Promocje Jedenwniosek.pl 2017

Jedenwniosek.pl

Aktualne promocje i kupony rabatowe Jedenwniosek.pl znajdziesz codziennie na stronie Promoszop. Korzystaj z rabatów i nie przepłacaj za pożyczkę w banku. Oferta kredytowa zostanie dopasowana indywidualnie do Twoich potrzeb. 

Aktualne promocje i kupony do Jedenwniosek.pl

Super oferta

5,4% na lokacie

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Jedenwniosek.pl

Platforma Jedenwniosek.pl oparta jest na skandynawskim rozwiązaniu porównywarki kredytowej. Spośród podobnych rozwiązań wyróżnia ją jedna rzecz: wyliczenia oparte na realnych danych i informacjach. Dzięki temu otrzymamy ofertę pożyczki, której oprocentowanie i warunki nie zaskoczą nas przy podpisywaniu umowy.

Kupony rabatowe Jedenwniosek.pl oraz oferty z atrakcyjnymi rabatami

Oferty banków często różnią się od ostatecznej umowy jaką otrzymamy po złożeniu wniosku. Ale dzięki serwisowi Jedenwniosek.pl możemy sprawdzić realne propozycje jakie mają dla nas banki. I to zaledwie w kilka minut. Dodatkowo zyskamy aktualne informacje o wszystkich promocjach i rabatach, jakie są dostępne przy ofercie kredytowej.

Twój profil kredytowy w Jedenwniosek.pl

Pierwszym krokiem przy korzystaniu z oferty Jedenwniosek.pl jest sporządzenie naszego profilu kredytowego. I to zupełnie darmowo. Po wypełnieniu krótkiego wniosku otrzymamy informację zwrotną o naszej zdolności kredytowej, możliwościach zaciągnięcia pożyczki i jej spłaty.

Najlepsza oferta kredytu dzięki Jedenwniosek.pl

Banki często przedstawiają w reklamach atrakcyjne oferty z niskim oprocentowaniem i brakiem dodatkowych kosztów. Niestety po złożeniu przez nas wniosku i oszacowaniu naszej sytuacji finansowej okazuje się, że aktualna promocja nam nie przysługuje. Dzięki platformie Jednewnioske.pl otrzymamy informacje o realnej ofercie jaką mogą nam zaproponować banki i ich rabatach czy zniżkach, z których możemy skorzystać.

Jak skorzystać z porównywarki Jedenwniosek.pl?

Aby dowiedzieć się o wszystkich ofertach banku, z jakich możemy skorzystać wystarczą 3 proste kroki na platformie Jedenwniosek.pl. Najpierw należy wypełnić krótki wniosek, następnie wybrać ofertę, która nam najbardziej odpowiada, a na końcu – odebrać pieniądze. 

Jak zrealizuję kupon rabatowy Jedenwniosek.pl?

W poszukiwaniu aktualnych kuponów rabatowych Jedenwniosek.pl warto zajrzeć na stronę Promoszop. Tu codziennie aktualizowane są informacje o wszystkich promocjach. Gdy wybierzemy jedną z nich wystarczy kliknąć guzik „Sprawdź kupon”, a zostaniemy przekierowani na stronę sklepu, gdzie dowiemy się wszystkich szczegółów dotyczących realizacji kuponu.

Oferta Jedenwniosek.pl

Oferta platformy przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą korzystnie pożyczyć pieniądze z banków oszczędzając przy tym swój czas. W kilku prostych krokach, bez wychodzenia z domu, za sprawą jednego wniosku można sprawdzić ofertę i promocje w kilku bankach i wybrać tę najbardziej atrakcyjną.

Rezygnacja z zamówienia w Jedenwniosek.pl

Wypełnienie wniosku na serwisie jest niezobowiązujące i nie musimy korzystać z przedstawionych nam ofert. W zależności od wybranego banku i jego regulaminu, okres na rezygnację możemy być różny.

Obsługa Klienta w Jednewniosek.pl

W Jedenwniosek.pl możemy skontaktować się z Obsługą Klienta lub doradcą finansowym, aby uzyskać informację o portalu czy składania wniosków. Numer, pod który możemy zadzwonić, znajduje się w prawym górnym rogu strony www.