Mtu24.pl Promocje

Mtu24.pl

Dzięki dostępnym na naszej stronie kodom promocyjnym otrzymasz atrakcyjną zniżkę na usługi firmy mtu24.pl. Nie czekaj i sprawdź już dziś ile możesz zaoszczędzić wykorzystując nasze atrakcyjne promocje. Mtu24 to firma działająca w branży ubezpieczeń komunikacyjnych.

Aktualne promocje i kupony do Mtu24.pl

Super oferta

Kup polisę online

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Mtu24.pl

Firma mtu24.pl należy do grupy ERGO Hestia która od wielu lat jest liderem na polskim rynku ubezpieczeń.  Firma od wielu lat dostarcza klientom atrakcyjne pakiety usług w bardzo przystępnych cenach za co w 2015r. Otrzymała odznaczenie Gwiazda Jakości Obsługi.
Mtu24 to nowoczesna platforma online, dzięki której zakup produktów należących do Ergo Hestia odbywa się online. Każdy kto jeździ samochodem jest narażony na wypadki samochodowe. Ich skutki bardzo często mają również wymiar finansowy, dlatego nie warto ryzykować i wykupić odpowiednią polisę ubezpieczeniową.
Firma oferuje ubezpieczenia oraz polisy, które pozwolą odpowiednio zabezpieczyć się  przed finansowymi skutkami kolizji drogowych a także opiekuje się ofiarami wypadków samochodowych.. Atrakcyjne kody rabatowe mtu24.pl pozwolą dodatkowo znacznie obniżyć koszt kazdej polisy.

Polisa samochoda w super cenie od mtu24.pl

Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na wysokość polisy ubezpieczeniowej. Polisa jest elementem gwarantującym nam spokój i bezpieczeństwo, jednak zawsze zależy nam, aby kosztowała jak najmniej. Kody rabatowe mtu24.pl pozwolą szybko i znacząco obniżyć jej koszt. Niezależnie od tego jaki rodzaj polisy jest nam potrzebny, promocje mtu24.pl na pewno okażą się przydatne. Dostępne w Promoszop kody rabatowe mtu24.pl obniżą całą wartość zamówionej polisy, niezależnie od jej rodzaju czy wosokości kwoty ubezpieczenia.

Mtu24.pl gwarantuje bezpieczeństwo

Dzięki oferowanym przez mtu24.pl ubezpieczeniom bezpieczeństwo nasze oraz naszych bliskich jest w 100% zapewnione. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju ubezpieczenia poszukujemy oraz jaka jest jego wysokość, zawsze znajdziemy tu odpowiednią ofertę. Ponadto atrakcyjne kody rabatowe mtu24.pl znacznie obniżą wysokość miesięcznej składki, dzięki czemu jej opłata będzie o wiele mniej uciążliwa. Promocje mtu24 zazwyczaj trwają dość krótko i szybko się zmieniają. Warto więc pomyśleć o bezpieczeństwie i zabezpieczeniu bliskich osób szybciej.

Stali klienci zyskują w mtu24.pl kilkukrotnie

Kody rabatowe mtu24.pl mogą być wykorzystywane również przez osoby, które są już klientami firmy. Dzięki nim osoby te zyskują podwójnie ponieważ nie tylko wykorzystują dostępny na Promoszop kod rabatowy, lecz także łączą go z osobistą obniżką otrzymaną od mtu24.pl. Promocje i rabaty pozwalają zaoszczędzić nawet kilkaset złotych miesięcznie. Jeśli dodamy do tego bezpieczeństwo oraz spokój, który zyskujemy dzięki wykupieniu polisy, okazuje się że nasze zyski  są bezcenne.

Procedura podpisania umowy z mtu24.pl

Po zdecydowaniu się na ofertę mtu24.pl mamy dwie możliwości podpisania umowy: u doradcy a także online. Wykorzystując tę drugą opcję należy pamiętać, że dostępne są kody rabatowe. Mtu24.pl wychodzi naprzeciw klientom i ogranicza formalności do minimum. Po wypełnieniu wszystkich kroków polisa ubezpieczeniowa zostanie wysłana na adres e-mail oraz pocztą. Dostępne na mtu24.pl promocje będą ujęte w umowie, ponieważ automatycznie zostaną nam naliczone w systemie.

Mtu24.pl – polisy ubezpieczeniowe dla każdego

Ponieważ mtu24.pl jest członkiem prestiżowej grupy ERGO Hestia, firma oferuje nam bardzo duży wachlarz dostępnych usług. Oprócz obowiązkowego OC a także NNW i KiP możemy skorzystać z ubezpieczenia Autocasco a także ubezpieczenia autoszyby oraz bagażu. Co więcej, firma gwarantuje nam auto zastępcze w sytuacji kolizji drogowej.

Czy mogę zrezygnować z usług mtu24.pl?

Po podpisaniu umowy z mtu24.pl każdy klient ma prawo odstąpić od niej w ciągu 30 dni. Nie musimy się nikomu tłumaczyć i wyjaśniać, ponieważ firma tego od nas nie oczekuje. Wystarczy wysłać pismo rezygnacyjne pod wskazany adres. Jeśli natomiast chcemy złożyć reklamację, ponieważ nie jesteśmy usatysfakcjonowani ze świadczonych usług, firma w ciągu 30 dni przedstawi swoje stanowisko. Kody rabatowe mtu24.pl nie ograniczają korzystania z prawa zwrotu i reklamacji

Jak mogę skontaktować się z mtu24.pl?

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszyscy klienci mogą kontaktować się z konsultantami mtu24.pl Pod numerem 801 333 222 czekają na nas fachowi doradcy, którzy z pewnością pomogą rozwiązać problem oraz udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Firma udostępnia również kontakt i pomoc  za posrednictwem poczty elektronicznej.