Lilla Lou Promocje

Lilla Lou

Nauka rysowania już dziś może być znacznie łatwiejsza dzięki szkicownikom i zeszytom oferowanych przez Lilla Lou. To wspomniała propozycja dla każdej pociechy pragnącej rysować różnorodne postacie czy elementy.

Aktualne promocje i kupony do Lilla Lou

50% rabatu

50% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

20% rabatu

20% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
20%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Podarujzdrowie.pl
Super oferta

Asortyment ezoteryczny w super cenach

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Fraida

O Lilla Lou

Marka Lilla Lou to połączenie zdolności manualnych z możliwościami jakie daje Internet. Tworzymy kreatywne zeszyty i szkicowniki przeznaczone dla dziewczynek  w wieku od 6 do 12 lat. Młode artystki dostają do ręki gotowe szkice oraz mnóstwo inspiracji, dzięki którym uczą się rysunku, uruchamiają wyobraźnię i rozwijają zdolność kreatywnego myślenia. Uzupełnieniem jest portal Lilla Lou, na którym dziewczynki mogą umieszczać swoje prace.

Promocje

Nauka rysowania już dzisiaj może być łatwiejsza i tańsza dzięki Lilla Lou promocje. To idealna okazja, aby nabyć szkicowniki w przystępnej cenie. I tak na przykład, klient może skomponować własny zestaw i kupić go taniej o 30%. Lilla Lou promocje stałe wprowadza nowe rabaty, które przekładają się na zadowolenie dużej liczby klientów. Ponadto Lilla Lou promocje to również wspaniałą alternatywą, aby bez wychodzenia z domu sprawić miłą niespodzianką swojemu dziecku.

Wyprzedaże

Rozpieszczanie klientów nie kończy się jednak na licznych i atrakcyjnych promocjach! Lilla Lou posiada zakładkę „Przecenione”, w której klient znajdzie ciekawe propozycje oryginalnych szkicowników za naprawdę niskie ceny. Przygotowana oferta jest bardzo szeroka i każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie model w promocyjnej cenie. Wyprzedaże Lilla Lou to idealna okazja dla fanów tej marki.

Nowości

To zakładka, która proponuje swoim klientom portal Lilla Lpu. Użytkownik może znaleźć wyszukane szkicowniki, które idealnie nadadzą blasku każdej stworzonej kreaturze. To między innymi Lilla Lou dr dreams, Lilla Lou Street czy skomponowanie zestawu wedle własnych oczekiwań.

Newsletter

Jak wiadomo newsletter to sposób, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. Zapisując się do newslettera Lilla Lou klient ma możliwość  otrzymywania wiadomości o aktualnych promocjach oraz kodach rabatowych – to dzięki nim każdy szkicownik będzie atrakcyjny w stosunkowo niskiej cenie.

Oferta

Oferta sklepu Lilla Lou to zeszyty oraz szkicowniki, które staną się pomocne dla początkujących artystów. Zeszyty kreatywne Lilla Lou – pozwalają dziecku odkryć jego naturalny potencjał, stymulując do samodzielnego, twórczego działania oraz dają wskazówki i pomysły, a nie gotowe rozwiązania. Lilla Lou zachęca dziecko do podejmowania własnych decyzji, także artystycznych, pobudza oryginalność, pomysłowość i elastyczność myślenia. Szkicowniki Lilla Lou wykorzystują kreację i małą motorykę w procesie rozwoju dziecka. Poprzez zadania wymagające myślenia wyobrażeniowego i koncentracji uwagi pozwalają na pobudzanie wyobraźni i rozwój twórczego myślenia. Zadaniem szkicowników Lilla Lou jest rozwój zdolności twórczych, które wyzwalają w dziecku otwartość na świat, pobudzają  wyobraźnię oraz kreują własną odrębność i poczucie wartości.

Kontakt

Pytania, sugestie? Warto w tym celu skontaktować się z sklepem Lilla Lou za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce Kontakt. Dodatkowo klient ma możliwość kontaktu droga elektroniczną - lillalou@lillalou.pl