iStock kody promocyjne

iStock

iStock to znany na całym świecie serwis internetowy, który oferuje swym użytkownikom dostęp do setek tysięcy zdjęć, klipów, dźwięków i ilustracji wykonanych przez artystów z każdego zakątka kuli ziemskiej. Na stronie znajdują się dostępne kody promocyjne dla użytkowników serwisu iStock.

Aktualne promocje i kupony do iStock

Super oferta

Super ceny na zdjęcia do pobrania

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

20% rabatu

20% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
20%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Podarujzdrowie.pl
Super oferta

Asortyment ezoteryczny w super cenach

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Fraida

O iStock

Początkowo iStock był niewielkim start-upem, w którym działało zaledwie 6 osób; bardzo szybko firma podbiła nie tylko północną Amerykę, ale także cały świat. IStock został założony w 2000 r., uważanym przez wielu za przełomowy. W ciągu nieco ponad piętnastu lat firma zdołała zgromadzić wokół siebie ponad 160 000 artystów z całego świata; iStock należy jednocześnie do rodziny spółek Getty Images. Do asortymentu serwisu należą przede wszystkim zdjęcia, ilustracje, dźwięki, a także klipy wideo. Użytkownicy, którzy zakupią dany produkt, mogą go umieścić np. na swojej stronie internetowej (przy jednoczesnym przestrzeganiu praw autorskich – użytkownik nie może np. napisać, że to on jest autorem zdjęcia, ma jedynie zgodę na jego użycie).

IStock: kody promocyjne, promocje i rabaty

IStock stara się przygotowywać ofertę, która cały czas będzie atrakcyjna dla wszystkich klientów. Z tego względu użytkownicy serwisu mogą wykupić pakiety punktów kredytowych, dzięki którym będą mogli następnie pobrać wybrane filmy, zdjęcia czy grafiki. Przy zakupie pakietu klient oszczędza nawet kilkanaście procent w porównaniu do zapłaty za ten sam towar zwykłym przelewem. IStock oferuje także opcję abonamentu – użytkownik może z góry zapłacić za wybrany okres (np. miesiąc czy rok) i mieć dostęp do określonej liczby obrazów.

Serwis iStock oferuje swym klientom stałą promocję – 17% zniżki na pakiety punktów kredytowych (które można następnie wymieniać na wybrane materiały). W iStock kody promocyjne są łatwe do znalezienia – wystarczy wejść w specjalną zakładkę na stronie i sprawdzić kod.

Istock kody promocyjne – realizacja

Aby skorzystać z kodu promocyjnego zawartego na stronie, wystarczy wpisać go przy zakupie pakietu punktów kredytowych w odpowiednie, specjalne oznaczone miejsce. Ważne – kod promocyjny należy wpisać przed dokonaniem zakupu, późniejsze naliczenie zniżki jest niemożliwe.

Co znajdę w iStock?

Asortyment serwisu jest niewyobrażalnie bogaty – użytkownicy mają do wyboru setki zdjęć, ilustracji, dźwięków czy filmów. Aby poszukiwania odpowiedniego materiału były łatwiejsze, asortyment iStock został specjalnie pogrupowany; pierwszy podział obejmuje ogólne kategorie (wymienione wcześniej zdjęcia, ilustracje, filmy i dźwięki). Każda z tych kategorii jest jeszcze dodatkowo podzielona wewnętrznie – tematycznie. W zdjęciach znajdziemy zatem materiały zatytułowane „architektura”, „medyczne”, „styl życia”, „natura” czy „kobiecość”. W filmach natomiast klipy należą do kategorii takich jak „technologia”, „sport” czy „zwierzęta”. Użytkownik, który szuka bardzo konkretnego materiału, może skorzystać z podręcznej wyszukiwarki wyświetlonej nad zbiorem; wystarczy, że wpisze odpowiednią frazę. Asortyment iStock to ogromna kopalnia możliwości zarówno dla blogerów i osób działających w sieci jak i dla firm, które chcą urozmaicić swoje prezentacje czy materiały promocyjne.

Jak wygląda dostawa w przypadku iStock?

IStock to serwis internetowy, w którym asortyment w znacznym stopniu różni się od tego, co proponują inne sklepy internetowe. Z tego względu w przypadku iStock nie można mówić o dostawie, a raczej o dostępności zakupionego materiału – wybrany obraz po prostu jest pobierany na dysk twardy komputera (lub urządzenia mobilnego) po dokonaniu płatności (lub od razu w przypadku abonamentu). Pobrane pliki można zapisać w serwisie Dropbox.

Zwroty a iStock

W przypadku iStock zwrot kosztów możliwy jest wyłącznie w przypadku niewykorzystanych punktów kredytowych. Chęć zwrotu niewykorzystanych punktów należy zgłosić serwisowi w ciągu 14 dni.

Obsługa klienta

Z serwisem można skontaktować się za pomocą e-maila ub dzwoniąc na bezpłatny międzynarodowy numer telefonu (00 800 6664 6664 ). Pomoc telefoniczną można znaleźć pod numerem +48 22 596 5222 .