Legimi Promocje

Legimi

Kod promocyjny Legimi to doskonała okazja, aby kupić w atrakcyjnej cenie książki, które już dawno chciałeś przeczytać. Legimi jest księgarnią internetową, w którym znajdziesz tysiące książek i czasopism w formie elektronicznej. Dzięki Promoszop wszystkie kody promocyjne Legimi znajdziesz zawsze w jednym miejscu.

Aktualne promocje i kupony do Legimi

Czytnik za 1 zł

Czytnik ebooków za 1 zł

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Czytnik za 1 zł
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gandalf
90% rabatu

90% rabatu na Wielkiej Wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
90%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Matras

O Legimi

Księgarnia Legimi powstała w 2007 roku, będąc wówczas pionierem w branży książek elektronicznych. Wraz z rozwojem marki oraz ulepszaniem się jej pozycji na rynku księgarnia zaczęła oferować coraz więcej tytułów w formie elektronicznej, a także wygodne kompaktowe nośniki, dzięki którym wszystkie książki możemy mieć zawsze przy sobie.
Obecnie księgarnia Legimi promuje czytelnictwo oraz oferuje tysiące książek, czasopism oraz publikacji, które zawsze możemy zabrać ze sobą i nie zajmują nam miejsca. 

Wykorzystaj rabat Legimi na wymarzone książki

Obecnie za sprawą starań wielu środowisk oraz wielu kampaniom społecznościowym czytelnictwo przeżywa swój renesans. Jego obraz się jednak zmienił, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na czytanie książek w formie elektronicznej. Księgarnia Legimi jako jedna z niewielu na rynku w swojej ofercie posiada książki jedynie w formie elektronicznej. Aby ten sposób czytania stawał się coraz bardziej popularny liczne rabaty Legimi obniżają zarówno cenę książek, jak i nośników do ich odtwarzania. Warto wykorzystać w dostępne w Legimi rabaty, aby przekonać się do wygody i komfortu czytania e-booków.

Kod propomycjny Legimi dla moli książkowych

W Legimi można znaleźć nowości na rynku wydawniczym, klasykę literatury oraz ogromny wybór literatury pięknej. Kody promocyjne Legimi to świetna okazja dla mili książkowych, którzy przeczytali już „prawie” wszystko, jak również dla tych, którzy po wielu latach ponownie wracają do czytania. A może chcesz kupić oryginalny prezent dla dziecka lub kogoś bliskiego? Wykorzystaj kod promocyjny Legimi i kup kośnik wraz z kompletem ulubionych książek na start. Taki prezent to doskonały pomysł dla każdego, niezależnie od wieku. Sprawdź kody promocyjne Legimi dostępne w Promoszop i korzystaj z najlepszych obniżek na wszystkie książki dostępne w serwisie.

Z Legimi możesz czytać za darmo

Serwis Legimi oferuje elastyczne pakiety na czytanie, dzięki którym masz dostęp do wielu tytułów w tym samym czasie. Wystarczy, że wybierzesz jeden z abonamentów, w którym okreslisz miesięczną ilość stron, które czytasz. Aby sprawdzić, jak działa ten system możesz wykorzystać nowy kod promocyjny Legimi, dzięki któremu masz darmowy dostęp do wszystkich książek przez 7 dni. Po tym czasie będziesz mógł zdecydować czy nowoczesne czytanie z księgarnią Legimi, to coś dla ciebie.

Jak wykorzystać kod promocyjny Legimi

Korzystanie z systemu Legimi jest bardzo proste w obsłudze. Jedyne co musisz zrobić, to pobrać bezpłatna aplikację Legimi na swoje urządzenie mobilne oraz zarejestrować konto. Następnie wpisz wszystkie swoje dane oraz kod promocyjny Legimi. System utworzy ci konto oraz odejmie wartość kodu rabatowego od końcowej opłaty. Teraz musisz tylko zapłacić za dostęp, aby móc korzystać z bogatej oferty księgarni Legimi.  

Największa biblioteka w twojej kieszeni

Księgarnia internetowa Legimi to niezliczona ilość tytułów, które dostępne są w każdym twoim urządzeniu mobilnym. Niezależnie od tego jaką dziedzinę literatury lubisz lub co chcesz przeczytać, w Legimi znajdziesz wszystkie książki obecne na rynku wydawniczym. Cała oferta księgarni została podzielona wg gatunków literackich, np. kryminał, podręczniki, obyczajowe czy literatura faktu. Dodatkowo możesz użyć wyszukiwarki, aby wyszukać konkretny tytuł.

Realizacja zamówienia

Aktywny dostęp do twojego konta Legimi umożliwia ci czytanie wszystkich książek z oferty księgarni. Wystarczy, że wybierzesz książkę, którą chcesz przeczytać i otworzysz ją. Nie musisz nic więcej robić ani na nic nie czekać. Legimi to najszybsza dostawa książek w wybrane przez ciebie miejsce.   

Reklamacje

Jeśli serwis nie funkcjonuje, masz jakieś pytania, wątpliwości lub usługa nie jest świadczona tak, jak powinna, możesz kontaktować się z księgarnią Legimi w celu złożenia reklamacji.

Kontakt z księgarnią Legimi

Osoby, które mają jakiekolwiek pytania mogą kontaktować się z obsługą księgarni Legimi za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie bądź dzwoniąc na infolinię pod nr telefonu: +48 22 250 11 80. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 16:00.