NetCredit Promocje

NetCredit

Na Promoszop znajdziesz codziennie nowe informacje o promocjach i kuponach rabatowych NetCredit. Dzięki nim weźmiesz pożyczkę niezwykle tanio i wygodnie. Sprawdź sam i skorzystaj z kuponu już dziś.

Aktualne promocje i kupony do NetCredit

Pożyczka za darmo

Pierwsza pożyczka do 2000 zł za darmo

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Pożyczka za darmo
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O NetCredit

NetCredit to firma, która zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek w wysokości od 500 zł do 4 000 zł na okres maksymalnie 30 dni. Z usług tych mogą skorzystać wszystkie osoby prywatne, które z różnych powodów znalazły się w potrzebie. Proces ubiegania się o pożyczkę jest niezwykle prosty, a wszystkie formalności można załatwić online bez wychodzenia z domu. Firma NetCredit poza Polską działa także w Czechach, Rosji, Danii, Gruzji i na Łotwie.

Promocje NetCredit, rabaty i zniżki na okazyjne pożyczki

Szybkie pożyczki wielokrotnie kojarzą się z niezwykle wysokim oprocentowanie i wysokimi opłatami. NetCredit zmienia ten stereotyp. Firma oferuje wiele promocji czy rabatów, które potrafią znacznie obniżyć koszta kredytu. Wiele ofert dostępna jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów.

Rabat na pierwszą pożyczkę

Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany do pożyczki z NetCredit, skorzystaj z promocji dla nowych klientów. Możesz pożyczyć 1 500 zł bez żadnych dodatkowych kosztów.

Program lojalnościowy NetCredit

Natomiast dla wszystkich stałych klientów (osób, które wzięły pożyczkę w NetCredit więcej niż jeden raz) przewidziany jest specjalny program lojalnościowy. Dzięki niemu możesz uzyskać od 5 do nawet 50% zniżki na koszty prowizji przy kolejnych pożyczkach. Dodatkowo z okazji swoich urodzin otrzymasz kolejne 30% zniżki. Na jej wykorzystanie masz aż 3 dni.

Kupony rabatowe NetCredit

Aby być na bieżąco ze wszystkimi zniżkami i kuponami rabatowymi, zaglądaj na nasz portal Promoszop. Wtedy żadna promocja NetCredit Cię nie ominie. A swoją pożyczkę zrealizujesz niezwykle korzystnie.

Jak korzystać z kuponów rabatowych NetCredit?

Po wejściu na stronę Promoszop odszukaj przez wyszukiwarkę podstronę poświęconą firmie NetCredit. W tym miejscu znajdziesz wszystkie dostępne w danym czasie kupony rabatowe. Wybierz najbardziej interesującą Cię promocję i kliknij przycisk „Sprawdź kupon”. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę NetCredit, gdzie będziesz mógł dokonać pozostałych formalności i skorzystać z promocji.

Warunki odbioru pożyczki

Wszystkie formalności związane z pożyczką możesz zrealizować online. Podobnie z odbiorem potrzebnej Ci kwoty. Po wypełnieniu i zaakceptowaniu wniosku zostanie Ci ona przelana na Twoje konto. Z tego względu nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

Odstąpienie od umowy

Po otrzymaniu pożyczki nie możesz z niej zrezygnować. Pamiętaj jednak, że w razie problemów ze spłatą możesz złożyć wniosek o jej odroczenie.

Kontakt z Obsługą Klienta

Wszystkie dane potrzebne do kontaktu z firmą NetCredit znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Warto wspomnieć, że Obsługa Klienta działa w ciągu tygodnia od 7 do 24, a w weekendy jedynie godzinę krócej - od 7 do 23.