Hobby House Promocje

Hobby House

HOBBYHOUSE.PL oferuje sprzęt turystyczny, rekreacyjny oraz akcesoria ułatwiające codzienność, które są połączeniem ogromnej pasji do aktywnego wypoczynku i promocyjnych cen.

Aktualne promocje i kupony do Hobby House

30% rabatu

30% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
30%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

20% rabatu

20% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
20%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Podarujzdrowie.pl
Super oferta

Asortyment ezoteryczny w super cenach

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Fraida

O Hobby House

HOBBYHOUSE.PL oferuje głównie sprzęt turystyczny, rekreacyjny oraz akcesoria ułatwiające codzienność. Firma powstała z pasji do aktywnego wypoczynku i szukania praktycznych rozwiązań w życiu codziennym. Jej misją jest dostarczanie użytecznych przedmiotów, które pomogą przyjemnie spędzić wolny czas lub zorganizować tego czasu więcej. Hobby house proponuje duży wybór nowoczesnych latarek diodowych firm Tiross, Brighter i Bailong, noży turystycznych i myśliwskich marek Kandar i Mora oraz lupy, lornetki, celowniki do wiatrówek firm Kandar, Baigish, Berkut i Galileo.

Hobby House Promocje dla aktywnych

Dla miłośników aktywnego wypoczynku, wędkarzy czy różnego rodzaju sportów, firma stworzyła Hobby house promocje, tworząc ku temu specjalna zakładkę. To idealna okazja na pasjonatów którzy w przystępnej cenie pragną kupić kapelusz wędkarski czy drut ogrodniczy. To akcesoria które z pewnością ułatwia życie każdemu klientowi. Hobby house promocje proponuje również rabaty na zestaw koszy który umili wolny czas w garażu. Niezbędna w każdej kuchni jest także ostrzałka do noży, a dzięki promocji kosztuje jedynie 9,99 zł.

Newsletter

Newsletter to sposób, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. W sklepie Hobby house oprócz otrzymywania wiadomości o aktualnych promocjach sklepu, klient za zapisanie się do newslettera sklepu może otrzymać rabat. Procedura jest bardzo prosta, a jedynym jej wymaganiem jest podanie adresu e-mail.

Asortyment sklepu internetowego

HobbyHouse.pl to sklep internetowy i hurtownia wielobranżowa w jednym miejscu, gdzie klient znajdzie zadowolenie i zrobi sprawnie bezpieczne zakupy. Firma powstała w 2008 roku z pasji założycieli do aktywnego spędzania wolnego czasu i to właśnie zostało ich misją. Chcą dostarczać klientom ciekawe i praktyczne produkty, które pomogą aktywnie spędzać urlopy, weekendy lub chociaż codzienne popołudnia. Firma stawia na produkty, dzięki którym klienci odzyskają czas na przyjemności i częściej będą cieszyć się swoimi pasjami.

Dostawa do domu

Konsument ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny przez poinformowanie Sklepu o swojej decyzji o odstąpieniu od Umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie Towaru W przypadku odstąpienia od umowy, Sklep zwróci Konsumentowi wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące zakupów klient może kierować drogą elektroniczną – hobbyhouse@hobbyhouse.pl Jakiekolwiek odpowiedzi może również uzyskać poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej Hobby house w zakładce Kontakt.