I-Mobi Promocje

I-Mobi

Innowacyjny serwis I-Mobi oferuje usługę śledzenia numeru telefonu online. Kupony rabatowe I-Mobi dostępne w Promoszop umożliwią ci zakup tej usługi w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie zastanawiaj się, gdzie jest twoje dziecko, po prostu sprawdź to z I-Mobi.

Aktualne promocje i kupony do I-Mobi

niskie ceny

Namierzanie telefonu w niskiej cenie

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
niskie ceny
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do NEO24
800 zł rabatu

800 zł rabatu na elektronikę i AGD

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
800 zł
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Ole Ole

O I-Mobi

Serwis I-Mobi powstał z myślą o wszystkich osobach, które chcą namierzyć telefon, sprawdzić jego lokalizację czy historię połączeń. Jest to nieoceniona pomoc min dla rodziców, którzy martwią się o swoje dzieci. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, I-Mobi oferuje śledzenie numeru telefonu online. Cały proces lokalizacji telefonu odbywa się za pomocą zainstalowanej aplikacji, która działa w tle i nie wzbudza zainteresowania śledzonej osoby. Nowoczesne rozwiązania świadczone przez I-Mobi zostały docenione przez tysiące zadowolonych klientów, którzy skorzystali już z usług tej firmy.

Rabat I-Mobi gwarantuje nielimitowane usługi

Jeśli zastanawiasz się, gdzie jest twoje dziecko, mąż, żona czy bliska osoba, po prostu sprawdź to wykorzystując nowoczesne usługi I-Mobi. Rabaty oraz oferty specjalne umożliwią ci skorzystanie z usługi w bardzo niskiej cenie. Co więcej, rabat I-Mobi gwarantuje również dostęp do historii SMS oraz historii połączeń. Nie pozwól, aby coś działo się za twoimi plecami. Wykorzystując rabaty I-Mobi możesz śledzić nawet 100 różnych numerów jednocześnie.

Kupon rabatowy I-Mobi na lokalizację telefonu

Jeśli chcesz zlokalizować telefon i nie informować o tym użytkownika wykorzystaj kupony rabatowe I-Mobi, dzięki którym otrzymasz dostęp do najbardziej profesjonalnej usługi na rynku. Dopóki w telefonie jest karta, zawsze możesz go zlokalizować. Wykorzystaj kupony rabatowe I-Mobi dostępne w Promoszop, aby móc cieszyć się bezpieczeństwem i pewnością. Pamiętaj, że wszystkie usługi są bardzo dyskretne i użytkownik NIGDY nie dowie się o twoich działaniach. Kupon rabatowy I-Mobi zagwarantuje ci spokój i pewność, których do tej pory ci brakowało.

I-Mobi na Facebooku

Usługi oferowane przez I-Mobi są bardzo popularne wśród użytkowników, którzy regularnie śledzą profil firmy. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, na Facebooku zawsze można znaleźć kupony rabatowe I-Mobi, które obniżają cenę wszystkich oferowanych usług. Nie przegap ich i zapłać mniej za usługę śledzenia i lokalizacji. Pamiętaj, że wszystkie rabaty I-Mobi zawsze znajdziesz również w Promoszop.

Jak mogę wykorzystać kupon rabatowy I-Mobi?

Wybierz na stronie I-Mobi usługę, z której chcesz skorzystać. Kupon rabatowy I-Mobi, który znalazłeś w Promoszop wpisz w odpowiednie pole, dzięki czemu system zmieni cenę, którą musisz zapłacić. Zatwierdź transakcję i wykorzystaj wszystkie możliwości oferowanej usługi.

I-Mobi – dokładna i dyskrerta lokalizacja

Oprócz usługi lokalizacji do 1m, I-Mobi oferuje takie usługi jak:

  • Pobieranie kopii SMSów
  • Pobieranie kopii połączeń
  • Namierzanie telefonu

Dużą zaletą I-Mobi jest brak stałych opłat. Użytkownicy zainteresowani ofertą, mogą wybrać na stronie I-Mobi jeden z pakietów. Każdy z nich ważny jest 30dni i zawiera inne usługi. Warto również zauważyć, że usługi świadczone w ramach pakietu są nielimitowane.  

Wykupiłem dostęp do I-Mobi, co dalej?

Korzystanie z I-Mobi jest bardzo proste. Zaloguj się na stronie, wpisz numery, które chcesz śledzić i poczekaj chwilę. System pobierze wszystkie informacje i przyśle ci raport. I-Mobi aktualizuje pobierane dane co 5 minut, dzięki czemu zawsze znasz aktualną lokalizację śledzonej osoby.

Rezygnacja z usługi

Jeśli nie jesteś zadowolony ze świadczonej usługi, możesz wysłać do biura obsługi stosowną reklamację. Zostaniesz poinformowany, jak należy dalej postępować.

Obsługa klienta

Na stronie internetowej I-Mobi znajdziesz formularz kontaktowy, za którego pośrednictwem możesz przesyłać wszystkie zapytania.