Promocje OGame 2017

OGame

OGame to idealna propozycja dla osób, które szukają gry toczącej się w czasie rzeczywistym. Tematyka kosmiczna wydaje się być niezwykle interesującą, ponieważ posiada nutkę tajemniczości, którą gracz może odkryć po wkroczeniu w jej świat.

Aktualne promocje i kupony do OGame

Zagraj za darmo

Zagraj za darmo

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Zagraj za darmo
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gandalf
90% rabatu

90% rabatu na Wielkiej Wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
90%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Matras

O OGame

Dzisiejsze czasy, w którym prym wiedzie postęp technologiczny sprawiają, że już od najmłodszych lat zabawki zostają zastąpione przez gry komputerowe. I tak na przykład idealną alternatywą dla pasjonatów tego rodzaju rozrywki jest serwis internetowy OGame gry online, który oferuje graczom zarówno gry o charakterze strategicznym czy logicznym. Gra internetowa została uruchomiona w 220 roku przez Gameforge AG. Została również przetłumaczona, a tym samym dała szansę na grę osób pochodzących z różnych stron świata. Jej polska edycja powstała 20 stycznia 2015 roku.  Nie może na nim zabraknąć również gier sportowych. Jak wiadomo gry komputerowe niosą za sobą wady, jak i zalety. Do znaczących pozytywów należy przede wszystkim niesamowita zabawa, która niewątpliwie jest czynnikiem dobrego samopoczucia. Serwis w szczególnej mierze przeznaczony jest dla osób, których w kręgu zainteresowania znajduje się tematyka kosmiczna.

Eventy

W Internecie gracze mogą liczyć również na różnego rodzaju eventy tworzone przez OGame gry online. I tak na przykład obecnie ma miejsce event, który ma celu wydanie Antymaterii, która przełoży się na otrzymanie jej zwrotu w wysokości sięgającej wartości 15 procent. Podczas jego trwania uczestnik może użyć swojej Antymaterii na cokolwiek, po to aby w rezultacie otrzymać jego zwrot ze znaczną nadwyżką. Ostatnimi czasy przez cały dzień koszt wymiany surowic wynosił 2000 antymaterii zamiast 3500.

Praktycznie każdego dnia na graczy czekają eventy, które w znaczny sposób zachęcają ich do dalszej, a nade wszystko regularnej gry. To również idealna szansa poznania osób, które pochodzą z różnych zakątków świata, od Ameryki Południowej poprzez Europę po Azję.  

Nauka poprzez grę

Gry strategiczne to metoda rozwoju umiejętności każdego gracza.  Poprzez OGame uczestnik może wiele się nauczyć – to właśnie gry wywołują u nas umysłowy wysiłek, co oznacza, że nie tylko stanowią chwilę naszej rozrywki, ale także są ciekawym oraz interesującym zajęciem. OGame gry online to idealna alternatywa dla osób, które pragną się zrelaksować.

Dlaczego warto?

Portal OGame posiada w swoim zapleczu wiele darmowych gier a zamawiając je poprzez naszą stronę klient ma gwarancję jej dostępności oraz ekspresowej realizacji odpowiedniego dla niego zamówienia. OGame to zespół, który charakteryzuje się doświadczenie, które przekłada się na fachową obsługę oraz poradą, w przypadku jakiegokolwiek problemu. Gry znajdujące się na stronie są interesujące, rozwijające oraz zgodne z zainteresowaniami jakie posiadają gracze. Wbrew pozorom gra nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać. Tysiące graczy gromadzi się w tym samym czasie, aby móc stoczyć pojedynek przeciwko sobie lub stworzyć sojusz i wspólnie współpracować. Aby zacząć grać nie potrzeba nic więc aniżeli przeglądarki internetowej.

Gra podzielona jest na serwery, które zwane są uniwersami. Każdy z nich mieści maksymalnie 15 tysięcy graczy. Główne zadanie opiera się o kontrolę nad jak największą częścią wszechświata, zbieranie i handel surowcami oraz rozbudowywanie swojego imperium.

Rejestracja również nie stanowi żadnego problemu - -przebiega bardzo sprawnie w stosunkowo krótkim czasie. Wystarczy skierować się ku zakładce Support by czarno na białym zobaczyć napis Zarejestruj się.  Jedyne wymagania, które są do niej konieczne to nazwa konta, adres email oraz nadanie hasła.