Lexperto Promocje

Lexperto

Już teraz klient może skorzystać z atrakcyjnej oferty firmy Lexperto, która pomoże każdemu wyjść że spirali zadłużeń. To idealna alternatywa dla osób indywidualnych, jak i firm.

Aktualne promocje i kupony do Lexperto

Super oferta

Profesjonalna opieka prawnicza

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Lexperto

Większość osób, która tkwi w spirali zadłużenia nie podejmuje żadnych działań. Natomiast Ci, którzy aktywnie szukają rozwiązań, często nie znajdują wyjścia z trudnej sytuacji. Firmę Lexperto tworzy zespół wykwalifikowanych prawników – doświadczonych specjalistów z zakresu prawa cywilnego oraz prawa bankowego – oraz współpracujący z nim sztab doradców. Swoje usługi adresuje do klienta indywidualnego oraz małych i średnich firm. Lexperto działa na terenie całej Polski. W ramach prowadzonej działalności przeprowadza szereg operacji związanych z wierzytelnościami klientów – zarówno w zakresie pomocy prawnej osobom zadłużonym jak i w odzyskiwaniu należności.

Całkowita pomoc dla firm

Zdarzają się sytuacje kiedy niezależnie od woli przedsiębiorcy, jego firma traci płynność finansową. Przyczyn jest wiele: bankructwo kontrahentów, nagły i gwałtowny spadek sprzedaż. Wówczas przestaje na bieżąco regulować swoje zobowiązania np. wynikające z zaciągniętych kredytów.

W ramach restrukturyzacji Lexperto pożyczki analizuje formę zadłużenia i możliwość poprawy płynności finansowej. W pierwszej kolejności dokonuje zmiany struktury zobowiązań pod względem ich ilości, okresu i sposobu spłaty oraz wysokości oprocentowania, a także Lexperto pożyczki proponuje wdrożenie bardziej efektywnych sposobów zarządzania obecnym zadłużeniem.

Antywindykacja

Lexperto pożyczki podejmuje działania, których cel skupia się wokół wstrzymania czynności komornika względem klientów oraz weryfikację ich legalności. Lexperto to również kompleksowa pomoc w przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom windykacyjnym. Wisienke na torcie szerokiego zakresu firmy zajmuje obsługa prawna. W oparciu o udzielone pełnomocnictwo –  prawnicy kontaktują się z windykatorami i prowadzą negocjacje w imieniu klientów.

Usługi Lexperto

Firma Lexperto specjalizuje się w skutecznej restrukturyzacji zobowiązań, ponadto, prowadzi czynności zmierzające do odzyskania należności klientów i przywrócenia tym samym ich płynności finansowej. Klient może liczyć na  szereg różnych form współpracy dopasowanych do jego potrzeb i możliwości finansowych. Jakość obsługi jest priorytetem, dlatego każdą sprawę firma traktuje indywidualnie. Już na samym początku kontraktu klientowi przydzielany jest dedykowany konsultant prowadzący. Po analizie sytuacji finansowej klient otrzymuje propozycje oraz przygotowań dla niego   konkretne rozwiązania.

Wiele  osób oraz firm boryka się z trudnościami wynikającymi z popadnięcia w pułapki kredytowe, długi i niestabilność finansową. Wychodząc naprzeciw ich problemom cel firmy skupia się wokół świadczenia usług prawnych kierowanych na pomoc w poprawie bieżącej wypłacalności, a także edukowaniu w świadomym unikaniu pułapek finansowych w przyszłości.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące zakupów klient może kierować od poniedziałku do piątku pod numerem 221013313  Możliwe jest również uzyskanie odpowiedz drogą elektroniczną –   biuro@centrumoddluzania.pl