GO Sport bon rabatowy

GO Sport

GO Sport to doskonale zaopatrzony sklep ze sprzętem sportowym. Jeśli jesteś osobą aktywną, która zawsze musi być w ruchu to świetny sklep dla Ciebie!

Aktualne promocje i kupony do GO Sport

50 zł rabatu

50zł rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50 zł
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

prezent gratis

Biżuteria rowerowa gratis

kupon ważny do: 30.06.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
prezent gratis
Minimalna wartość zamówienia
30 zł
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
30.06.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Bike Belle
30% rabatu

30% kod rabatowy na kolekcję Junior

kupon ważny do: 04.06.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
30%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Rodzaj artykułu

Przy zakupie 2 produktów.

Ważny do
04.06.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do 4F

O GO Sport

Grupa GO Sport jest jednym z największych w Europie dystrybutorów artykułów sportowych, do której należą dwie marki sklepów sportowych: GO Sport i Courir. Grupa GO Sport posiada sieć ponad 350 sklepów sportowych w pięciu krajach na dwóch kontynentach (Francji, Belgii, Polsce, Arabii Saudyjskiej i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich). Pierwszy sklep GO Sport powstał w 1978 roku w Grenoble. Założyła go para francuskich mistrzów w narciarstwie alpejskim Genty i Cathiard, którzy po zakończeniu kariery, nie chcieli rozstawać się ze sportem i zaoferowali osobom chcącym prowadzić aktywny tryb życia bogatą ofertę odzieży i sprzętu sportowego. W niespełna dekadę GO Sport opanowało Francję, przejmując sieci sklepów sportowych. GO Sport w Polsce jest obecne od 1998 roku, gdy powstała polska filia sieci. Rok później został otworzony pierwszy sklep, a obecnie jest ich 29. Należąca do GO Sport marka Courir jest popularnym we Francji sklepem z młodzieżowym obuwiem sportowym. Pierwszy i na razie jedyny sklep tej marki w Polsce znajduje się w Warszawie w Galerii Mokotów. Oprócz butów, Courir proponuje klientom odzież oraz markowe dodatki i akcesoria.

Atrakcyjne promocje

GO Sport wprowadził kartę Feelgood, którą można otrzymać za wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Posiadacz karty może zbierać punkty. Jedna wydana złotówka odpowiada jednemu punktowi. Gdy klient uzbiera ich 450, otrzymuje bon rabatowy. W GO Sport rabat wynosi 15 proc. na całą ofertę, z wyłączeniem produktów przecenionych lub objętych promocjami czasowymi. Wśród produktów dostępnych w sieci Go Sport zdarzają się promocje czasowe i wyprzedaże nawet do 50 proc.

GO Sport bon rabatowy w kilku krokach

Jak już wspomnieliśmy, posiadacze karty Feelgood mają możliwość zdobywania punktów. Każdorazowe zebranie 450 punktów wiąże się z uzyskaniem rabatu. GO Sport bony rabatowe przychodzą na skrzynkę odbiorczą posiadaczy karty Feelgood. GO Sport bon rabatowy może być zrealizowany jedynie przy okazaniu powyższego blankietu. Bon jest ważny przez dwa miesiące od daty wystawienia. Przy jednej transakcji można zrealizować jedynie jeden GO Sport bon rabatowy.

GO Sport współpracuje ze znanymi markami

Sklepy w sieci GO Sport słyną z asortymentu przeznaczonego dla osób kochających sport. W ofercie znajdują się namioty, śpiwory, plecaki, buty, odzież, rowery i akcesoria do nich, rolki czy sportowe zegarki. Oferta sklepu podzielona jest na kilka kategorii: Turystyka 2016, Rowery i Rolki, Running oraz Zegarki. Sieć skupia się na sprzedaży towarów znanych producentów, jak: 4F, Adidas, ASICS, Bauer, Dunlop Sport, Everlast, Fila, Grand, Hi-Tec, Kellys, Kross, Merida, Nike, Nordica, Puma, Quicksilver, Under Armor czy Wilson.

Obsługa klienta

Infolinia czynna jest w dniach od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 17 pod numerami: 801 522 242 lub +48 22 472 22 42. Dzwoniąc pod jeden z wyżej wymienionych numerów można uzyskać informacje związane z programem Feelgood, można zgłosić tam kradzież, zgubienie lub zniszczenie karty, zmienić lub uzupełnić dane osobowe, a także złożyć reklamację. Biuro Obsługi Klienta odpowiada także na wiadomości wysłane pod adres: feelgood@mail.go-sport.pl.