Inteligo Promocje

Inteligo

Aktualne promocje Inteligo. Tutaj znajdziesz najnowsze kody rabatowe Inteligo i kupony promocyjne. Dzięki nim zaoszczędzisz pieniądze kupując ubezpieczenie lub biorąc kredyt, a zakupy internetowe będą jeszcze tańsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Aktualne promocje i kupony do Inteligo

Super oferta

0 zł za prowadzenie konta

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
konto za 0zł
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Inteligo

Inteligo to konto internetowe prowadzone przez PKO Bank Polski. Pierwszy raz w ofercie banku pojawiło się w 2001 roku i od tamtej pory ciągle zaskakuje nowymi udogodnieniami dla klientów do tego stopnia, że otrzymało tytuł "Przyjaznego Konta Internetowego 2011". Posiadacze konta Inteligo mogą korzystać z wielu przywilejów m. in. zniżkowych zakupów w wielu sklepach internetowych.

Kupony rabatowe Inteligo, promocje i okazyjne zakupy

Promocje Inteligo trwają cały czas. Na stronie internetowej możesz wyszukać firmy, w których płacąc kartą do konta masz zniżkę, a dodatkowo program partnerski PKO Banku Polskiego daje Ci nieograniczone możliwości oszczędzania. Na tej platformie dostępne są także kody rabatowe Inteligo, które pozwolą Ci korzystać z wielu zniżek i rabatów, których normalnie nie był byś w stanie dostać. Oferowane przez Inteligo kupony rabatowe to oszczędność pieniędzy oraz wygoda, ponieważ wykorzystujesz je siedząc w domu przed własnym komputerem.Nie czekaj, wyszukuj vouchery i oszczędzaj. 

Zakupy z Inteligo

Posiadając kartę do konta Inteligo otrzymujesz całą masę zniżek w sklepach internetowych przeróżnych branż. Karty możesz używać tak jak każdej innej, a konto internetowe dostępne jest 24 godziny na dobę. Pamiętaj także, że Inteligo kupony rabatowe dają Ci dodatkowe rabaty.

Jak zrealizuję kupon rabatowy Inteligo?

Aktualna informacja odnośnie bieżącej oferty promocyjnej Inteligo znajduje się na górze tej strony. Należy zawsze zapoznać się z zasadami jak wykorzystać Inteligo kupony rabatowe. By zasięgnąć szczegółowych informacji skontaktuj się z Obsługą Klienta i zapytaj, jak skorzystać z kuponu rabatowego, który posiadasz.

Zakładanie konta Inteligo

Aby założyć konto Inteligo wystarczy, że klikniesz na guzik Otwórz konto, gdzie będziesz mógł wypełnić wniosek. Jeśli posiadasz już konto jego obsługa jest dziecinnie prosta, a wszystkie dostępne opcje są wyszczególnione na górze strony startowej. Jeśli posiadasz kody rabatowe Inteligo pamiętaj by używać ich za każdym razem kiedy korzystasz z jakiejś usługi, bo pozwalają Ci oszczędzać pieniądze.

Koszty w Inteligo

Założenie konta Inteligo jest banalnie proste, a wypełnić wniosek można online. Oczywiście za to nic nie płacisz, a o kosztach dodatkowych usług zostaniesz poinformowany przy zakładaniu konta.

Anulacje i reklamacje w Inteligo

Jeśli masz jakikolwiek problem z usługami oferowanymi przez Inteligo skontaktuj się z Biurem Obsługi, a na pewno Twoja reklamacja zostanie uwzględniona.

Obsługa Klienta w Inteligo

W razie pytań o promocje Inteligo zadzwoń na infolinię lub skorzystaj z formularza kontaktowego, a konsultant zawsze chętnie posłuży radą lub profesjonalną pomocą.