Istore.pl Promocje

iStore.pl

Aktualne promocje iStore.pl. Tutaj znajdziesz najnowsze kupony promocyjne i kody rabatowe iStore.pl. Tysiące unikalnych narzędzi pomocnych w prowadzeniu internetowego biznesu ułatwi Ci pracę i pomoże w osiągnięciu sukcesu. Zbuduj prestiż swojej firmy, a udostępniane przez iStore.pl kupony rabatowe zapewnią Ci znaczne oszczędności. 

Aktualne promocje i kupony do iStore.pl

Produkt gratis

Darmowy hosting

ważne
Odbierz prezent
Wartość kuponu
Darmowy hosting
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

1 zł za miesiąc

1 zł za miesiąc przez pól roku

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
1 zł za miesiąc
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do T-Mobile
500 zł rabatu

500 zł rabatu na smartfony i tablety

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
500 zł
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Orange

O iStore.pl

iStore.pl jest platformą umożliwiającą założenie i prowadzenie własnego, profesjonalnego sklepu internetowego. Istnieje od 2001 roku i jako pierwsza tego typu platforma w Polsce, oferuje kompleksowe oprogramowania. Przejrzyste zasady, profesjonalna obsługa i atrakcyjne promocje iStore.pl spowodowały, że obecnie platforma skupia ponad 3000 sklepów reprezentujących różne branże. Oferowane przez iStore.pl kupony rabatowe to dodatkowy atut, przyciągający klientów.      

Kupony rabatowe iStore.pl, promocje i okazyjne zakupy

iStore.pl oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, niezbędne do efektywnego funkcjonowania sklepu internetowego. Jest częścią Grupy Allegro, co gwarantuje wiarygodność i duże doświadczenie. Ale klientów przyciągają również liczne akcje promocyjne i kody rabatowe iStore.pl. Uczestnicy programu VIP mogą korzystać ze zniżek na kampanie reklamowe, darmowych audytów czy rabatów na usługi graficzne. Każdy klient może przetestować działanie oprogramowania bez żadnych opłat przez okres 21 dni. Promocje iStore.pl dotyczą również upustów na usługi pozycjonowania oraz darmowych szkoleń czy wsparcia ekspertów e-commerce. Udostępniane przez iStore.pl kupony rabatowe sprawią, że prowadzenie sklepu będzie nie tylko łatwe, ale również tanie.     

Zakupy w sklepie internetowym iStore.pl

Platforma iStore.pl oferuje kompletne technologie służące do bezpiecznego i sprawnego handlu online. Pełne wsparcie techniczne oraz kody rabatowe iStore.pl ułatwiają prowadzenie i rozwój własnej firmy. Promocje iStore.pl otwierają nowe możliwości prowadzenia biznesu.  

Jak zrealizuję kupon rabatowy iStore.pl?

Załóż swój sklep testowy i przejdź do panelu administracyjnego. Znajdziesz tam miejsce, w które należy wpisać kody rabatowe iStore.pl. Kwota przysługującego rabatu zostanie odliczona od pierwszej faktury.  

Zamawianie i płacenie w iStore.pl

Założenie sklepu na platformie iStore.pl jest proste i szybkie. Wystarczy, że wypełnisz formularz zawierający niezbędne informacje, wybierzesz nazwę swego sklepu i aktywujesz go. Opłata ma formę miesięcznego abonamentu. Podczas aktywacji nie zapomnij, że posiadasz udostępnione przez iStore.pl kupony rabatowe.  

Opłata abonamentowa w iStore.pl

Platforma iStore nie pobiera opłat za uruchomienie sklepu. Aktywacja następuje po dostarczeniu dokumentów dotyczących działalności gospodarczej. Opłata abonamentowa zależy do wybranego przez Ciebie pakietu.

Odstąpienie od umowy w iStore.pl

Sklep może zostać zawieszony na okres dwóch miesięcy lub całkowicie zlikwidowany, z zachowaniem trzydziestodniowego okresu wypowiedzenia.

Obsługa Klienta w iStore.pl

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta możliwy jest za pośrednictwem maila lub telefonu.