Origin Promocje

Origin

Origin umożliwia rozmawianie ze swoimi znajomymi, sprawdzanie, w jakie grają gry, a także zapraszanie ich do wspólnej gry. To szereg promocji przygotowanych dla miłośników spędzania czasu przed komputerem.

Aktualne promocje i kupony do Origin

40% rabatu

40% rabatu na gry

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gandalf
90% rabatu

90% rabatu na Wielkiej Wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
90%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Matras

O Origin

Origin jest specjalną aplikacją związaną z portalem i sklepem na Origin, zaprojektowaną i zaprogramowaną przez EA Games. Aplikacja  łączy ze sobą kilka ważnych cech, które niewątpliwie mogą odpowiadać potencjalnym. graczom. Dzięki Origin klient nie tylko ma  możliwość zakupu i gry w cyfrowe wersje najlepszych gier po niższej cenie, ale także ma możliwość zbierania swojej biblioteczki pozycji od EA Games oraz Ubisoftu.

Promocje

W ramach Origin promocje powstała specjalną zakładka Gry za darmo, dzięki której klienci bez żadnych nakładów pieniężnych mogą pobrać odpowiednie dla siebie gry. To szeroka oferta, która stale jest poszerzana o nowe aplikacje. Nowości dla miłośników gier to jak nowa kolekcja w sklepie odzieżowym – każdy chce ją mieć. Już dzisiaj Origin promocje oferuje wersję próbne najnowszych gier wprowadzanych na wirtualne półki. The Sims 4 czy FIFA 16? To propozycja wersji próbnych z których skorzystać mogą klienci.

Wieści Origin

Miłośnicy strony internetowej Origin mogą na bieżąco śledzić pojawiające się artykuły. Mowa o specjalnej zakładce Wieści Origin, które obejmują wprowadzone przelewy internetowe, 5 najlepszych momentów z imprezy Star Wars czy też nowości gier które niebawem lub obecnie znajdują się na stronie internetowej i dostępne jest dla użytkowników.

Bezpieczeństwo konta

Bezpieczeństwo konta i danych osobowych jest niezmiernie ważne. Ze swojej strony Origin stosuje oczywiście najlepsze dostępne zabezpieczenia, aczkolwiek klient może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa swojego konta Origin poprzez używanie tak zwanego. silnego hasła i częste jego zmienianie. Hasło musi mieć od 8 do 16 znaków i zawierać co najmniej jedną małą literę, jedną wielką literę i jedną cyfrę.

Oferta

Origin umożliwia rozmawianie ze swoimi znajomymi, sprawdzanie, w jakie grają gry, a także zapraszanie ich do wspólnej gry. W Origin lista znajomych jest wspólna dla wszystkich platform. Użytkownicy komputerów PC mogą też w prosty sposób rozpocząć nadawanie swojej rozgrywki w Internecie. Transmisję będzie mógł obejrzeć każdy zainteresowany. Firma EA stawia na jakość oraz jaka największe zadowolenie klienta. Na stronie i aplikacji znajdziemy pozycje w kategoriach: akcja, gry zręcznościowe, gry przygodowe, gry walki, MMO, gry sieciowe, logiczne, wyścigi, RPG, strzelanki, symulacje oraz sportowe. Niemalże każda z nich opatrzona jest Origin promocje.

Zwrot

Klient może zwrócić pełne pobrane wersje gier EA oraz inne tytuły uczestniczących w programie zakupionych w Origin. Otrzyma pełny zwrot pieniędzy. Zwrotu można dokonać w ciągu 24 godzin od pierwszego uruchomienia gry, w ciągu siedmiu dni od daty zakupu lub siedmiu dni od daty premiery tytułu w przypadku zamówień w przedsprzedaży.

Kontakt

Problemy? Wątpliwości? Porady? W tym celu warto pokusić się o uzyskanie odpowiedzi za pośrednictwem kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną. W skuteczny sposób i szybki problemy z pewnością zostaną rozwikłane.