Pat&Rub Kod Rabatowy

Pat&Rub

Aktualne promocje Pat&Rub. Najnowsze kupony promocyjne i kody rabatowe Pat&Rub teraz na wyciągnięcie ręki - właśnie tutaj. Mnogość polskich, całkowicie naturalnych kosmetyków, szybka i darmowa dostawa. Dostępne na Pat&Rub kupony rabatowe pozwolą Ci zadbać o siebie i swoich bliskich, pieścić ciało i zmysły, pielęgnować i sprawiać radość wyszukanym kosmetycznym prezentem.

Aktualne promocje i kupony do Pat&Rub

20% rabatu

20% rabatu na zestawy dla Pań

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
20%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

20 zł rabatu

20 zł kod rabatowy

kupon ważny do: 15.03.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
20 zł
Minimalna wartość zamówienia
300 zł
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
15.03.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Perfumesco
18% rabatu

18% rabatu na perfumy

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
18%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Iperfumy

O Pat&Rub

Z potrzeby zapewnienia sobie komfortu naturalnej pielęgnacji, z miłości do piękna i uznania dla dobroczynności darów natury powstał pomysł na stworzenie marki wyjątkowej, czyli takiej, której produkty spełnią najwyższe wymagania ich twórczyń i pomysłodawczyń. Istotą prestiżu kosmetyków jest najwyższa jakość i wiążące się z nim bezpieczeństwo użytkowania oraz satysfakcja z efektów ich działań. Kody rabatowe Pat&Rub pozwalają cieszyć się atrakcyjnymi zakupami kosmetyków tworzonych z pasją i oddaniem. Naturalnych, pozbawionych parabenów, sztucznych dodatków, konserwantów i pegów. Pat&Rub powstała z inicjatywy Kingi Rusin i Magdy Hajduk, jako odpowiedź na ich wyrafinowane potrzeby i oczekiwania, dziś kosmetyki te dedykowane są wszystkim, którzy jak one, troszczą się o własną urodę, cenią jakość i naturalne piękno.

Kupony rabatowe Pat&Rub, promocje i okazyjne zakupy

Oferta obejmująca te wyjątkowe kosmetyki jest niezwykle bogata i atrakcyjna. Promocje Pat&Rub pozwalają nabyć wybrane produkty w kusząco obniżonych cenach. Dodatkowo każdy klient ma możliwość skorzystania z rabatów procentowych, naliczanych przy zakupach o określonej wartości. Dzięki temu zyskać można trzy-, pięcio-, a nawet siedmioprocentowy rabat. Proponowane przez Pat&Rub kupony rabatowe pozwalają znacznie obniżyć koszty zakupów, a więc cieszyć się tańszymi kosmetykami lub pozwolić sobie na nabycie dodatkowych dla siebie lub kogoś bliskiego. W sklepie szczególnie honorowani są stali klienci, robiący zakupy regularnie, dla nich zniżki na zakupy wynoszą aż 10 procent, z tego rabatu skorzystać mogą wszyscy ci, którzy w przeciągu ostatniego półrocza zrealizowali zamówienia na łączną kwotę 1000 złotych. Aktualne kody rabatowe Pat&Rub pozwalają cieszyć się kosmetyczną doskonałością w bardzo kuszącej cenie. W sklepie internetowym Pat&Rub skorzystać można także z szeregu rozmaitych promocji czy obniżek kwotowych, dostępnych podczas akcji promocyjnych i możliwych do zrealizowania w określonym przedziale czasowym. Dzięki temu zakupy tam są jeszcze przyjemniejsze.

Zakupy w sklepie internetowym Pat&Rub

Wykorzystując kody rabatowe Pat&Rub nabyć można wysokiej klasy różnorodne kosmetyki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a nawet dzieci. W ofercie nie brak produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, kosmetyków pomagających zadbać o skórę, twarz i usta, ponadto znajdują się tam kosmetyki sezonowe i specjalne zestawy prezentowe.
Jak zrealizuję kupon rabatowy Pat&Rub?
Honorowane przez Pat&Rub kupony rabatowe wykorzystać mogą wyłącznie zarejestrowani użytkownicy sklepu. Kodów i kuponów nie można łączyć, można natomiast dowolnie wybierać promocje Pat&Rub. Każde zakupy uprawniają do użycia jednego, dowolnego kodu lub bonu zmniejszającego koszty zakupów.

Zamawianie i płacenie w Pat&Rub

Zakupy, nie tylko ze względu na uznawane przez Pat&Rub kupony rabatowe, są dla każdego maksymalnie proste, przyjemne i bezpieczne. Proces wybierania odpowiednich artykułów opiera się na umieszczaniu ich w wirtualnym koszyku. Przed potwierdzeniem zamówienia, wybrać należy dogodną dla siebie formę płatności, wybrać można przelew bankowy, płatność w systemie PayU, płatność kartą płatniczą lub uiszczenie opłaty dostawcy przesyłki.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w Pat&Rub

Zamówienia na kwotę co najmniej 200 złotych dostarczane są odbiorcom mieszkającemu na terenie Polski bezpłatnie. Koszty dostawy mniejszych zamówień różnią się w zależności od preferowanej formy. Przesyłki dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej kosztują 15 złotych, zaś Poczty Polskiej - 17 złotych. Atrakcyjne promocje Pat&Rub dostępne są także dla mieszkających za granicą, koszt dostawy wówczas 50 złotych dla opcji kurierskiej i 80 złotych dla Poczty Polskiej. Darmowe przesyłki zagraniczne realizowane są przy zakupach za minimum 1000 złotych.

Zwrot i wymiana towarów w Pat&Rub

Każdy klient ma możliwość odstąpienia od zawartej umowy kupna, może to uczynić w przeciągu 14 dni od daty zakupu, pod warunkiem zwrócenia nieużywanego produktu na adres wskazany w Regulaminie Zakupów.

Obsługa Klienta w Pat&Rub

Klienci mają możliwość skorzystania z porad i pomocy obsługi sklepu w dni robocze między 9:00 a 17:00. Do dyspozycji konsumentów oddany został adres e-mail, numer telefonu oraz przejrzysty formularz kontaktowy.