodatkowo często możesz liczyć na specjalne ofert, kiedy to dodatkowe koszty udzielania kredytu są niezwykle niskie. Zawsze warto sprawdzić takie promocje w Internecie, dzięki czemu nigdy nie przepłacisz.

Zniżki z kuponami rabatowymi Ratka.pl

Doskonałym miejscem na poszukiwanie promocji w Ratka.pl jest nasz serwis Promoszop. Znajdziesz tu specjalne kupony rabatowe, dzięki którym zrealizujesz swoją pożyczkę na niezwykle korzystnych warunkach bez niepotrzebnego przepłacania.

Kupony rabatowe Ratka.pl w kilku prostych krokach

Przed wypełnieniem wniosku o pożyczkę na stronie Ratka.pl, odwiedź portal Promoszop. Tu znajdziesz listę aktualnych kuponów rabatowych. Przy każdym z nich znajduje się opis warunków. Po wybraniu najbardziej interesującej Cię promocji, kliknij przycisk „Sprawdź kupon”. Zostaniesz przekierowany na stronę Ratka.pl, gdzie dopełnisz wszystkich pozostałych formalności.

Koszty pożyczki w Ratka.pl

Wszelkie koszty pożyczki, oprocentowanie i opłaty wyraźnie wypisane są na stronie we wstępnej analizie jeszcze przed złożeniem wniosku. Zależą one od kwoty pożyczki i ilości przewidzianych rat.

Rezygnacja z umowy

Po zawarciu umowy z Ratka.pl masz 14 dni na ewentualne od niej odstąpienie i rezygnację z pożyczki.

Kontakt z Ratka.pl

Na samej górze strony Ratka.pl znajdziesz numer telefonu oraz adres e-mail. Wystarczy zadzwonić lub napisać, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.