Kod Promocyjny Link4

Link4

Aktualne promocje w Link4. Aktualne kody rabatowe i kupony promocyjne Link4, które możesz wykorzystać on-line. Ubezpieczenie samochodu w wersji OC i AC z kilkuprocentowym rabatem i darmowym doradztwem. Zadbaj o bezpieczeństwo i wybierz korzystną ofertę ubezpieczenia auta w Link4.

Aktualne promocje i kupony do Link4

Super oferta

7% rabatu na polisę

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
7%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Link4

Link4 to towarzystwo ubezpieczeń, które od 2003 roku oferuje swoim klientom kompleksowe ubezpieczenia samochodów w modelu direct. Oferta firmy obejmuje także pakiety ubezpieczeniowe dla osób indywidualnych, również w trakcie podróży, a także budynków mieszkalnych i przemysłowych. Klienci cenią proponowane przez Link4 kupony rabatowe oraz dobre warunki pakietów OC/AC.

Kupony rabatowe Link4, rabaty i okazyjne zakupy

Firma przyciąga coraz to nowych klientów oferując kody rabatowe Link4, umożliwiające tańsze ubezpieczenie samochodu lub nieruchomości. Promocje Link4 pojawiają się regularnie, dlatego warto śledzić je na bieżąco, korzystając z lepszych warunków usług w niższych cenach. Ubezpieczyciel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując rabaty sięgające nawet 20 procent podstawowej ceny usługi. Proponowane przez Link4 kupony rabatowe cieszą się dużym uznaniem, ponieważ pozwalają klientom na zapewnienie sobie i najbliższym osobom poczucia bezpieczeństwa bez nadmiernego obciążania domowego budżetu.

Zakupy w sklepie internetowym Link4

Link4 udostępnia swoim klientom wygodną platformę internetową, na której można złożyć zamówienie na wybraną polisę, wykorzystując przy tym atrakcyjne kody rabatowe Link4. W ofercie ubezpieczyciela znajdują się pakiety dla klientów indywidualnych oraz firm. W systemie on-line możesz zamówić ubezpieczenie OC/AC dla swojego samochodu, a także polisę mieszkaniową. W trakcie składania zamówienia wykorzystaj proponowane przez Link4 kupony rabatowe, dzięki którym możesz cieszyć się niższymi kosztami pakietu.

Jak zrealizuję kupon Link4?

Jeżeli podsiadasz kody rabatowe Link4, to wykorzystaj je w trakcie zamawiania polisy on-line. Korzystając z kalkulatora wybierz najlepszą opcję ubezpieczenia dla Twojego samochodu, a numer posiadanego bonu wpisz w polu kod promocyjny. Określona kwota zostanie odliczona od ceny polisy.

Zamawianie i płacenie w Link4

Polisę ubezpieczeniową możesz kupić przez internet, wykorzystując przy tym zaproponowane przez Link4 kupony rabatowe. Skorzystaj najpierw z kalkulatora, w którym należy podać dane samochodu, który chcesz ubezpieczyć, a także Twoje niezbędne dane. Jeżeli posiadasz kody rabatowe Link4, to wykorzystaj je na tym etapie. Potwierdź poprawność danych klikając przycisk Dalej. Następnie wybierz opcję płatności (przelew tradycyjny lub internetowy albo karta kredytowa) i kliknij kup teraz, aby sfinalizować zamówienie. Aby uniknąć obciążania portfela, możesz wykorzystać promocje Link4 oraz rozłożyć płatność na dwie raty.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w Link4

Polisa ubezpieczeniowa jest ważna po oględzinach samochodu, których dokona pracownik ubezpieczalni. Niezbędne dokumenty zostaną dostarczone bez dodatkowych kosztów.

Zwrot i wymiana towarów w Link4

W każdej chwili możesz skorzystać z przysługującego Ci prawa reklamacji zakupionej polisy. Możesz zgłosić reklamację osobiście w punkcie obsługi klienta, a także telefonicznie lub mailowo, za pośrednictwem formularza.

Obsługa Klienta w Link4

Obsługa klienta Link4 jest dostępna telefonicznie w godzinach 7-22 w dni robocze oraz 8-18 w weekendy, a także mailowo przez całą dobę. Konsultanci informują jakie są aktualne promocje Link4 i objaśniają szczegółowe warunki ubezpieczenia.