Ministore Promocje

Ministore

Już dzisiaj rodzice mogę zadbać o stopy swojego dziecka korzystając ze sklepu Ministore, który oferuje liczne promocje zarówno dla początkujących jak i stałych klientów.

Aktualne promocje i kupony do Ministore

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

kupon ważny do: 20.01.2017
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia
200 zł
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
20.01.2017
Pokaż szczegóły
50% rabatu

50% rabatu na obuwie dla dzieci

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

13,90 zł rabatu

13,90 zł rabatu - zwrot kosztów dostawy

kupon ważny do: 19.01.2017
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
13,90 zł
Minimalna wartość zamówienia
119 zł
Dla klientów
nowi i stali klienci
Rodzaj artykułu

przy zamówieniu ubrań i butów z kolekcji wiosna-lato 2016 oraz jesień-zima 2016

Ważny do
19.01.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Smyk
25% rabatu

25% rabatu na odzież narciarską

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
25%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do 5 10 15

O Ministore

Ministore jest sklepem internetowym oferującym obuwie dziecięce, odzież dziecięcą i akcesoria znanych i cenionych na rynku marek. Doświadczenie i znajomość branży pozwoliły na nawiązanie współpracy z najlepszymi polskimi i międzynarodowymi markami. W trosce o zachowanie wysokich standardów jakości, firma sprzedaje wyłącznie obuwie uznanych producentów, cieszących się od lat zaufaniem rodziców i posiadający odpowiednie atesty oraz Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka.  Zespół Ministore stanowią najlepsi specjaliści, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego obuwia dziecięcego. Szeroka wiedza i przygotowanie merytoryczne to efekt doświadczenia, jakie zdobyliśmy w trakcie wieloletniej współpracy ze znanymi producentami butów.

Najlepsze Promocje Ministore

To niezwykle interesująca zakładka proponowana przez sklep Ministore. To w niej rodzice mogę znaleźć komfortowe ubranka na każdą porę roku dla swojego dziecka. Dodatkowo każde ubranko opatrzone jest Ministore promocje, która przekłada się na niższą cenę. Ministore promocje to oferta renomowanych firm takich jak Bartek, Danielki, Zarro w promocyjnych cenach. Posezonowa wyprzedaż sprawia, że klienci oszczędzając pieniądze nie tracą nic na jakości produktu. Sprzedawane w  sklepie produkty to obuwie profilaktyczne i rehabilitacyjne przeznaczone dla najmłodszych. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów jakim jest skóra i w pełni dostosowane do anatomii delikatnych stóp dzieci. Zapewniają nóżkom odpowiednie usztywnienie, zapobiegają powstawaniu wad i korygują te już istniejące.

Blog

Chcąc dzielić się z klientami pasją, powstał pomysł na stworzenie bloga, gdzie oprowadzamy klienta po świecie spojrzenia na dzieci i ich potrzeb. To idealna okazja dla początkujących rodziców, którzy dopiero co wchodzą w niesamowicie kolorowy świat pociechy.

Asortyment sklepu internetowego

Ministore to sklep internetowy świadomych rodziców. To miejsce dla tych, którzy szukają produktów wysokiej jakości takich jak prozdrowotne obuwie, wkładki profilaktyczne oraz odzież. Długoletnie funkcjonowanie na rynku handlu internetowego zaowocowało nawiązaniem przez sklep współpracy z najlepszymi producentami butów dziecięcych zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Swój asortyment Ministore stara się stale poszerzać i wzbogacać o nowe modele znanych i cenionych marek. O stopy  dziecka zadbają najlepsze marki obuwnicze: BARTEK, Befado, Demar, Danielki d. Daniel, TIMO.

Właściwie dobrane obuwie wpływa przecież na ich prawidłowy rozwój. Biorąc to pod uwagę, sklep internetowy dokonuje wyboru dostępnych modeli z największą starannością. Oferowane przez Ministore obuwie dziecięce przechodzi ścisłą selekcję pod względem jakościowym, estetycznym oraz prozdrowotnym.

Dostawa zamówionego towaru

W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem sprzedaży on-line firma wdraża najnowsze formy transakcji. Mają one na celu zapewnienie  jak największego komfortu w korzystaniu z  usług.

Dlatego też Ministore oferuj różnorodne formy płatności, dzięki którym sprawnie i bez problemów klient dokona zakupu obuwia dla swoich dzieci.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące zakupów klient może kierować od poniedziałku do piątku pod numerem 48501580492  Możliwe jest również uzyskanie odpowiedz drogą elektroniczną – ministore@ministore.pl