G2A Promocje

G2A

G2A to najszybciej rozwijająca się platforma gamingowa na świecie. Dzięki G2A kody rabatowe, będziesz mógł cieszyć się ulubionymi grami w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie.

Aktualne promocje i kupony do G2A

3% rabatu

3% z kodem rabatowym

ważne
Sprawdź kod
Wartość kuponu
3%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gandalf
90% rabatu

90% rabatu na Wielkiej Wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
90%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Matras

O G2A

G2A stawia na szybki rozwój. Dzięki temu jest obecnie najszybciej rozwijającą się platformą gamingową na świecie. Za jej pośrednictwem masz możliwość zarówno kupowania, jak i sprzedawania kluczy do gier na Steam, Origin, Uplay, czy Xbox i nie tylko. G2A promocje kuszą każdego dnia do jeszcze większego zagłębienia się w świecie swoich ulubionych gier. Możesz zakupić najnowsze tytuły o średnio 30 złotych taniej, niż gdzie indziej. A to wszystko w ramach polskojęzycznej wersji strony! G2A to obecnie potentat w swojej branży, a firmie tej zaufało już wielu Polaków.

Promocje i oferty cenowe

Weekly Sale to selekcja najlepszych ofert dostępnych na G2A.com Marketplace. Co weekend wystawiane są tam oferty jedynie od zaufanych sprzedawców. Mogą oni zaoferować ci najlepsze ceny na wybrane przez ciebie produkty. By na bieżąco śledzić wszelkie nowości i promocje pojawiające się na stronie G2A, skorzystaj z opcji bezpłatnego newslettera. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail, a będziesz dostawał od firmy wszelkie informacje o ofertach specjalnych. Pamiętaj, że dostępne na stronie promocje nie mają sztywnych ram czasowych, a co za tym idzie, może się okazać, że trwają bardzo krótko. Pośpiesz się więc ze swoją decyzją. G2A promocje dotyczą także zakupu dwóch gier w cenie jednej i innych ciekawych okazji. W razie pytań zawsze możesz porozumieć się z fachową Pomocą za pośrednictwem Help Desku.

G2A kody rabatowe

Jeżeli pragniesz jeszcze więcej cenowych ofert na zakup gier w G2A, skorzystaj z programu rabatowego. Dzięki skopiowaniu odpowiedniego kodu i wklejeniu go w pole „kod rabatowy”, zyskasz na przykład 3% zniżki na cały asortyment. Zostanie on odliczony automatycznie od wartości twoich zakupów, więc od razu będziesz mógł cieszyć się najniższą ceną. Wystarczy, że naciśniesz przycisk Zastosuj.

Czym jest G2A?

G2A to platforma służąca nie tylko do zakupu gier, ale także do sprzedaży niepotrzebnych już kluczy. Dzięki temu możesz zarobić, a uzyskane w ten sposób pieniądze wypłacić lub przeznaczyć na zakupy od innych użytkowników. Nie jest to więc typowy sklep, a właśnie raczej platforma służąca udanym zakupom. Cenowe propozycje oferowane na G2A są bardzo korzystne. Serwis pobiera niewielkie opłaty za swoje usługi, ale nawet pomimo tego opłaca się zainteresować bliżej ofertą udostępnioną przez tę firmę. Tym bardziej, że dzięki G2A promocje, możesz zyskać jeszcze bardziej atrakcyjne oferty cenowe. Sprzedawcy, z których usług korzysta się za pośrednictwem platformy, są sprawdzeni pod względem rzetelności, a więc możesz mieć pewność, że dobrze zainwestujesz swoje pieniądze.

Jak aktywować mój produkt?

Aby aktywować zakupiony przez siebie produkt, musisz dokonać wyboru odpowiedniej platformy. Na stronie G2A w zakładce Pomoc dostępne są szczegółowe instrukcje aktywacji produktu na każdej z nich.

Problemy

Jeżeli pojawi się jakikolwiek problem z zakupem w Marketplace, możesz rozwiązać go natychmiast poprzez bezpośredni kontakt ze sprzedawcą. To gwarancja stu procentowo pomyślnej transakcji. Niczym nie ryzykujesz, sprzedawcy współpracujący z G2A są rzetelni i sprawdzani.

Kontakt w razie problemów

Z G2A możesz skontaktować się na kilka sposobów. Szczególnie zalecany jest LiveChat, w trakcie którego konsultanci firmy odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości związane z asortymentem strony. LiveChat znajdziesz na stronie g2a.com. Innym sposobem na rozwianie wątpliwości, jest napisanie wiadomości e-mail poprzez formularz kontaktowy. Możliwy jest kontakt jedynie w języku angielskim.