kody rabatowe Open Finance

Open Finance

Nie jesteś ekspertem w świecie finansów? A może szukasz rzetelnego doradcy, które podpowie gdzie inwestować nadmiar gotówki? Szukasz opłacalnej hipoteki? Na te wszystkie pytania odpowiedzą dorardcy Open Finance. Z nami za ich usługi zapłacisz mniej dzięki promocjom i zniżkom!

Aktualne promocje i kupony do Open Finance

Super oferta

Fachowe doradctwo i produkty finansowe

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Open Finance

Open Finance – należąca do Getin Holding firma doradztwa finansowego w Polsce powstała w 2004 r. oferująca klientom indywidualnym produkty wybrane czy raczej wyselekcjonowane z oferty kilkudziesięciu banków, funduszy inwestycyjnych i towarzystw ubezpieczeniowych. Spółka zatrudnia ponad 750 doradców oraz dysponuje siecią ponad 95 oddziałów na terenie całego kraju. W ramach swojej działalności firma otrzymała szereg nagród:

  1. miejsce w rankingu pod względem wartości sprzedaży kredytów hipotecznych w I kwartale 2010 r. – Związek Firm Doradztwa Finansowego
  1. miejsce w rankingu pod względem wartości wpłaconych produktów inwestycyjnych – Związek Firm Doradztwa Finansowego

Nagroda Webstar festival za najlepszą stronę internetową w kategorii Finanse

Najbardziej wartościowa marka wśród firm doradztwa finansowego według „Rankingu najcenniejszych polskich marek, a także „Przedsiębiorstwo Fair Play” według Krajowej Izby Gospodarczej

Promocje firmy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów firma przygotowała specjalne kody rabatowe Open Finance:

  • Klient może otrzymać e-kartę OpenCard. Dzięki tej karcie, przez kolejne trzy miesiące, Klienci zapłacą o 50% mniej za wszystkie potrawy z karty lub 30% mniej za cały rachunek w ponad 800 restauracjach w całej Polsce, a zniżki przez cały okres na promocje Open Finance oraz kody rabatowe Open Finance są nielimitowane.
  • Wprowadzona przez Grupę Open Finance SA promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2016 roku lub do wyczerpania kodów promocyjnych. Warunkiem skorzystania z jej jest umówienie z doradcą za pośrednictwem Call Center, akceptacja regulaminu na promocje Open Finance i odbycie spotkania z doradcą w oddziale. Specjalna oferta obowiązuje w całej bez wyjątku Grupie Open Finance SA – co oznacza, że mogą z niej skorzystać zarówno Klienci Open Finance jak i Home Broker.

Firma przesyła także newsletter za pomocą którego przesyła informacje np. kody rabatowe Open Finance.

Reklamacje

Równie ważna dla firmy jest możliwość zgłaszania reklamacji. Można je zgłaszać w następujący sposób:

w formie elektronicznej za pośrednictwem wiadomości e-mail skierowanych na adres elektroniczny i poprzez formularz reklamacji, dostępny na stronie (najczęściej wybierana forma), można także w formie telefonicznej poprzez kontakt z infolinią Open Finance przez tel. 22 489 37 03, w formie pisemnej (ciągle jeszcze spotykana) w postaci reklamacji wysłanej na adres korespondencyjny Open Finance:

Departament Prawny Open Finance SA Przyokopowa 33 01-208 Warszawa

4) w formie pisemnej w postaci reklamacji opatrzonej podpisem Klienta i przekazanej w placówce

Open Finance przez osobę upoważnioną przez Klienta,

5) w formie ustnej w postaci reklamacji złożonej osobiście do protokołu w placówce Open Finance .

Open Finance niezwłocznie rozpatruje złożoną Reklamację, ale nie później niż w terminie 30 dni od dnia otrzymania Reklamacji.

Produkty

W swojej ofercie firma posiada rozwiązania finansowe wielu banków oraz instytucji finansowych dopasowując ofertę pod danego klienta. Do najważniejszych grup produktów zaliczyć należą:

  1. kredyty gotówkowe,
  2. kredyty hipoteczne
  3. lokaty bankowe.

Firma w swojej ofercie posiada produkty następujących instytucji: Alior Bank SA, BOŚ SA, Bank BPH SA, BZ WBK SA, Deutsche Bank Polska SA, Euro Bank SA, FM Bank PBP SA, Getin Noble Bank SA, Idea Bank SA, ING Bank Śląski SA, Bank Millennium SA, mBank SA, mBank Hipoteczny SA, PEKAO Bank Hipoteczny SA, PKO BP SA, Bank Pocztowy SA, Raiffeisen Bank Polska SA, PKO Bank Hipoteczny SA, Bank BGŻ BNP Paribas SA, Plus Bank SA, Bank Pekao SA.

Obsługa klienta

Kontakt z firmą może się odbywać trzema niezależnymi drogami:

  1. mailowo
  2. telefonicznie
  3. lub przez wizytę w oddziale

Każda z tych dróg jest równie ważna i nie ma żadnego znaczenia, którą potencjalny klient wybierze. Jest to jedna z niewielu firm oferujących praktycznie wszystkie drogi kontaktu z klientem.