Klikochron Promocje

Klikochron

U nas codziennie przygotowujemy specjalnie dla Ciebie informacje o zniżkach i kodach promocyjnych na ubezpieczenie telefonu i nie tylko w Klikochron. Ubezpieczysz od kradzieży lub uszkodzenia swój cenny sprzęt oszczędzają przy tym nawet kilkanaście procent.

Aktualne promocje i kupony do Klikochron

10% rabatu

10% kod rabatowy na urządzenia mobilne

kupon ważny do: 31.07.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
10%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Rodzaj artykułu

Obowiązuje na ubezpieczenie smartfonów, laptopów, tabletów, aparatów

Ważny do
31.07.2017
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Klikochron

Niemiecka firma Klikochron zajmuje się ubezpieczaniem głównie sprzętu elektronicznego od uszkodzenia czy kradzieży. Swoimi usługami obejmuje wiele krajów w całej Europie, a także Stany Zjednoczone czy Kanadę. Klikochron współpracuje także z wieloma znanymi światowymi markami z zakresu handlu internetowego oraz nowych technologii, np. Amazon czy AngularJS.

Promocje na ubezpieczenie telefonu lub innych cennych dla Ciebie rzeczy

Twój sprzęt pospuł się po kilku miesiącach od zakupu? Został ukradziony? A może sam przez przypadek go uszkodziłeś? Te zdarzenia są tym bardziej bolesne, gdy w swój sprzęt zainwestowałeś naprawdę dużo pieniędzy. Idealnym rozwiązaniem na takie przypadki jest firma Klikochron. Oferuje ona ubezpieczenie telefonu na naprawdę korzystnych warunkach. A liczne promocje i zniżki sprawią, że zapłacisz niewiele. Wypatruj ich na bieżąco na stronie marki oraz u nas, w serwisie Promoszop.

Kody promocyjne – ubezpieczenie smartfona lub tabletu za grosze

Do obniżenia kwoty ubezpieczenia w firmie Klikochron przyczynić się także mogą udostępniane przez markę kody rabatowe. Znaleźć je możesz na naszej stronie Promoszop. Korzystając z nich obniżysz kwotę do zapłaty za ubezpieczenie iPhona lub swojego roweru nawet o kilkadziesiąt procent od ceny standardowej.

Jak wykorzystać kod promocyjny Klikochron?

Ubezpieczenie telefonu komórkowego czy innego cennego dla Ciebie sprzętu w Klikochron jest niezwykle proste. Podobnie jest z realizacją kodu rabatowego. Po wybraniu rodzaju ubezpieczenia, pojawia się formularz zamówienia, gdzie znajduje się pole „Kod”. Teraz wybierz formę płatności i zatwierdź cały formularz, a odpowiednia zniżka zostanie naliczona automatycznie.

Co ubezpieczę w Klikochron?

Klikochron oferuje niezwykle szeroki asortyment ubezpieczeń różnych urządzeń. Możesz wykupić tu ubezpieczenie smartfona, tabletu, laptopa, innych urządzeń elektronicznych (np. aparatu fotograficznego, konsoli do gier czy telewizora), roweru lub sprzętu ogrodniczego. W Klikochron możesz także przedłużyć ubezpieczenie.

Dodatkowe koszty ubezpieczenia

Z tego względu, że cała procedura ubezpieczeniowa odbywa się online, Klikochron nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za swoje usługi.

Prawo do odstąpienia od umowy

Mimo zawarcia umowy i zapłacenia za ubezpieczenie masz prawo z niego zrezygnować w terminie do 14 dni od daty wypełniania formularza na stronie.

Kontakt z konsultantami

Numer telefonu na bezpłatną infolinię oraz czas jej pracy znajdziesz na samej górze strony Klikochron.