Pozyczkomat Promocje

Pożyczkomat

Tylko w Promoszop możesz sprawdzić wszystkie obowiązujące zniżki Pozyczkomat.pl. Wykorzystaj je i weź pożyczkę, której koszt będzie maksymalnie obniżony. Pozyczkomat.pl oferuje krótkoterminowe kredyty pozabankowe dla każdego.

Aktualne promocje i kupony do Pożyczkomat

Pożyczka za darmo

Pierwsza pożyczka za darmo

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Pożyczkomat

Właścicielem serwisu Pozyczkomat.pl jest skandynawska firma Frienddly Finance Poland Sp. z o.o. Zdobyte na rynkach skandynawskich oraz Europy Wschodniej wieloletnie doświadczenie, pozwoliło firmie uruchomić działalność w Polsce. Pozyczkomat.pl oferuje swoim klientom szybkie i bezpieczne usługi kredytowe, bez wychodzenia z domu. Celem firmy jest udzielanie kredytów na jasnych, zrozumiałych warunkach oraz ograniczenie wszystkich formalności do minimum.

Pozyczkomat.pl oferuje atrakcyjne warunki kredytowe oraz elastyczne spłaty, dzięki czemu spotyka się z dużym zainteresowaniem wielu klientów.

Zniżki Pozyczkomat.pl – pieniądze na niespodziewane wydatki

Niespodziewany wyjazd? Urodziny? Impreza? Bardzo często zdarzają się niespodziewane okazje, na które potrzebne są dodatkowe fundusze. Nie pożyczaj pieniędzy od znajomych i rodziny, tylko sprawdź warunki pożyczek w Pozyczkomat.pl. Zniżki, oferowane przez portal umożliwią ci skorzystanie z kredytów właściwie za darmo. Wykorzystując zniżki Pozyczkomat.pl oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Żadnych odsetek, ukrytych opłat i niemiłych niespodzianek. Zapewnij sobie spokój i komfort. Sprawdź wszystkie dostępne zniżki Pozyczkomat.pl i wykorzystaj je.

Wykorzystaj kody promocyjne Pozyczkomat.pl

Korzystając z Promoszop masz możliwość sprawdzić wszystkie aktualne kody promocyjne Pozyczkomat.pl. Dzięki nim dodatkowo obniżysz koszty i odsetki swojego kredytu, aby płacić jak najmniej. Przytrafił się niespodziewany wydatek? A może chciałbyś kupić nowy sprzęt, ponieważ stary przestał działać? Nie trać czasu, czekając na decyzję banku. Kody promocyjne Pozyczkomat.pl zapewnią ci atrakcyjne warunki pożyczki, jakich nie dostaniesz w żadnym banku. Sam ustal warunki oraz okres spłaty i ciesz się dodatkowymi środkami na koncie w 15 minut.

Wykorzystaj kod promocyjny Pozyczkomat.pl z Facebooka

Pozyczkomat.pl posiada swój funpage na portalu Facebook. Jest to miejsce, gdzie klienci znajdą wiele ciekawych porad na temat finansów i kredytów, a także mogą znaleźć atrakcyjne kody promocycyjne. Pozyczkomat.pl docenia w ten sposób klientów, którzy już zaufali firmie. Jeśli nie korzystasz z Facebooka, nie martw się. Wszystkie aktywne zniżki Pozyczkomat.pl zawsze znajdziesz w Promoszop.

Jak mogę korzystać z kuponów i zniżek?

Wybierz kupon promocyjny Pozyczkomat.pl, który najbardziej cię interesuje i skopiuj go. Następnie przejdź na stronę Pozyczkomat.pl oraz wybierz wszystkie parametry pożyczki, którą chcesz otrzymać. Podczas dokonywania transakcji wpisz kod w odpowiednie miejsce a twoja zniżka Pozyczkomat.pl zostanie naliczona automatycznie.

Pozyczkomat.pl – pieniądze, których naprawdę potrzebujesz

Pozyczkomat.pl oferuje szybkie pożyczki, realizowane nawet w 15 minut. Bardzo często jest to jedyna możliwość, aby szybko i skutecznie zorganizować potrzebne pieniądze. Każdy klient, zainteresowany ofertą serwisu, może samodzielnie ustalić wysokość kwoty, okres spłaty i wszystkie szczegóły. Pozyczkomat.pl nie ukrywa niczego przed swoimi klientami, dzięki czemu jest marką, cieszącą się wysokim zaufaniem społecznym. Korzystanie z serwisu jest bardzo proste i zajmuje jedynie kilka chwil.

Potwierdziłem transakcję, co dalej?

Po ukończeniu całego procesu na stronie Pozyczkomat.pl musisz już tylko czekać na wypłatę pieniędzy. Zrób sobie w tym czasie kawę, włącz telewizor lub napisz SMSa. Jak skończysz, pieniądze na pewno będą już dostępne na twoim koncie. Umowę oraz wszystkie niezbędne dokumenty otrzymasz w wiadomości e-mail.

Rezygnacja z pożyczki

Oferowane przez Pozyczkomat.pl pożyczki cechują się krótkim okresem kredytowania. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować z usługi i oddać otrzymane pieniądze od razu, skontaktuj się w tym celu z obsługą portalu.

Kontakt z BOK

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości napisz do obsługi Pozyczkomat.pl na adres: kontakt@pozyczkomat.pl lub zadzwoń na infolinię: +48 222 112 0 112.