Hurtowniasportowa Kody Rabatowe

Hurtowniasportowa

Hurtowniasportowa to sklep specjalizujący się w handlu detalicznym oraz hurtowym wszelkiego typu sprzętem oraz odzieżą sportową. Za sprawą wykorzystania  Hurtowniasportowa kody rabatowe, twoje zakupy będą tańsze o wybrany procent.

Aktualne promocje i kupony do Hurtowniasportowa

45% rabatu

45% rabatu na wyprzedaży obuwia sportowego

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
45%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

prezent gratis

Biżuteria rowerowa gratis

kupon ważny do: 30.06.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
prezent gratis
Minimalna wartość zamówienia
30 zł
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
30.06.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Bike Belle
50% rabatu

50% rabatu - Ostatnie dni wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do 4F

O Hurtowniasportowa

Sklep Hurtowniasportowa narodził się z pasji do samego uprawiania sportu, jak i do propagowania jego uprawiania. Dzięki doświadczeniu pracowników zdobytym na różnego rodzaju boiskach, bieżniach i ringach, są oni w stanie dopasować profesjonalny sprzęt do potrzeb konkretnego sportowca. Doświadczenie pozwala obsłudze również na wybranie do asortymentu sklepu tylko sprawdzonych modeli znanych marek sportowych. Skorzystaj z Hurtowniasportowa kody rabatowe, by cieszyć się nimi na co dzień.

Najciekawsze promocje z Hurtowniasportowa

W trosce o zadowolenie swoich klientów, Hurtowniasportowa organizuje wyprzedaże wybranych modeli swoich produktów. Najlepsze okazje cenowe znajdziesz w zakładce Wyprzedaże. Została ona podzielona na kategorie, ponieważ również wybór towarów przecenionych jest bardzo duży. Poprzez zapisanie się do newslettera sklepu, uzyskasz rabat wysokości 10% na kolejne zakupy. Podczas pierwszej rejestracji w sklepie Hurtowniasportowa automatycznie przystępujesz do programu rabatowego, dzięki czemu zyskać możesz nawet 5% stałego rabatu, pod warunkiem dokonywania systematycznych zakupów. 5% dotyczy sytuacji, gdy historia twoich zsumowanych zakupów daje kwotę równą bądź większą niż 2001 zł. Między innymi z tych powodów warto zarejestrować swoje konto na stronie sklepu.

Jak skorzystać z Hurtowniasportowa kody rabatowe?

Aby skorzystać z promocyjnej oferty kodów rabatowych, musisz skopiować je ze strony Promoszop, a następnie wkleić w odpowiednie pole w okienku podsumowującym twoje zakupy w Koszyku. Dzięki temu rabat zostanie automatycznie odliczony od wartości twoich zakupów.

Jakie produkty znajdziesz w Hurtowniasportowa?

Sklep oferuje szeroki wybór asortymentu związanego z różnymi dyscyplinami sportowymi. Dzięki temu wartościowe przedmioty znajdzie tu zarówno miłośnik piłki nożnej, jak i biegania, czy sportów walki. Dostępna jest również odzież przeznaczona dla mężczyzn, kobiet oraz dla dzieci. Dzięki temu w jednym miejscu można zaopatrzyć całą rodzinę w sprzęt najbardziej uznanych marek. Hurtowniasportowa prowadzi również sprzedaż hurtową, w ramach której zaopatruje w sprzęt szkoły, kluby sportowe i wszelkie inne miejsca, gdzie potrzebne są większe ilości piłek, rakiet i innego osprzętu sportowego.

Opcje dostawy z Hurtowniasportowa

Sklep Hurtowniasportowa wysyła swoje produkty w darmowej przesyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Opcja darmowej przesyłki dotyczy paczek do 30 kilogramów. Powyżej tej wagi wysyłka to koszt 100 złotych. Paczka jest dostarczona najczęściej następnego dnia roboczego lub maksymalnie trzeciego dnia po wysłaniu. Możliwy jest również odbiór osobisty towaru w sklepie stacjonarnym w Zielonej Górze.

Gdy towar ci się nie spodoba…

Jeżeli zakupiony przez ciebie produkt nie spełnia twoich oczekiwań, masz prawo do jego zwrotu w ciągu 30 dni od chwili otrzymania paczki. Warunkiem jest oczywiście brak oznak użytkowania sprzętu, odesłanie go na adres sklepu, a także napisanie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Pieniądze wrócą na twoje konto po 1-5 dniach roboczych.

Dobry kontakt z Hurtowniasportowa

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru odpowiedniego sprzętu lub zwrotu towaru, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta sklepu Hurtowniasportowa. Możesz tego dokonać telefonicznie pod numerem 68 452 86 86 lub 664 703 480 albo e-mailowo: sklep@hurtowniasportowa.net.