Kazar Promocje

Kazar

Kazar Promocje nawet 60% znajdziesz na Promoszop. Nie czekaj i korzystaj z atrakcyjnych rabatów oraz kodów promocyjnych na obuwie oraz torebki. Umil swoje zakupy z nami! 

Aktualne promocje i kupony do Kazar

60% rabatu

60% rabatu na torby skórzane

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
60%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły
70% rabatu

70% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
70%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

10% rabatu

10% dodatkowy kod rabatowy na męskie sneakersy

kupon ważny do: 25.06.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
10%
Minimalna wartość zamówienia
250 zł
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
25.06.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Zalando
70% rabatu

70% rabatu na Summer Sale

kupon ważny do: 30.06.2017
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
70%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
30.06.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gino Rossi

O Kazar

Firma Kazar Footwear Sp. Z o.o. to przedsiębiorstwo, które zostało utworzone w 1996 roku. przez wspólników: Zbigniewa Inglot, Zdzisławę Inglot, Krzysztofa Kassan, Artura Kazienko, Dariusza Łyszczka.  W 1998 roku nastąpiła zmiana wspólników w składzie Kazar Footwear S.C. Ze spółki odchodzą wspólnicy: Zdzisława Inglot, Zbigniew Inglot, Dariusz Łyszczek, Krzysztof Kassan. Do spółki przystępuje nowy wspólnik Edward Rogóż. Oficjalnie jednak marka Kazar funkcjonowała już w 1990 roku na rynku. Dzisiejsze przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą detaliczną obuwia, oraz galanterii skórzanej, przy pomocy własnych salonów sygnowanych logiem i marką Kazar, które znajdują się na terenie całej Polski. W roku 2013 firma otworzyła również pierwszy sklep za granicami naszego kraju, albowiem w Bukareszcie.

Wybierz Kazar wyprzedaż

Marka Kazar często organizuje wyprzedaże. Aktualna Kazar wyprzedaż cieszy się sporym uznaniem klientów, albowiem oferuje ceny niższe aż do -70%, co jest bardzo dużym upustem cenowym. Promocja jest przeznaczona na cały asortyment, co oznacza, że Kazar wyprzedaż obejmuje nie tylko damskie produkty, lecz również męskie buty, torebki, oraz inne elementy, dostępne przy pomocy marki Kazar.

Jak załapać się na Kazar wyprzedaże?

Wystarczy wejść do sklepu internetowego, lub znaleźć najbliższy salon Kazar w naszym mieście. W miejscach sprzedażowych Kazar wyprzedaże funkcjonują przez bardzo długi czas. Oprócz tego, warto pamiętać, że Kazar wyprzedaże są w taki sam sposób traktowane zarówno przez internet, jak i również w sklepach stacjonarnych, przez co nie odczujemy żadnych różnic cenowych, podczas zakupów.

Kazar promocje na buty i inny asortyment

Asortyment marki Kazar jest dziś bogaty we wszystkie elementy, które potrzebne są marce Kazar, do osiągania jej dotychczasowych sukcesów. Bez względu na to, jakiej jesteśmy płci, możemy dokonać zakupu różnego rodzaju butów, wybierając do tego Kazar promocje, które na pewno nas zadowolą. Kobiety mają do wyboru buty, torebki skórzane, listonoszki, paski, portfele i akcesoria. Natomiast dla mężczyzn Kazar przygotował takie grupy produktów jak: buty, torby, paski, portfele i innego typu akcesoria. Wszystko obejmuje Kazar promocje, a same produkty wykonane są z najlepszych materiałów, dlatego cieszą się tak sporym zainteresowaniem.

Dostawa produktów Kazar

Dokonując zakupu produktów Kazar przez internet, mamy możliwość wybrania jednej z form dostawy. Najlepszą z nich jest opcja kuriera, która pozwala nam na uzyskanie naszych produktów, już do dwóch dni roboczych.

Zwrot produktów marki Kazar

Jeśli chcemy dokonać zwrotu produktów, wystarczy o tym napisać lub udać się do najbliższego sklepu, wraz z naszymi butami oraz dowodem ich zakupu.

Kontakt z firmą Kazar

Firma Kazar do kontaktu udostępniła następujący numer telefonu: +48 16 675 90 72. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z firmą telefonicznie.