Meritum Bank Promocje

Meritum Bank

Aktualne oferty i promocje Meritum Bank. Tutaj znajdziesz najnowsze kody i kupony rabatowe. Meritum Bank oferuje szeroki wachlarz usług zarówno dla klientów indywidualnych jak i małych firm. Bank posiada przyjazne oferty kredytowe, nowoczesną platformę e-bankingową oraz atrakcyjne propozycje dla mikro firm. Dzięki licznym promocjom przygotowanym specjalnie dla Ciebie w prosty, szybki i korzystny sposób podreperujesz domowy budżet. Korzystaj z kodów rabatowych i wraz z Meritum Bank zorganizuj swoje finanse.

Aktualne promocje i kupony do Meritum Bank

Pożyczka dla firm

Szybka gotówka dla Twojej firmy

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Szybka gotówka dla firm
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Meritum Bank

Firma Meritum Bank istnieje na rynku od połowy 1990 roku i zdążyła już zdobyć zaufanie wielu Polaków, którzy doceniają profesjonalizm, lojalność oraz uczciwe zasady, jakimi kieruje się bank. Meritum Bank specjalizuje się w obsłudze klientów detalicznych, a także mikro i małych firm. Oferuje atrakcyjne kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, które często ratują firmy z opresji. Kładzie ona duży nacisk na obsługę klienta przez internet, a jej system bankowości elektronicznej należy do najnowocześniejszych w Polsce.

Promocje, kupony i kody rabatowe Meritum Bank oraz okazyjne oferty

Aktualne oferty i zniżki należy śledzić na bieżąco, ponieważ codziennie są one uaktualniane i każdego dnia pojawiają się nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne. Kody rabatowe Meritum Bank uprawniają klientów do skorzystania z usług banku po bardzo atrakcyjnej cenie, często nawet z 50 procentową zniżką! Dodatkowo liczne promocje Meritum Bank na kredyty gotówkowe cieszą się znaczną popularnością. Kody rabatowe Meritum Bank zrealizujesz w bardzo prosty i szybki sposób, dzięki temu dołączysz do licznej grupy zadowolonych klientów. Sprawdź sam i przekonaj się o tym na własnej skórze. Realizuj oferowane przez Meritum Bank Kupony rabatowe i ciesz się fantastycznymi warunkami kredytów gotówkowych, które pomogą Ci stanąć na nogi, a także przetrwać Twojej firmie.

Pożyczki w Meritum Bank

Meritum Bank oferuje cały wachlarz usług i różnych rodzajów kredytów gotówkowych czy konsolidacyjnych, które z pewnością pomogą Ci w trudnej chwili. Rejestrując się na stronie internetowej banku i wypełniając formularz zgłaszasz chęć skorzystania z oferty firmy. Dodatkowo możesz liczyć na liczne promocje Meritum Bank.

Jak zrealizuję kod rabatowy kuponu Meritum Bank

Wypełniając formularz znajdujący się na stronie internetowej banku zgłaszasz chęć skorzystania z opcji kredytowania. Po wypełnieniu druku pojawia się w lewym górnym rogu puste miejsce, gdzie należy wpisać kod rabatowy. Po zatwierdzeniu go następuje automatyczne podsumowanie kosztów. Musisz jednak pamiętać, że oferowane przez Meritum Bank kupony rabatowe możesz wykorzystać tylko raz.

Zamawianie i płacenie w Meritum Bank

Po przyznaniu kredytu regulujesz również formę spłacania go w miesięcznych ratach. Określoną kwotę przelewasz systematycznie na podane konto Meritum Banku.

Rezygnacje z zamówienia w Meritum Bank

Każdy klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia bez podania przyczyny. W ciągu 30 dni musi jednak zwrócić całą kwotę przelaną przez bank na konto bankowe Meritum Banku.

Obsługa Klienta w Meritum Bank

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z opcji kontaktu z działem Obsługi Klienta banku, który z pewnością rozwieje wszystkie Państwa wątpliwości.