Hapi Promocje

Hapi

Hapi umożliwia szybką pożyczkę gotówkową, dostępną od ręki w prosty i bezpieczny sposób. Na stronie Promoszop znajdziesz kody rabatowe Hapi i wszystkie aktualne zniżki.

Aktualne promocje i kupony do Hapi

Super oferta

Atrakcyjna oferta pożyczek

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Hapi

Firma IPF, której częścią jest Hapi jest międzynarodową firmą pożyczkową ze 130-letnią tradycją działalności. Na polskim rynku funkcjonuje od roku 2009. Polityka firmy opiera się na ludzkim podejściu do pieniędzy i długotrwałych, pozytywnych relacjach z klientami. Hapi oferuje szybkie pożyczki na dowolny cel.

Promocje Hapi

W zależności od długości umowy, klient może wnioskować o wakacje od raty (przesunięcie terminu spłaty pożyczki, nawet czterokrotnie.

Kody rabatowe Hapi

W Promoszop znajdziesz kody rabatowe Hapi, pozwalające obniżyć oprocentowanie Twojej pożyczki.

Jak zrealizuję kod rabatowy Hapi?

  1. Wyszukaj na promoszop kod rabatowy Hapi i skopiuj go
  2. Wejdź na stronę Hapi i wklej kod w odpowiednie pole w formularzu wniosku
  3. Zatwierdź kod rabatowy Hapi

Oferta Hapi

Hapi oferuje proste i szybkie pożyczki na dowolny cel. Wymagany jest wyłącznie stały dochód, pełnoletniość, oraz dostęp do telefonu komórkowego. Firma Hapi udziela pożyczek na kwoty od 1500 do 7500 zł na okres od 3 do 24 miesięcy. Wystarczy złożyć formularz online – po pozytywnej weryfikacji, pieniądze natychmiast zostanę przelane na podany numer konta.

Zamówienie


Wystarczy wypełnić i wysłać wniosek na stronie Hapi. W ciągu kilku minut nastąpi weryfikacja wnioskodawcy i zapadnie decyzja, dotycząca przyznania kredytu. Kolejnym krokiem będzie potwierdzenie rachunku bankowego przez wysłanie symbolicznej złotówki na konto Hapi. Ten koszt  jest automatycznie zwracany natychmiast po finalizacji pożyczki.

Rezygnacja

Klient może bez podania przyczyn odstąpić od Umowy w terminie maksymalnie 14 dni od dnia zawarcia Umowy doręczając osobiście lub przez pełnomocnika wypełniony Formularz odstąpienia od Umowy do Pożyczkodawcy albo przesyłając go listem poleconym na adres siedziby Pożyczkodawcy. Formularz jest dołączony do Umowy. Klient może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od Umowy nie korzystając z załączonego Formularza. W przypadku, gdy Klient otrzymał podpisany egzemplarz Umowy po dniu zawarcia Umowy termin 14 dni do odstąpienia od Umowy liczy się od dnia otrzymania podpisanego egzemplarza Umowy. W przypadku skorzystania przez Klienta z prawa do odstąpienia od Umowy, Umowę uznaje się za niezawartą, a Klient jest zobowiązany niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 30 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Umowy, zwrócić Pożyczkodawcy całą Całkowitą kwotę pożyczki wypłaconą mu na podstawie Umowy.

Obsługa klienta

Kontakt z Hapi możliwy jest za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej.