Godi Kody Rabatowe

Godi

Godi to księgarnia internetowa z prawdziwym powołaniem. Wykorzystując udostępnione dzięki Promoszop Godi kody rabatowe, zakupy dla siebie i swoich bliskich zrobisz tutaj z dużym rabatem.

Aktualne promocje i kupony do Godi

Najlepsze promocje

Najlepsze promocje

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gandalf
90% rabatu

90% rabatu na Wielkiej Wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
90%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Matras

O Godi

Godi jako księgarnia internetowa istnieje na polskim rynku już od 2005 roku. Powstała, aby zapewniać niecierpliwym czytelnikom szybki i stały dostęp do księgarskich nowości. Przez lata działalności, jej właściciele poszerzyli zdecydowanie swoją ofertę, dlatego oprócz książek w wersji papierowej znajdziesz tutaj wszelkie przejawy nowoczesnego czytelnictwa. Księgarnia posiada także swoją wersję stacjonarną na terenie Gniezna. Przez lata istnienia na polskim rynku Godi stała się prawdziwą marką, która jest rozpoznawalna wśród czytelników.

Księgarskie promocje

W Godi nie zapomniano o naprawdę atrakcyjnych promocjach. Wystarczy odwiedzić dedykowaną im zakładkę, aby przekonać się, jak wiele można kupić w jeszcze niższej cenie. Ta propozycja powinna zainteresować przede wszystkim osoby poszukujące aktualnie prezentów dla najbliższych albo na przykład rodziców szykujących wyprawki do szkoły dla swoich dzieci. Przeceny trwają tutaj przez cały rok i pozwalają na oszczędności rzędu kilkudziesięciu procent od ceny wyjściowej. Warto oczywiście wyszukać dedykowane Godi kody rabatowe i z nich skorzystać.

Niższe ceny dla poszukiwaczy okazji

Aby otrzymać Godi kody rabatowe, wystarczy wejść na stronę Promoszop i skopiować z niej odpowiedni kod rabatowe. Wkleja się go w specjalne miejsce swojego koszyka zakupowego. W zasadzie nie trzeba robić już nic więcej, by rabat został naliczony automatycznie. W efekcie zapłacisz mniej za całe zakupy, a otrzymasz ten sam towar w doskonałej okazji. Trudno nie skorzystać z takiej propozycji.

Bogactwo wyboru w Godi

Księgarnia internetowa Godi wychodzi ze swoich ram bycia zwykłym miejscem oferującym książki. Znajdziesz tutaj zarówno lekturę w formie papierowej, jak także audiobooki, płyty CD oraz e-booki. Jeżeli jesteś miłośnikiem cyfrowej literatury, to właśnie na stronach Godi znajdziesz propozycje wprost stworzone dla ciebie. Coś dla siebie w asortymencie tego sklepu znajdą także osoby, które cenią muzykę i filmy. Płyty CD i DVD umilą niejeden wieczór. A sama nawigacja po bogactwie repertuarowym sklepu jest naprawdę bardzo prosta.

Koszty dostawy

Księgarnia internetowa Godi oferuje swoim klientom kilka możliwości dostarczenia do nich zamówionych produktów. Darmowa dostawa obowiązuje już od kwoty 300 złotych. Możesz zdecydować się na skorzystanie z usług firmy kurierskiej GLS lub paczkomatów InPost. W przypadku GLS koszt dostawy wynosi od 12 do 16 złotych (w zależności od wartości zamówienia i wybrania opcji pobraniowej albo zwykłej). Koszt dostawy produktów do wybranego paczkomatu InPost kosztuje 8,5 złotych i nie ma możliwości wyboru opcji pobraniowej.

Odstąpienie od umowy

Księgarnia Godi wyszła naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferuje możliwość zwrotu nieużywanych produktów w terminie 20 dni od chwili otrzymania przesyłki. Wówczas należy odesłać produkty na adres sklepu, a otrzymasz zwrot  pieniędzy na konto. Produkty oddawane nie mogą posiadać żadnych oznak użytkowania i powinny zostać przed wysyłką starannie zapakowane. Do paczki trzeba dodać dowód zakupu oraz pismo zawierające podstawowe dane oraz numer konta na który mają zostać przelane pieniądze.

Kontakt z księgarnią Godi

Dział Obsługi Klienta księgarni Godi jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00. Można się z nim skontaktować pod numerem telefonu 796 467 753. Kontakt jest możliwy również za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem biuro@godi.pl. Na stronie internetowej księgarni został udostępniony formularz kontaktowy, dzięki któremu każdy klient otrzyma właściwą informację związaną z ofertą sklepu.