Promocje Procpu

Procpu

Jeżeli chciałbyś wykorzystać promocje Procpu i kupić sprzęt do gier w okazyjnych cenach, sprawdzaj codziennie okazje, zniżki i kody rabatowe dostępne na naszej stronie.

Aktualne promocje i kupony do Procpu

super rabaty

Rabaty na sprzęt dla graczy

ważne
Sprawdź kod
Wartość kuponu
wysokie rabaty
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gandalf
90% rabatu

90% rabatu na Wielkiej Wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
90%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Matras

O Procpu

ProCpu to sklep internetowy z wieloletnią już tradycją, stworzony z myślą o profesjonalnych Graczach. Cała oferta została przygotowana specjalnie z myślą o nich. Oczywiście oferowane produkty nie są skierowane jedynie dla profesjonalnych graczy. Każdy, kto spędza część swojego czasu na graniu w różnego rodzaju gry uzyska tutaj produkty zapewniające komfort grania. Sprzedaż odbywa się za pomocą Internetu, a w ofercie znajdują się: gry, konsole, podzespoły, oraz wszystko co służy do chłodzenia i tuningu.

Promocje

Niezbędne jest wejście na stronę sklepu  i zapoznania się z promocje Procpu oraz ofertami specjalnymi, przygotowanymi przez firmę. Promocje sprowadzają się do rabatów na poszczególne rodzaje asortymentu. Promocje i kody rabatowe Procpu są zazwyczaj ograniczone czasowo i sprowadzają się do danego dnia, weekendu czy tygodnia.

Asortyment

W ofercie firmy znajduje się wszystko co jest niezbędne każdemu, kto lubi grać w gry komputerowe, czyli śmiało możemy napisać, że praktycznie każdego, kto posiada komputer i od czasu do czasu na nim działa. Zresztą nie tylko same gry, ale także akcesoria komputerowe. Możemy tutaj wymienić: myszki, podkładki, klawiatury, słuchawki, kontrolery gier, ślizgacze, akcesoria gaming, ubrania i artykuły kolekcjonerskie, fotele dla graczy, dla gier samochodowych, karty dźwiękowe czy outlet gaming. Do tego cała gama gier, konsoli, podzespołów, oraz wszystko co zapewnia chłodzenie i tuning sprzętu. Na całość są ciekawe promocje Procpu oraz kody rabatowe Procpu.

Proces obsługi Klienta odbywa się za pomocą Internetu i obejmuje następujące etapy:

 1. Zamówienia przyjmowane są przez stronę Procpu, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. W wyjątkowych przypadkach można składać zamówienia przez telefon i pocztę elektroniczną.
 2. Aby złożyć zamówienia należy wypełnić "formularz zamówienia" znajdujący się na stronach sklepowych i przesłać go do procpu.pl. Można w nim podać kody rabatowe Procpu.
 3. Po złożeniu zamówienia otrzymujemy  e-mailem informację o jego przyjęciu z prośbą o potwierdzenie. Dostawca zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia.
 4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
  a) dla zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze potwierdzenie zlecenia;
  b) dla zamówień płatnych przelewem - w momencie dotarcia przelewu opłacającego zamówienie na konto sklepu.
 5. Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze (poniedziałek - piątek).
 6. Sklep realizuje zamówienia tylko na terenie Polski.

Więcej informacji na temat składania zamówienia znajduje się na stronie Internetowej sklepu Procpu w zakładce regulamin.

Gwarancje, reklamacje oraz zwroty

Towary oferowane w sklepie internetowym Procpu są objęte gwarancją producenta, dystrybutora lub sklepu Procpu. Jeżeli korzystamy z prawa odstąpienia od umowy, musimy złgosić wyraźne żądanie, aby Dostawca rozpoczął świadczenie usługi przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Mamy obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy, o ile świadczenie takich usług przez Sprzedawcę odbywało się za wynagrodzeniem. Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty otrzymania przez Sprzedawcę. Jak widać pod tym względem firma także gwarantuje swoim klientom pełen profesjonalizm usługi.

Obsługa klienta

Sklep pracuje we wszystkie dni robocze tygodnia w godzinach od 8:00 do 16:00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:’

 • tel. stacjonarny   75 713 0765
 • tel. komórkowy   791 284 818

Dodatkowo można się zawsze skontaktować drogą mailową.