I-Mobi Promocje

I-Mobi

Innowacyjny serwis I-Mobi oferuje usługę śledzenia numeru telefonu online. Kupony rabatowe I-Mobi dostępne w Promoszop umożliwią ci zakup tej usługi w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie zastanawiaj się, gdzie jest twoje dziecko, po prostu sprawdź to z I-Mobi.

Aktualne promocje i kupony do I-Mobi

niskie ceny

Namierzanie telefonu w niskiej cenie

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
niskie ceny
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

400 zł rabatu

400 zł kod rabatowy na produkty Beko

kupon ważny do: 03.04.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
400 zł
Minimalna wartość zamówienia
3000 zł
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
03.04.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Neonet
100 zł rabatu

100 zł kod rabatowy na sprzęt RTV

ważne
Sprawdź kod
Wartość kuponu
100 zł
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Zadowolenie pl

O I-Mobi

Serwis I-Mobi powstał z myślą o wszystkich osobach, które chcą namierzyć telefon, sprawdzić jego lokalizację czy historię połączeń. Jest to nieoceniona pomoc min dla rodziców, którzy martwią się o swoje dzieci. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, I-Mobi oferuje śledzenie numeru telefonu online. Cały proces lokalizacji telefonu odbywa się za pomocą zainstalowanej aplikacji, która działa w tle i nie wzbudza zainteresowania śledzonej osoby. Nowoczesne rozwiązania świadczone przez I-Mobi zostały docenione przez tysiące zadowolonych klientów, którzy skorzystali już z usług tej firmy.

Rabat I-Mobi gwarantuje nielimitowane usługi

Jeśli zastanawiasz się, gdzie jest twoje dziecko, mąż, żona czy bliska osoba, po prostu sprawdź to wykorzystując nowoczesne usługi I-Mobi. Rabaty oraz oferty specjalne umożliwią ci skorzystanie z usługi w bardzo niskiej cenie. Co więcej, rabat I-Mobi gwarantuje również dostęp do historii SMS oraz historii połączeń. Nie pozwól, aby coś działo się za twoimi plecami. Wykorzystując rabaty I-Mobi możesz śledzić nawet 100 różnych numerów jednocześnie.

Kupon rabatowy I-Mobi na lokalizację telefonu

Jeśli chcesz zlokalizować telefon i nie informować o tym użytkownika wykorzystaj kupony rabatowe I-Mobi, dzięki którym otrzymasz dostęp do najbardziej profesjonalnej usługi na rynku. Dopóki w telefonie jest karta, zawsze możesz go zlokalizować. Wykorzystaj kupony rabatowe I-Mobi dostępne w Promoszop, aby móc cieszyć się bezpieczeństwem i pewnością. Pamiętaj, że wszystkie usługi są bardzo dyskretne i użytkownik NIGDY nie dowie się o twoich działaniach. Kupon rabatowy I-Mobi zagwarantuje ci spokój i pewność, których do tej pory ci brakowało.

I-Mobi na Facebooku

Usługi oferowane przez I-Mobi są bardzo popularne wśród użytkowników, którzy regularnie śledzą profil firmy. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, na Facebooku zawsze można znaleźć kupony rabatowe I-Mobi, które obniżają cenę wszystkich oferowanych usług. Nie przegap ich i zapłać mniej za usługę śledzenia i lokalizacji. Pamiętaj, że wszystkie rabaty I-Mobi zawsze znajdziesz również w Promoszop.

Jak mogę wykorzystać kupon rabatowy I-Mobi?

Wybierz na stronie I-Mobi usługę, z której chcesz skorzystać. Kupon rabatowy I-Mobi, który znalazłeś w Promoszop wpisz w odpowiednie pole, dzięki czemu system zmieni cenę, którą musisz zapłacić. Zatwierdź transakcję i wykorzystaj wszystkie możliwości oferowanej usługi.

I-Mobi – dokładna i dyskrerta lokalizacja

Oprócz usługi lokalizacji do 1m, I-Mobi oferuje takie usługi jak:

  • Pobieranie kopii SMSów
  • Pobieranie kopii połączeń
  • Namierzanie telefonu

Dużą zaletą I-Mobi jest brak stałych opłat. Użytkownicy zainteresowani ofertą, mogą wybrać na stronie I-Mobi jeden z pakietów. Każdy z nich ważny jest 30dni i zawiera inne usługi. Warto również zauważyć, że usługi świadczone w ramach pakietu są nielimitowane.  

Wykupiłem dostęp do I-Mobi, co dalej?

Korzystanie z I-Mobi jest bardzo proste. Zaloguj się na stronie, wpisz numery, które chcesz śledzić i poczekaj chwilę. System pobierze wszystkie informacje i przyśle ci raport. I-Mobi aktualizuje pobierane dane co 5 minut, dzięki czemu zawsze znasz aktualną lokalizację śledzonej osoby.

Rezygnacja z usługi

Jeśli nie jesteś zadowolony ze świadczonej usługi, możesz wysłać do biura obsługi stosowną reklamację. Zostaniesz poinformowany, jak należy dalej postępować.

Obsługa klienta

Na stronie internetowej I-Mobi znajdziesz formularz kontaktowy, za którego pośrednictwem możesz przesyłać wszystkie zapytania.