PWN Promocje

PWN

Księgarnia PWN to miejsce pełne wartościowych książek, które dzięki nam klienci mogą nabyć w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie!

Aktualne promocje i kupony do PWN

super ceny

Aktualne promocje na książki

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super ceny
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gandalf
90% rabatu

90% rabatu na Wielkiej Wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
90%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Matras

O PWN

Księgarnia Internetowa PWN to miejsce, w którym klienci znajdą  bogatą ofertę naukową i popularnonaukową, a także ebooki i audiobooki, książki, literaturę obcojęzyczną, zabawki i gry czy multimedia. Od wielu lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, którzy poszukują wysokiej jakości publikacji naukowych i nie tylko. Od początku istnienia, pragnie zarażać nauką, która jest najlepszą inwestycją w przyszłość. Dlatego właśnie ma tak szeroką ofertę podręczników szkolnych i akademickich, pomocy naukowych czy książek i materiałów, które poszerzą wiedzę w wybranej dziedzinie nauki. Do nauki zachęca dorosłych, ale także dzieci, przygotowując dla nich specjalne publikacje łączące zabawę z nauką i zachęcając je do kreatywnego myślenia i poznawania świata nauki.

Promocje

PWN promocje wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, oferuje mu wiele książek należących do rozmaitych gatunków. I tak na przykład klienci mogą nabyć książkę MĄDRZEJ, SZYBCIEJ, LEPIEJ. SEKRET EFEKTYWNOŚCI - autora bestsellerowej Siły nawyku z rabatem 30%. Rabaty obejmują także książki o charakterze naukowym, które swoją rolę spełnia podczas zajęć lekcyjnych w szkole czy na studiach. Ponadto PWN promocje to także rabaty na pomoce naukowe, które z pewnością przełożą się na zadowalające stopnie. PWN promocje to idealna alternatywa na prezent dla najbliższej osoby. Co ciekawe, asortyment księgarni jest stale poszerzamy, tak więc miłośnicy książek jak i promocji mogą trafić na książki które z pewnością wciągnie ich w wir przygody.

Bestsellery

Warto także zapoznać się z bestsellerami Księgarni Internetowej PWN. Wśród nich znajdują się publikacje autorstwa znanego psychologa społecznego Philipa Zimbardo, a także słowniki, encyklopedie jak Encyklopedia Powszechna PWN czy książki z zakresu programowania, np. „Zrozumieć programowanie”.

Newsletter

Newsletter to niezbędny element, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. O każdej porze użytkownik może zapisać się do newslettera, który daje możliwość otrzymywania informacji o promocjach, kodach  rabatowych i dodatkowo klienta ma szansę otrzymać kody rabatowe prosto do skrzynki mailowej. Zapisanie się do niego no sprawia żadnego problemu. Wystarczy podać adres e-mail aby móc cieszyć się korzyściami płynącymi z newslettera.

Asortyment

Księgarnia Internetowa PWN to wygodne zakupy, bogata oferta książek, podręczników, zabawek, ebooków i audiobooków i multimediów, atrakcyjne ceny i wygodne formy dostawy, między innymi darmowy odbiór w księgarniach stacjonarnych PWN. Księgarnia to nie tylko oferta naukowa, ale także dobre książki w atrakcyjnych cenach. W Księgarni PWN klienci znajdą  doskonałą lekturę na wieczór ulubionego gatunku literackiego czy autora. PWN zachęca również do zapoznania się z ofertą książkową. Znajdą w niej książki z literatury pięknej (np. powieści kryminalne, powieści obyczajowe, romanse, powieści fantastyczne czy poezję), literatury faktu (np. książki biograficzne, reportaże, wywiady i inne), literatury dla dzieci i młodzieży, poradniki, literaturę obcojęzyczną i wiele innych.

Reklamacje

Klient ma prawo do zgłoszenia reklamacji usług świadczonych przez Usługodawcę w każdym czasie. Klient może zgłosić Usługodawcy reklamację świadczonych przez niego usług w szczególności na piśmie lub w formie telefonicznej lub poprzez kontakt z BOK w formie telefonicznej lub wiadomości e-mail. W celu przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji, prosimy o podanie w zgłoszeniu reklamacyjnym krótkiego opisu przyczyn uzasadniających reklamację oraz dane kontaktowe Klienta zgłaszającego reklamację. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Usługodawcę w terminie 14 dni od otrzymania przez Usługodawcę zgłoszenia reklamacyjnego Klienta.

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta (BOK) udziela Klientom informacji w zakresie prowadzonej przez Usługodawcę działalności, w dni robocze w godzinach od 9.00 do 17.00 pod numerem telefonu: 42 680 44 88 oraz pod adresem e-mail: ksiegarnia@pwn.pl.