Heyah Promocje

Heyah

Najnowsze Heayh Promocje: nielimitowane rozmowy, smsy a nawet Internet? Warto sprawdzić ofertę sieci komórkowej Heyah która w trosce o każdego klienta jest w stanie zaproponować idealną dla niego ofertę.

Aktualne promocje i kupony do Heyah

Nielimitowane rozmowy

Nielimitowane rozmowy

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Nielimitowane rozmowy
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

1 zł za miesiąc

1 zł za miesiąc przez pól roku

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
1 zł za miesiąc
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do T-Mobile
500 zł rabatu

500 zł rabatu na smartfony i tablety

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
500 zł
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Orange

O Heyah

Heyah to polska marka usług telefonii komórkowej, działającej w systemie prepaid. Operatorem sieci Heyah jest T-Mobile Polska, do której należy także sieć T-Mobile. Do 2009 roku Heyah oferowała jedynie karty SIM, doładowania i usługi, później uzupełniła ofertę o sprzedaż telefonów komórkowych. Usługi telekomunikacyjne pod marką Heyah są świadczone od 13 marca 2004 roku. Heyah już od samego początku swego istnienia zdobyła szturmem rynek ofert na kartę – dzięki niskim opłatom za rozmowy i SMS-y, zdobywając uznanie zwłaszcza wśród młodzieży.

Heyah Promocje - nielimitowana oferta

Liczne promocje to wizytówka marki Heyah, a każdy klient może znaleźć je na stronie internetowej. To szeroka oferta Heyah promocje, dzięki której oczekiwania klienta zostaną spełnione. Już dziś może skorzystać z atrakcyjnej propozycji obejmującej nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy do Heyah i T-Mobile zawsze wtedy, gdy klient posiada ważne konto. Wystarczy doładować jednorazowo za 20zl aby zamówić te niezwykle ciekawą ofertę.  Niezliczona liczba pakietów to dodatkowe usługi proponowane przez Heyah promocje, w których znajduje się między innymi pakiet roamingowy, tańsze połączenia, darmowy Internet czy też nieograniczona ilość sms-ów do wszystkich sieci komórkowych. To idealna okazja zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Duża ilość wysłanych sms-ów, wykorzystanych godzin – dzięki udostępnianym Heyah promocje klient w stosunkowo niskiej cenie korzystać z owych udogodnień.

Heyah na abonament

To niezwykle atrakcyjna propozycja dla osób, które nie mogę oderwać dłoni od słuchawki. Wybierając abonament w sieci Heyah klient może skorzystać z nielimitowanych rozmów, a połączenie z gigantycznymi pakietami Internetu pozwala na surfowanie po Internecie bez obaw o naliczony transfer. Dodatkowo zamawiając ofertę za minimalną kwotę 35 złotych każdy klient otrzyma komfortowe oraz nowoczesne słuchawki.

Doładowania online

Doładowania online to niezwykle wygodna opcja, dzięki której użytkownicy bez wychodzenia z domu mogą doładować swoje konto. Procedura jest bardzo prosta – wystarczy odwiedzić stronę internetową, wejść w zakładkę doładuj on-line po czym wpisać swój numer telefonu.

Aplikacja mobilna

Nowa aplikacja mobilna to swobodny dostęp do  konta zawsze pod ręką, niezależnie od tego, czy klient ma abonament w Heyah, czy korzysta z oferty na kartę lub MIX. A dodatkowo klient może liczyć na korzyści płynące z jej korzystania – informacje o fakturach, łatwe sprawdzenie aktualnego stanu konta, zarządzanie usługami związanymi z obsługą połączeń. Ponadto  warto wspomnieć o sprawdzaniu historii ostatnich połączeń. Jak ja uruchomić? To bardzo prosta czynność, która nie zajmie dużo czasu – wystarczy zainstalować aplikację mobilną a następnie zalogować się do aplikacji. Proste, prawda?

Oferta Heyah

Heyah to przede wszystkim doładowania oraz usługi dla posiadaczy telefonów komórkowych. Stale wprowadzane promocje czynią każdą propozycje niezwykle wyjątkową. Nie sposób pominąć również oferty skierowanej ku nowym klientom, którzy mają możliwość nabycia nowego oraz nowoczesnego telefonu komórkowego prosto z salonu Heyah. Microsoft Lumia, Sony Xperia, Samsung Galaxy to telefony znajdujące się w szerokim asortymencie proponowanym przez Heyah.

Pracownicy salonów Heayh dokładają wszelkich starań aby każdy klient był zadowolony, z tego też względu mogą oni liczyć na kompleksową pomoc.

Kontakt

Wszelkie pytania klient może kierować od poniedziałku do piątku  pod numerem 888 002 222. Możliwe  jest również uzyskanie odpowiedz drogą elektroniczną – kontakt@heyah.pl