Profi Credit kod rabatowy

Profi Credit

Profi Credit to instytucja finansowa oferująca udzielenie pożyczki na dowolny cel, także w przypadku osób o nieregularnych dochodach. Sprawdź, jakie oszczędności mogą stać się twoim udziałem dzięki Profi Credit kod rabatowy.

Aktualne promocje i kupony do Profi Credit

Super oferta

Program partnerski

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Profi Credit

Profi Credit to instytucja finansowa, która już zdobyła zaufanie swoich klientów za sprawą swojej rzetelności. Dzięki temu jest to druga pod względem wielkości firma udzielająca pożyczek w Polsce. Wszelkie niezbędne formalności związane z otrzymaniem gotówki załatwisz bez wychodzenia z domu. Należność zostanie rozłożona na nawet 36 rat, co sprawia, że każdy może poradzić sobie ze spłatą zobowiązania i nie naruszy ona przesadnie domowego budżetu. Wykorzystując Profi Credit kody rabatowe masz szansę otrzymać jeszcze lepsze warunki udzielenia pożyczki i to zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Firma działa na rynku polskim, czeskim i bułgarskim, oferując pożyczki w wysokości do 25 000 złotych (50 000 w przypadku przedsiębiorców).

Promocje i okazje na lepsze warunki pożyczki

Profi Credit przygotowuje systematyczne akcje promocyjne, które mają zachęcić nowych i obecnych klientów do zaufania profesjonalizmowi Profi Credit. Dzięki temu możesz otrzymać lepsze warunki finansowe udzielanej pożyczki lub skorzystać z ofert specjalnych.

Okazje na Promoszop

Dobre okazje czają się na każdym rogu. Jeżeli masz ochotę je wykorzystać, sprawdź na stronie Promoszop Profi Credit kody rabatowe. Dzięki temu dowiesz się wszystkiego na temat najbardziej korzystnych ofert cenowych i promocji, które są dla ciebie przygotowane podczas korzystania z usług Profi Credit. Możesz skorzystać z dowolnie wybranych akcji rabatowych. Podczas finalizacji zamówienia w przypadku niektórych promocji, należy podać kod, który przekleisz ze strony Promoszop.

Dlaczego warto wybrać Profi Credit?

Profi Credit nie jest bankiem, a rzetelną instytucją finansową, dzięki czemu ma możliwość udzielania pożyczek, a nie kredytów. Co za tym idzie objętych pomocą ze strony Profi Credit może być znacznie większa grupa klientów. Swoje usługi firma kieruje również w stronę osób, które nie mogłyby otrzymać normalnego kredytu w banku nie z uwagi na zbyt małe dochody, ale przez ich nieregularność oraz niemożność dostatecznego udokumentowania. Dotyczy to zwłaszcza emerytów, rencistów, czy osób pracujących na umowę zlecenie i o dzieło. Profi Credit obdarza zaufaniem takich klientów do tego stopnia, że po spłacie jednego zobowiązania, w przypadku chęci skorzystania z kolejnej oferty, wystarczy przedstawić dowód osobisty. Profi Credit udziela pożyczek na dowolny cel, bez wnikania w wykorzystanie środków. Ponieważ często gotówka potrzebna jest dosłownie z dnia na dzień, tutaj masz szansę uzyskać ją w tempie ekspresowym.

W jaki sposób starać się o pożyczkę?

Najpierw wypełnij krótki wniosek na stronie internetowej Profi Credit. Potrzebne jest w nim tylko kilka podstawowych informacji. W dogodnym dla ciebie momencie zadzwoni do ciebie konsultant Profi Credit, by omówić szczegóły pożyczki. Aby zweryfikować twoją zdolność kredytową wystarczy jedynie rozmowa telefoniczna, nie musisz nawet wychodzić z domu. Efektem są pieniądze na twoim koncie w ekspresowym czasie.

Odstąpienie od umowy i reklamacja

Zgodnie z prawem masz 30 dni od momentu otrzymania dokumentów pożyczki na odstąpienia od umowy. Wówczas masz prawo do przelania całej pożyczonej sumy na konto firmy, wskazane w korespondencji zwrotnej. Musisz jedynie stworzyć specjalne oświadczenie w formie pisemnej. Masz także prawo do złożenia reklamacji. Zostanie ona rozpatrzona w czasie maksymalnie 30 dni kalendarzowych. W wyjątkowo skomplikowanych sytuacjach ten czas ulega przedłużeniu do 60 dni, po wcześniejszym poinformowaniu o tym klienta.

Kontakt

Z Profi Credit można skontaktować się pod numerem 801 805 806 lub 33 496 00 68, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@proficredit.pl. Dla klientów przygotowano wygodny Panel, służący również kontaktowi.