Pan Wybierak promocje

Pan Wybierak

Do tej pory na polskim rynku nie było kompletnego narzędzia, które ułatwiłoby proces poszukiwania najkorzystniejszej oferty usług telekomunikacyjnych. Pan Wybierak powstał z myślą o klientach,, dzięki któremu mogą dokonać świadomego wyboru operatorów telekomunikacyjnych.

Aktualne promocje i kupony do Pan Wybierak

Super oferta

Super oferta na telefon, internet, TV

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

1 zł za miesiąc

1 zł za miesiąc przez pól roku

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
1 zł za miesiąc
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do T-Mobile
500 zł rabatu

500 zł rabatu na smartfony i tablety

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
500 zł
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Orange

O Pan Wybierak

PanWybierak.pl  to portal internetowy, który gromadzi w jednym miejscu oferty większych i mniejszych operatorów telekomunikacyjnych. Oferty przedstawiane są w czytelny sposób dając tym samym użytkownikom możliwość świadomego wyboru, co najbardziej odpowiada ich potrzebom. Analizie podlega kilkadziesiąt parametrów oferty telekomunikacyjnej co pozwala na obiektywną ocenę. Nie jest to więc zwykła porównywarka cenowa, lecz technologicznie zaawansowane źródło wiedzy.

Promocje

Skoro duża ilość ofert to nie sposób pominąć Pan Wybierak promocje, które są niezwykle atrakcyjna propozycja dla klientów. I tak na przykład ostatnimi czasy mogli skorzystać z Pan Wybierak promocje obejmująca zrefinansowanie Opłat Abonamentowych co setnej osobie, która dokona zamówienia, a następnie zakupu usług lub produktów oferowanych w ramach Serwisu panwybierak.pl. To idealna propozycja dla klientów, a jej celem jest zachęcanie Konsumentów do korzystania z usług oferowanych przez Serwis panwybierak.pl oraz zwiększenie aktywności w jego obszarze. Pan Wybierak promocje to możliwość wyboru najlepszej dla sobie oferty bez wychodzenia z domu.

Jak działa Pan Wybierak?

Pan Wybierak to nowoczesne narzędzie które jest pomostem łączącym operatorów sieci telekomunikacyjnych z konsumentami. Jest to narzędzie dedykowane użytkownikom, którzy są zainteresowani zakupem oferty odpowiedniej do ich potrzeb. Algorytm porównywarki działa następująco: każdemu parametrowi w obrębie danego typu usług przypisywana jest ocena. Parametrowi o najniższej wartości liczbowej przypisywana jest wartość 1, a z kolei temu o najwyższej wartości liczbowej przypisana jest wartość 99. Wartości punktowe parametrów wszystkich prezentowanych ofert umieszczane są w tak ustanowionej skali. Pan Wybierak został nagrodzony Laurem Konsumenta "Odkrycie roku 2016" za innowacyjność oraz prokonsumenckie podejście.

Kontakt

Pan Wybierak to proste i przejrzyste narzędzie, które w czytelny sposób prezentuje oferty operatorów telekomunikacyjnych i pomaga dokonać wyboru oferty w oparciu o zadane przez użytkownika kryteria. Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi od poniedziałku do piątku dzwoniąc na numer +48221223292 lub drogą elektroniczną