Lendon Promocje

Lendon

Najbardziej aktualne promocje Lendon znajdziesz tylko tutaj. Kupony rabatowe Lendon umożliwią Ci zdobycie środków pieniężnych w mgnieniu oka i na atrakcyjnych warunkach. Lendonl to bezpieczne, wygodne i szybkie pożyczki, bez zbędnego stania w kolejkach i bez tracenia cennego czasu. Wypełnij ankietę dostępną na Lendon i już po chwili otrzymasz pieniądze na swój osobisty rachunek bankowy!

Aktualne promocje i kupony do Lendon

Super oferta

Szybka pożyczka

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
kredyt gotówkowy
Minimalna wartość zamówienia
wszystkie
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły
Pożyczka za darmo

Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Pierwsza pożyczka za darmo
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły
Do 3600 zł pożyczki

Do 3600 zł pożyczki dla stałych klientów

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Pożyczki do 3600 zł
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Lendon

Lendon to firma pożyczkowa, udzielająca szybkich kredytów gotówkowych online. Historia firmy Lendon jest krótka, jednak korzystne warunki jakie proponuje sprawiają, że wciąż przybywa zadowolonych klientów. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, ale swym zasięgiem obejmuje ona całą Polskę. Atutami Lendon.pl są proste i przejrzyste zasady udzielania pożyczek, które dostępne są w każdej chwili. To także wygoda, gdyż wniosek o pożyczkę możesz złożyć o każdej porze i w każdym miejscu, wystarczy, że posiadasz dostęp do internetu. Lendon oferuje również liczne promocje i kupony rabatowe, dzięki którym pożyczkę otrzymasz nie tylko w błyskawicznym tempie ale również na bardzo korzystnych warunkach.

Lendon Logo

Kupony rabatowe Lendon, promocje i okazyjne zakupy

Lendon to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy natychmiast potrzebują niewielkiej kwoty pożyczki. To nowoczesny partner, który w polityce sprzedaży kredytów duży nacisk kładzie na szybkość i prostotę. Dzięki coraz większej liczbie udzielonych pożyczek wiarygodność Lendon wciąż wzrasta, a to przekłada się na możliwość coraz szerszego promowania firmy. Lendon oferuje również atrakcyjne promocje. Warto więc śledzić na bieżąco kupony rabatowe Lendon dostępne na naszym portalu, by cieszyć się ofertą dopasowaną do swoich możliwości. Lendon prowadzi również ciekawe konkursy, w których wygrać możesz np. spłatę pierwszej pożyczki. Odwiedź stronę internetową firmy już dziś i przekonaj się, jak w szybki i bezpieczny sposób otrzymać gotówkę. Lendon to gwarancja bezpieczeństwa - tu otrzymasz pożyczkę bez ukrytych kosztów i skomplikowanych wniosków. Zaufaj sprawdzonej firmie i oszczędzaj z kuponami rabatowymi!

Wygraj spłatę pierwszej pożyczki

Oferta Lendon

Lendon oferuje pożyczki w kwocie od 100 do 500 złotych, a maksymalny okres kredytowania wynosi 30 dni. Pożyczkobiorca sam wybiera odpowiedni dla siebie wariant, dzięki czemu nie musi się obawiać problemów ze spłatą pożyczki. Jeśli jednak spłata w ustalonym terminie jest utrudniona, można skorzystać z przedłużenia pożyczki na okres 5, 10 lub 15 dni. Stali klienci mogą wnioskować o kwotę pożyczki w wysokości 2000 złotych. Lendon oferuje:

 • Pożyczkę gotówką
 • Pożyczkę krótkoterminowa
 • Overdraft czyli szybka pożyczka
 • Chwilówki
 • SMS pożyczki
 • Pożyczki przez Internet
 • Pożyczkę bez zastawu

Jak otrzymać pożyczkę w Lendon?

Aby otrzymać pożyczkę w Lendon wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

 1. Zarejestruj się na stronie internetowej Lendon.pl
 2. Potwierdź rejestrację
 3. Wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy
 4. Złóż wniosek o pożyczkę
 5. Otrzymaj pieniądze

Jak zrealizuję kupon rabatowy Lendon

Aby zrealizować kupon rabatowy Lednon, dostępny na Promoszop, należy znaleźć interesującą Cię ofertę, a następnie kliknąć „Sprawdź promocję”. W ten sposób zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Lendon, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje dotyczące promocji. W razie jakichkolwiek wątpliwości Obsługa Klienta udzieli Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Zamawianie i płacenie w Lendon

Po wypełnieniu wniosku o udzieleniu pożyczki zostaje on zweryfikowany. Po jego akceptacji pieniądze zostaną przelane na konto podane w procesie rejestracji, z którego przelana została opłata rejestracyjna w wysokości 0,01 zł. Wszelkie koszty związane z uzyskaniem pożyczki opłacane są po upływie okresu kredytowania. Nie zapomnij o wykorzystaniu kuponów rabatowych dostępnych na Promoszop. To dzięki nim pożyczka w Lendon będzie jeszcze prostsza niż myślisz!

Zamawiaj w Lendon!

Rezygnacja z zamówienia w Lendon

W Lendon istnieje możliwość odstąpienia od umowy. Możesz to zrobić w ciągu 14 dni, odsyłając na adres firmy odstąpienie od umowy pożyczki.

Obsługa Klienta w Lendon

Jeśli masz pytania, możesz zadać je korzystając ze specjalnego formularza kontaktowego. Możesz także wysłać maila lub zadzwonić. Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi.