Promocje Lerni

Lerni

Promocje Lerni pozwolą Ci szybko i efektywnie nauczyć się języka obcego! Całodobowa platforma  do nauki i ogromna baza słownictwa ze wszystkich dziedzin i na wszystkich poziomach zaawansowania. Zobacz, jak niski może być Twój abonament na naukę online z Lerni.

Aktualne promocje i kupony do Lerni

1 € za 7 dni testów

1 € za 7 dni testów

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
1 €
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

20% rabatu

20% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
20%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Podarujzdrowie.pl
Super oferta

Asortyment ezoteryczny w super cenach

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Fraida

O Lerni

Lerni to autorski, elektroniczny kurs języka obcego (możesz wybrać z pięciu dostępnych języków) dla początkujących i zaawansowanych. Aplikacja Lerni powstała, by zrewolucjonizować naukę języków i maksymalnie zwiększyć efektywność kursu. Lerni angażuje uczącego się, oddziałując na niego na wiele sposobów, za pomocą obrazów, filmów i dźwięków, oraz gier edukacyjnych, które uzupełniają słownictwo i tabele gramatyczne. Program nauki przygotowany jest przez metodyka, nauczycielkę i autorkę pierwszych multimedialnych podręczników do nauki języka obcego. Program dostępny jest w wersji na komputer i na urządzenia mobilne.

Promocje i kody rabatowe Lerni

Promoszop sprawdza dla Ciebie wszystkie aktualne promocje i zniżki na kursy językowe Lerni. Zarejestruj się na Lerni.pl i przetestuj aplikację do efektywnej nauki języka za 1 zł. Opłata za pierwszy tydzień korzystania z platformy to teraz tylko symboliczna złotówka. Później jest to stała miesięczna opłata 19 zł. za dostęp do pełnego pakietu nauki. W każdej chwili możesz zrezygnować ze swojego abonamentu, ponieważ nie jesteś związany umową na żaden okres. Do tego Lerni gwarantuje, że kwota płatnej subskrypcji nie zmieni się w trakcie korzystania z serwisu. Jeśli zdecydujesz się zapłacić za subskrypcję od razu, za pół roku z góry, będzie Ci przysługiwać promocyjna cena 114 zł za sześć miesięcy. Dzięki Promoszop możesz również wykorzystać kody rabatowe Lerni i uczyć się jeszcze taniej. Sprawdź, jak to zrobić!

Jak aktywować kod rabatowy Lerni?

Jeśli znalazłeś na Promoszop kupon promocyjny ze zniżką na naukę języka, możesz łatwo z niego skorzystać. Wystarczy, że skopiujesz kod i wkleisz go na stronie Lerni w odpowiednie pole. Wybierz zakładkę „Aktywacja”, uzupełnij dane, a następnie wklej kod promocyjny i kliknij „Aktywuj kupon”. Nic prostszego, prawda?

Oferta Lerni

Wykupienie subskrypcji w serwisie gwarantuje Ci pełny dostęp do multimedialnego kursu językowego Lerni. Język i rodzaj kursu wybierasz, rejestrując się bezpłatnie na stronie platformy. Dodatkowo wykupienie subskrypcji daje również całkowity dostęp do aplikacji mobilnej w systemie Android, tak byś mógł uczyć się online również bez dostępu do komputera. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, potwierdzający Twoje umiejętności.

Jak wykupić subskrypcję?

Możesz zakupić dostęp do kursu języka online, wnosząc okresową opłatę subskrypcyjną bądź dokonując przedpłaty na określony czas. Opłaty dokonasz w prosty i szybki sposób przy użyciu swojej karty płatniczej.

Możliwość zwrotu

Aby przetestować Lerni możesz skorzystać z tygodniowego okresu próbnego, za który zapłacisz jedynie złotówkę. Jeśli natomiast, już po okresie próbnym stwierdzisz, że nie spełnia on Twoich wymagań, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Po anulowaniu subskrypcji otrzymasz zwrot wszystkich płatności wykonanych przez ostatnie 14 dni.

Obsługa klienta

Z zespołem Lerni możesz się skontaktować, wysyłając e-mail na adres info@lerni.us