Imperium promocje

Imperium

Imperium to prężnie rozwijająca firma, która składa się z kilku stref. To również oferta promocji dla klientów obejmująca zajęcia na siłowni czy fitness.

Aktualne promocje i kupony do Imperium

Super oferta

Świetna oferta siłowni

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

15% rabatu

15% kod rabatowy na produkty marki SFD

kupon ważny do: 31.03.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
15%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
31.03.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do SFD
10% rabatu

10% kod rabatowy na sneakersy marki Converse

kupon ważny do: 31.03.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
10%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
31.03.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do E-Sporting

O Imperium

Fitness Club Imperium ma już 7 lat! Przez cały ten czas systematycznie dba on o rozwój klubu i stara się, by każdy Klubowicz znalazł coś dla siebie. Firma doskonali się w wielu płaszczyznach, modernizuje obiekt z myślą o zmieniających się potrzebach Klubowiczów i nowych trendach panujących na rynku. To elastyczna firma, która w pełni pragnie dostosować się do potrzeb każdego klienta. Fitness Club Imperium to również opieka doświadczonych instruktorów dbających o bezpieczeństwo i optymalne efekty treningów siłowych i aerobowych. Fachowi trenerzy osobiści zatrudnieni przez fitness klub układają plany ćwiczeń, dopasowując je do indywidualnych oczekiwań. Modelując ciało można korzystać z nadzwyczaj urozmaiconej oferty fitness.

A promocje?

Aby zapoznać się z ofertą promocji i rabatów dostępną w ramach członkostwa, warto odwiedzić stronę internetową  gdzie każdy ma okazję uzyskać informacje dotyczące promocji oraz rabatów Imperium promocje, które  klub udostępnia swoim członkom i klientom. Imperium jest aktywna także w mediach społecznościowych, na portalach takich jak Facebook . Śledząc aktywność Imperium na social media klient szansę na uzyskanie rabatów i okazji. Żyj zdrowo to podstawowe motto Imperium promocje.

Newsletter

To idealny sposób na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących wyprzedaży oraz nowości, które klient będzie mógł zobaczyć na stronie internetowej – dzięki ofercie Imperium promocjeZapisanie się do niego nie stanowi żadnego problemu – wystarczy wykonać 3 kroki. Pierwszy z nich to wejście na stronę i wybranie sekcji Zapisz się do newslettera. Jedynym wymaganiem, który stoi na drodze otrzymywania informacji o promocjach jest wpisanie adresu email.

Oferta Imperium

Nie zawsze każdy  ma czas i odpowiednią motywację, aby pewnych działań podejmować się w zaciszu swojego domu. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest z pewnością korzystanie z siłowni, profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowanej kadry. Imperium to prężnie rozwijająca firma.  Klub składa się z kilku stref, do których należy między innymi strefa cardio, zajęcia fitness grupowe, siłownia czy solarium.  Nowoczesność, relaks i koedukacyjność to cechy strefy relaksu, w której klient znajdzie również saunę. Sala do zajęć fitness  jest bardzo dobrze wyciszona, odbywają się na niej różnego rodzaju zajęcia, między innymi aerobowe, funkcjonalne, wzmacniające, mentalne.

Zapisy na zajęcia

Na zajęcia może zapisać się już teraz. Wystarczy przekierować się na stronę internetowa klubu i wejść w zakładkę Kontakt. Na dole znajduje się formularz po wypełnieniu którego będzie można cieszyć się zapisem na zajęcia.

Kontakt

Odpowiedzi na pytania klient uzyska pod numerem (22) 779 23 23  od poniedziałku do niedzieli lub elektronicznie