Promocje Koobe

Koobe

Serwis Koobe to wygodna baza tysięcy ebooków do pobrania na Twój czytnik lub urządzenie mobilne. Wyjątkowe książki możesz kupować w najlepszych cenach, dzięki Promoszop. Tu znajdziesz wszystkie aktualnie obowiązujące promocje, zniżki i bezpłatne kody rabatowe Koobe.

Aktualne promocje i kupony do Koobe

30% rabatu

30% rabatu na ebooki

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
30%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gandalf
90% rabatu

90% rabatu na Wielkiej Wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
90%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Matras

O Koobe

Koobe to wydawnictwo i księgarnia internetowa oferująca czytelnikom dostęp do nowoczesnych i praktycznych książek elektronicznych. Założeniem serwisu jest dostarczanie klientom literatury z najwyższej półki, w wygodnej formie, do czytania na urządzeniach mobilnych. Wydawnictwo Koobe należy do Polskiej Izby Książki. Pod jego patronatem powstają unikalne książki, łączące najwyższą jakość artystyczną z rzetelnym opracowaniem redakcyjnym – pozycje te są dostępne na wyłączność w sklepie internetowym Koobe.

Promocje Koobe

Zaglądając do działu „Promocje” znajdziesz listę wszystkich dostępnych w serwisie przecenionych książek. Znajdziesz tu publikacje w cenach już od 89 gr! Możesz także zbierać punkty w programie lojalnościowym Koobe. Za każdą złotówkę wydaną na ebooki otrzymasz 10 punktów. Podobnie za każdy oryginalny komentarz i recenzję książki (powyżej 60 słów). Dodatkowe punkty możesz zbierać oceniając ebooki, lub zachęcając znajomego do rejestracji i zakupów w serwisie. Zgromadzone punkty możesz wykorzystać na zakup książek w serwisie, lub wymieniać  je na rabaty o odpowiedniej wartości. 100 punktów Koobe to równowartość jednej złotówki do wydania na ebooki. Oprócz tego w serwisie znajdziesz bogatą ofertę darmowych ebooków, z których możesz korzystać bez żadnych opłat.

Co dają Ci kody rabatowe Koobe?

Kody rabatowe Koobe pozwalają Ci korzystać z dodatkowych promocji i zniżek na książki elektroniczne. Aby je wykorzystać, skopiuj interesujący Cię kod rabatowy Koobe ze strony Promoszop, a następnie rozpocznij zakupy w serwisie. Kiedy przejdziesz do swojego koszyka, zobaczysz pole na kod rabatowy. Tam wklej skopiowany ciąg znaków, a następnie zatwierdź całą operację i ciesz się zniżkami!

Oferta Koobe

Księgarnia internetowa Koobe oferuje ebooki w postaci plików epub, mobi i pdf. Znajdziesz tu zarówno bestsellery i najnowsze publikacje znanych autorów, jak również powieści młodych twórców i książki dostępne w Koobe na wyłączność. Kupisz tu zarówno beletrystykę, jak i książki popularnonaukowe, poradniki, czasopisma i wiele innych publikacji dla czytelników w każdym wieku – także powieści dla dzieci i młodzieży.

Zakupy i płatności

Aby kupować w serwisie Koobe, nie musisz zakładać konta. Jednak rejestrując się w serwisie zyskujesz dostęp do dodatkowych opcji – np. wygodnej biblioteki z Twoimi publikacjami. Za zamówione ebooki możesz zapłacić kartą płatniczą lub przelewem elektronicznym. Ebook zostanie Ci udostępniony w przeciągu kilku minut od sfinalizowania transakcji.

Obsługa klienta

Jeżeli chcesz zadać pytanie, zgłosić błąd, lub przekazać jakiekolwiek opinie czy sugestie, skorzystaj z formularza kontaktowego w serwisie. Możesz także napisać e-mail na adres: kontakt@koobe.pl lub zatelefonować pod numer: 12 345 43 94