Ginerali Direct Promocje

Generali Direct

Ubezpieczenia w przystępnych cenach,  niższe składki i promocje Generali Direct. Oszczędzaj od zaraz, wykorzystując kody rabatowe Generali Direct.

Aktualne promocje i kupony do Generali Direct

Super oferta

Ubezpieczenie w niskich cenach

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Generali Direct

Generali Direct to istniejąca od ponad stu osiemdziesięciu pięciu lat grupa finansowo-ubezpieczeniowa. W Polsce działa od 1999 roku, nieprzerwanie zdobywając zaufanie klientów i stale pracując nad jakością oferowanych usług.

Promocje Generali Direct

Promocje Generali Direct różnią się w zależności od rodzaju ubezpieczenia, które wybierzesz. Im dłużej powierzasz firmie troskę o swoją teraźniejszość i przyszłość, tym korzystniejszą, spersonalizowaną ofertę otrzymasz. Specjalne promocje Generali Direct są przygotowane także dla nowych klientów, więc jeśli jeszcze nie należysz do ich grona, nie trać czasu!

Kody rabatowe Generali Direct – jak z nich skorzystać?

Jedną z opcji, by od ręki skorzystać z promocyjnej oferty Generali Direct jest wykorzystanie kodów rabatowych. Zastanawiasz się jak płacić niższe stawki albo uzyskać rabat na pakiet ubezpieczeń? Świetnie trafiłeś! Kiedy dokonasz wyboru odpowiedniej dla Ciebie usługi, wprowadź treść kodu w pole „Kod promocyjny” i zatwierdź. Kod rabatowy Generali Direct właśnie został wykorzystany, a Ty możesz poczuć się bezpieczniej i przy okazji zaoszczędzić. Ktoś mógłby powiedzieć: „Nie ma sensu oszczędzać na bezpieczeństwie”. Zgoda. Pamiętaj jednak, że taką możliwość oferuje Ci firma, która od lat buduje partnerskie, pełne zaufania relacje z klientami, bazując na bezcennym doświadczeniu. Naprawdę nie chcesz skorzystać?

Oferta Generali Direct

Oferta Generali Direct skierowana jest zarówno do klientów grupowych, jak i indywidualnych. Jeżeli myślisz o ubezpieczeniu domu, samochodu albo chcesz zabezpieczyć przyszłość swoją i bliskich, decydując się na korzystne ubezpieczenie na życie lub ubezpieczenie emerytalne, świetnie trafiłeś. Wybierasz się w podróż po Polsce? A może właśnie planujesz wyjazd zagraniczny i potrzebujesz okresowego ubezpieczenia turystycznego? W obydwu przypadkach powierzenie go Generali Direct to doskonała decyzja. Grupa zapewni kompleksową ochronę Tobie i osobom dla Ciebie najważniejszym. Możesz mieć pewność, że będziecie w dobrych rękach. Profesjonaliści z Generali Direct podpowiedzą Ci także, w jaki sposób zainwestować posiadany kapitał. Zaufaj im tak samo, jak miliony ludzi na całym świecie.

Czas i koszt dostawy

Po zapoznaniu się z ofertą zdecydowałeś się powierzyć kwestię ubezpieczenia specjalistom z Generali Direct, ale nie wiesz, co dalej? Telefonicznie umów się na spotkanie z agentem, który wyjaśni Ci różnice między poszczególnymi rodzajami ubezpieczeń i pomoże wybrać najbardziej korzystną opcję. Wariant, na który się zdecydujesz zacznie obowiązywać od momentu wskazanego w umowie, którą podpiszesz z Generali Direct. Jedną z głównych zalet jest brak ukrytych kosztów – zawsze wiesz ile i za co płacisz.

Reklamacje i zwroty

Pamiętaj, że agent Generali Direct nieustannie jest do Twojej dyspozycji. Po namyśle zdecydowałeś się wybrać inną ofertę i chcesz dowiedzieć się, jakich zmian można dokonać w obecnie obowiązującej umowie? Skontaktuj się z nim, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Porozmawiacie i wspólnie zastanowicie się nad najlepszym w danej sytuacji rozwiązaniem. Generali Direct od niemal dwustu lat wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. W Twoim przypadku nie będzie inaczej.

Obsługa Klienta

Pracownicy Generali Direct doskonale rozumieją, że decyzja o wyborze ubezpieczenia nie może być przypadkowa czy też podjęta pod presją czasu, a Ty możesz mieć wiele pytań, zanim postanowisz zaufać firmie i powierzyć jej opiekę nad tym, co dla Ciebie najważniejsze. To właśnie dlatego powstało Centrum Klienta Generali Direct. Możliwe formy kontaktu to wykonanie telefonu pod numer 913 913 913 lub wysłanie wiadomości na adres mailowy centrumklienta@generali.pl Obowiązuje tylko jedna zasada: nie wstydź się zapytać.